Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. na pewno sobie poradzi ma taką wole życia mizianko dla stadka
  2. cudowna wiadomość wszystkiego dobrego mały!!
  3. ciocie słyszałyście o jamniku w Krakowie [url]http://www.google.pl/url?sa=t&source=news&cd=1&ved=0CCMQqQIwAA&url=http%3A%2F%2Fkrakow.naszemiasto.pl%2Fartykul%2F640774%2Ckrakow-poluja-na-niebezpiecznego-jamnika%2Cid%2Ct.html%3Fkategoria%3D663&rct=j&q=krak%C3%B3w%2Bjamnik&ei=o5HRTOfCHcTpOansrYgM&usg=AFQjCNHraPWF_UuSFvrgFsTSrDHxJoc8NA&cad=rja[/url]
  4. ;)ja bym nie oddała
  5. to taki wczoraj był dzień moje oba obiad zwymiotowały
  6. cudownie malutki fajne imie!!
  7. mój Tz na drugiej półkuli dlatego czasem mnie życie przerasta:evil_lol: dobrze że mam normalnych rodziców i moje jamniki bo z moją chorobą i gapieniem się na ściane było by źle:shake: ale moje jamole pomagają
  8. jak mnie życie przerośnie to zostane jamnikiem u cioci Bianki
  9. kochany maluch ludzie są bez serca
  10. :-(:-(pamiętamy bądź szczęśliwy tam gdzie jesteś:-(:-(
  11. i jeszcze wyżej!!!!!!!!!!!!!
  12. ja mam 12 latka jamnika i 6 latka ze schronu mój jest duży tylko Maks nie toleruje starszych psów niestety próbowałam a ja przewlekle choruje i rodzina odmawia dalszego powiększenia inwentarza 2psy+papuga i 8 psów które karmie wyprowadzam lecze a ostatnio doszły 4 koty u mnie niestey budżet nie jest z gumy
  13. ja dla Maksa 12lat podstawiam niską pufe i to nie jest żart
  14. ciocia Bianka u ciebie zwierzaki mają jak w niebie jak bym była jamnikiem to bym chciała do ciebie trafić:evil_lol:
  15. mój śp Kacperek z łakomstwa potrafił wejść na komode i zjeść ptasie mleczko a jak został złapany to udawał niewiniątko.A tak na serio mój Pik też ze schronu też warczy jak się krzyknie to po prostu psy po przejściach
  16. nie jest po prostu stary a nie każdy kocha psa na starość
  17. no to hooop!!!
×
×
  • Create New...