ja mam deklarację jedną już ponad trzy lata płacę tylko że psiak i stary i chory więc dopóki będę w stanie będę płacić .deklaracje mają kilka stron czasem psy mają komplet trafiają do hoteliku i tak naprawdę ludzie idą kolejnego ratować a poprzedni tkwi a ludzie płacą deklarację , kolejny przypadek to psy nie adopcyjne typu staruszki , problemy psychiczne czy poważne zdrowotne. Trudno jest poszukać chętnego na zdrowego młodego psa a co dopiero na psa specjalnej troski i tu uważam ,że trzeba zmiany deklarację owszem ale określam kwotę i czas trwania np.5 zł/10 miesięcy .
Ja wolę dać jak mogę jednorazowo , bo często psy utykają w hotelikach na lata a w obecnych czasach nigdy nic nie wiadomo praca jest potem jej nie ma