Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. to jest tak samo jak u Pikusia , na początku co miesiąc potem co dwa tygodnie ściągaliśmy.Potem doktor zmienił leki i woda nie nachodziła i był spokój. Rulon chłopie trzymaj się
  2. wiem ale głupota tego kraju mnie powala staram się reklamować informację na bazarkach
  3. [B][COLOR=#0000ff]WAŻNE ZANIM ODDASZ PSA DO ADOPCJI ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM >>>>> [/COLOR][/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21/page57[/url]
  4. jest źle ............... ale robimy wszystko co możliwe
  5. trzeba wklejać całe jej dane z imienia i nazwiska lub jej zdjęcie jeżeli to możliwe przede wszystkim najlepiej na fb
  6. boję się przedtem nawet jak był słaby to była odrobina zainteresowania a teraz nic
  7. Maksik odchodzi ......... ja nie wiem już co zrobić je jak wróbelek jest słaby na nic nie reaguję ani dotyk ani głos , jak go postawisz stoi jak położysz leży nie ma już w nim kompletnie życia ..................
  8. ma kiepskie dni ostatnio jest słaby i taki zamknięty we własnym świecie
  9. [IMG]http://images61.fotosik.pl/1080/342157d92f9bb802gen.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images62.fotosik.pl/1083/e865055591b0728egen.jpg[/IMG]
  11. i kilka fotek mojej kruszynki [IMG]http://images62.fotosik.pl/1083/efb17351f65bbdd0gen.jpg[/IMG]
  12. przytulam mocno one są w lepszym miejscu [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSO2P4yqSu3lLhaDx6MqaUVzj3-KN-Rf_9KQfCohv4i672AlP2XIw[/IMG]
  13. u nas Aleks ma budzik w tyłku najlepiej by wstał o 4 rano ale jak tylko człowiek w łóżku się porusza Aluś uznaje to za sygnał do wstania . Maksiu odsypia
  14. oj Maksik dał nam w kość wczoraj zaczął od 7 wieczorem tuptać a skończył o 5 rano
  15. to są bardzo zawzięte osobniki :evil_lol:
  16. biedna maleńka dobrze ,że nie było problemów z narkozą
  17. dobra robota malutka wreszcie oswojona :multi:, ja niestety walczę z Maksusiem jamniki to wyjątkowo pomysłowe stwory :shake:
  18. mój Aleks robił tak samo teraz nie ma drzwi do ogrodu tylko jest siatka na magnesy , Antoni jest coraz więcej jamnikiem
  19. przytulam ja to samo przechodziłam z Pikusiem , trzymam kciuki za Rulona
  20. dla mnie pies jest tak jak dziecko , członek rodziny robię wszystko co mogę aby miały jak najlepiej a starość się matce naturze nie udała te wszystkie choróbska :shake:
  21. oj powstają dubelki Pikuś kochał tak leżeć lub może lubił moje cycki :cool3: Maksiu kładzie główkę na szyi i tętno go uspakaja .Aluś nie ma problemów a uspakaja go głaskanie po szyi i uchu
  22. Pajuszku wyglądasz super zaokrągliłeś i oczka takie bystre. Boni dokonałaś małego cudu .
  23. [quote name='anica']Aniu czy chodzi o otępienie starcze? czy otępienie( depresja) po traumatycznych przeżyciach? ... czy mogę coś zrobić dla niej? żeby chociaż.... złagodzić te stany! bo to nie jest nic dobrego:-([/QUOTE] u Maksia jak i Jasi będzie to raczej otępienie starcze , Pikuś to były lata znęcania się nad nim on przeżył swoje . U Jasieńki podejrzewam otępienie starcze plus może złe wspomnienia .Anico tulić głaskać i mówić do niej jak najwięcej , ja robie tak z Maksiem aż widzę reakcję w jego oczkach .Pikusia brałam na ręce i kładł łepek na moim serduszku i tak czasem spędziliśmy godzinę chyba bicie serca go uspakajało. Jak miał dość gryzł mnie w nos albo lizał w ucho i zaczynał przemawiać po swojemu albo poszczekiwać .
  24. Maksiu nie był w schronisku (chyba) został porzucony w lasach a złapałam go biegał po całym mieście .Pikuś został porzucony na ośrodku wypoczynkowym przywiązany do zamkniętego na zimę sklepu znaleziono go w listopadzie potem były dwa schroniska aż w lutym trafił do mnie . Potrafił wskakiwać na fotel czy kanapę i godzinami gapić się na oparcie .Myślę ,że to spowodowały przeżycia w schronisku. Aleks nie ma takich problemów.
×
×
  • Create New...