Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. mój Pikuś też był szkielecik , Maksik teraz przytył na szczęście bo wiosną już było kostki widać , teraz przybrał ma apetyt choć nadal jest bardzo wybredny i ma fazy karmieniowe. Marcel miał szczęście trafić do ciebie inaczej już by go dawno nie było.
  2. dzięki dziewczyny zdrowie najważniejsze
  3. ja naszczęście z Maksiem nie mam tego problemu zdarzy się czasem jak jest bardzo chory , ale tak to bardzo czysty pies
  4. ja dopiero nie dawno dowiedziałam się o skutkach furosemidu , żałuję ,że nie miałam tej wiedzy wcześniej może Pikuś by żył
  5. Maksik dostaje codziennie choć nie ma problemu z sikaniem i obrzękami , Pikuś dostawał furosemid i miał problemy on jak Rulon miał wodobrzusze i problemy z sikaniem czarną stroną furosemidu jest to iż jeżeli pies miał lub ma problemy z wątrobą to ją niszczy .Tak było u Pika .
  6. dziś poprawa oby tak zostało
  7. w końcu zjadł teraz jada tylko saszetki sheba
  8. oj atakują Maksik odmawia jedzenia nie ma humoru :look3:
  9. a ja was serdecznie pozdrawiam jamniki kwitną i kipią energią szczególnie Maksik niestety teraz ja nie domagam
  10. najgorsze podjąć decyzję , straszny ten guz , przytulam Aniu
  11. przytulamy maluszka i pozdrawiamy resztę stada , kocham patrzeć na te zdjęcia
  12. Ruloniku przytulam mocno
  13. Ja po fakcie dowiedziałam się od weterynarza , że u psów z chorą wątrobą furosemid robi ogromne szkody
  14. Furosemid strasznie niszczy wątrobę u mojego Pika więcej szkód narobił niż pożytku Maksik dostaje coś innego .
  15. oj dobrze mieć kogoś takiego , ja nie łapię rymów nawet jeżeli moje życie by od tego zależało :evil_lol:
  16. wszystkich amatorów jamników i nie tylko zapraszamy na nową stronę http://sopelfeld.blogspot.com/
  17. biedny Harnaś będzie tęsknił
  18. ja bym chciał żeby u mnie choć autobus jeździł o pociągu nie wspomnę .Jedzie jeden latem dla turystów i to wszystko
  19. on jest kopią mojego Alka tylko ma mniejsze uszka
  20. Aniu pomagamy Maksiowi tylko mamy to szczęście , iż Maks nadzwyczaj dobrze i szybko reaguje na leki .Pikuś tak nie miał byłam skupiona na jego serduszku a wątroba go zabiła. Dużo zależy od lekarzy i samego organizmu psa
  21. bardzo bym chciała
  22. Aniu Maksik jest przyzwyczajony że wychodzi kiedy chcę u nas zawsze ktoś w domu ale zdarzyło się wyjechać i bez problemu wytrzymał 12 h i nie nabrudził .Pije normalnie o wiele więcej niż Aleks a zdarzy się noc bez wstania a z mamą idzie do łóżka o 21-22 sam ją goni a Aleks robi pobudkę o 7 ,i wtedy trzeba Maksia brać na siku bo popuści ale to juz wiek .
×
×
  • Create New...