Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
  • Posts

    62645
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Mika31

  1. takie przypadki są najlepsze gratuluje decyzji jamników nigdy nie jest za mało!!!!Bardzo się ciesze!!!!
  2. mizianko dla maleńkiej dochodzi do siebie?pozdrawiam
  3. Shania trzymaj się chociaż serce pęka ja miałam na dt bernardynke tylko 8 dni a jak pojechała do domku to 2 dni ryczałam
  4. ale miała pomysł z pieluchami!!zapaszek na całe mieszkanie:mdleje:
  5. nemesa ja miałam wizyte przed adopcyjną nikt nie zaglądał mi do szafy.obejrzał dom opłotowany ogródek mojego pieska czy jest szczepiony czy ma co jeść itd.łatwo z litości adoptować psa a potem go wyrzucić przykład to żywe prezenty świąteczne.Kiedyś miałam psa na dt i szukałam mu domu w okolicy znajomi polecili pana pojechałam pies miał spać w beczce na łańcuchu jak zaczełam mu tłumaczyć że to mały psiak i nie dostanie go na łańcuch to mnie policją straszył a epitety jakie usłyszałam uszy by ci zwiędły i co by było bez wizyty pan by przyjechał zabrał psa....więc zastanów się co piszesz i zadaj sobie trud przeczytania wątku EDIT-życie było by proste jak by ludzie mieli na czole wypisane skłonności a skąd wiesz że ten miły pan z np.twojej ulicy grzeczny i kulturalny nie bije żony nie da się ocenić człowieka po 2 minutowej rozmowie telefonicznej.Może ta pani była by idealnym domkiem ale może decyzje o pozbyciu się psa podjeła by tak szybko jak o jego adopcji
  6. hooooop maleńki!!!!1udało się coś poszukać?
  7. musi być ten idealny dla królowej Jumki
  8. ja adoptowałam jamnika z Milanówka musiałam czekać 3 tygodnie maile telefony wizyta ustalenie transportu i co miesiąc melduje co słychać u jamola a nagle to można umrzeć a nie psa adoptować
  9. ciocie a na mapie szukaliście [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/index.php[/url]
  10. cudowna wiadomość:multi: życzę mu cudownego domku ciocie a teraz Szalik on taki bidulek :placz:
  11. piękny ja miałam beagla na dt zjad nową sypialnie moich rodziców
  12. wiem ja też na niego choruje ale rodzina się opiera...a tak z innej bajki będą jakieś zdjęcia...błagam
  13. mi też jest przykro ale to nic przy tym co czuje Karmelek!Jak można wziąść psa i nie brać poprawki na to że jest ze schronu czyli potrzeba czasu aż się wszystkiego nauczy pies to nie lalka musi na spacer!zgroza i brak słów......
  14. cioteczki coś mi się wydaje że domki będą się o niego bić
  15. ja mam jamnika który jest długi, idealny kolor piękny zwierz tylko łapki wyszyły długie jak u modelki idealne jamniki są na wystawach a Jaś piękny stworek jest mizianko od cioci Miki
  16. Kora nie zazdroszcze ci decyzji tyle bidek które wybrać:shake:
  17. super szczęśliwy żeby tylko wszystkie psy tak trafiały!!
  18. no to hooooop!!!
  19. wierze w ten domek na pewno będzie super tylko on jest słodki a dom już dzieliłam jak mój jamnik pewnego kundelka z wzajemnością chciał zjeść
  20. zapisuje biedaka
×
×
  • Create New...