Przytulam mocno .Mam nadzieję ,że Jasieńka lepiej choć troszeczkę .Aniu porozmawiaj z doktorem o autoszczepionce na nawracające zapalenie dróg moczowych .Ja chorowałam non stop 3 lata , moje nerki odmawiały posłuszeństwa antybiotyki nie działały aż trafiłam na doktora z mózgiem .Zrobiono badania jaka bakteria powoduje to plus podano końskie dawki antybiotyku , 3 razy w tygodniu badano mocz i podawano w seriach autoszczepionkę przez 3 miesiące .Odpukać zdarza mi się zapalenie ale dla tego ,że przemarzłam a nie z powietrza .Zaznaczam nie wiem czy była ta metoda stosowana u zwierząt .
tu link trochę o tym http://polki.pl/vita-twoje-zdrowie_artykul,10024289.html
Myślę też ,że antybiotyki osłabiają organizm Jasi i guzy przez to rosną szybciej