Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. Przytulamy mocno i kciuki zaciskamy
  2. to jest brak napięcia w mięśniach , Maksik też robi szpagaty
  3. ta starość biedny Lodek , mój Maksiu też wędruje i czasem szuka nie wie czego :shake:
  4. ja też moje dziś kąpałam Tofik jak Maks jada na leżąco :evil_lol:
  5. dokładnie na resztkach ja tam za mięsem nie przepadam lubię sosy tylko , lub całkiem warzywnie .Teraz 2 razy w tygodniu będą paluszki .Mam pół zamrażarki paluszków , Maksiu nawet na nie spojrzeć nie chce .Teraz gustuje w sercach wieprzowych z ryżem :evil_lol:
  6. Maksik ma skrajnie nie wydolne serce , do tego dochodzą problemy z dusznością i żołądkiem
  7. Maksik dostaje Serce: Digoxin , lotensin , Vetmedin ,Cardiosur (V/C wymiennie ), Heparegen watroba , Encorton steryd na płuca i oskrzela , Spironol, Theovent 100 na rozszerzenie oskrzeli po nim tak wędruje i Peritol opcjonalnie na apetyt .Jeszcze na żołądek renigast i na wodę furosemid i karwisan .
  8. Maksiu dostawał lek na oskrzela głównym składnikiem leku jest teofilina działa pobudzająco . Sprawdź skład leków jakie przyjmuje i ich skutki uboczne
  9. Kejciu mój Maks też miewa takie noce , gorzej było po jednym leku , który jako działanie uboczne pobudzał .Teraz od pukać mam 2 tydzień spokoju ale bywają noce ,że chodzimy z góry na dół z łózka na dwór .Taka ta okropna starość :shake:
  10. mój Maksiu ostatnio w nocy siusiu popuści śpi tak mocno , że nie wstanie w nocy na obowiązkowe siku .Włożyłam podkład do łóżka
  11. albo jamnicza złośliwość :cool3:
  12. Pajuszek jak mój Maksel biega i nagle idzie spać
  13. Anico tak to już jest z lekami wszystkie mają skutki uboczne .Żaden lek nie działa punktowo tam gdzie trzeba tylko w całym organizmie .
  14. dziękujemy Maksik dziś pierś kurczaka a my resztę zupy .Za to Aluś kocha swoją miskę ryżu warzyw i mięska
  15. zapraszamy tylko ludzi tu gorzej karmią Maksik indyka my zupę pomidorową
  16. Aluś też wszystko żerny , Maksik wybredny okaz , dziś pieczony indyk
  17. przytulam Rulonie
  18. na bogato , teraz pozwalamy na wszystko , nawet zakup drogiej szynki .Maksik zawsze regulował sobie apetyt w upały , ale teraz bierze leki i musi jeść
  19. żebyś wiedziała od piątku paluszki są passe , wczoraj był kurczak z grilla bez skórki i szynka naturalna oraz baleronik po 54 zł za kilo . Dziś był pieczony indyk bez skórki i placek drożdżowy ,co będzie jutro nie wiem może krewetki??? Na paluszki ani na parówkę nawet nie spojrzy , mięsko z ryżem powoduję szybką ucieczkę a jedzenie w puszce galaretkę wylizał .
  20. też lubię ale Maksik to Maksik wczoraj odmówił jedzenia aż dostał paluszki osiwieć można
  21. my nadal mamy fazę paluszków rybnych :roll:
  22. Zapraszamy do Tolusia [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/254045-Tolu%C5%9B-mix-jamnika-grzeczny-i-kochany-psiak-czeka-na-dobry-dom!?p=22260214#post22260214[/url] [IMG]http://www.pupileo.pl/attachment.php?attachmentid=60739&d=1404206344[/IMG]
×
×
  • Create New...