Jump to content
Dogomania

margaret

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margaret

  1. ćwiczę wstawianie zdjęć:) chyba mam za duże foty:) przy okazji to Petra w górach Sokolikach - towarzyszyła wspinaczkom:) po skałakach jak kozica brykała, a niby ona z Pomorza?:)
  2. [IMG]http://www.it-self.pl/petra/duze/074.jpg[/IMG]
  3. ależ tu piekny ruch na wątku, super to daje nadzieję:)
  4. Jak uroczo Mocca wygląda pod tym drzewkiem!!! cud! bardzo się ciesze że znalazła godny dom! nie dziwię się że dużo spi, pewnie z czasem będzie coraz mniej spać a coraz więcej byc swobodna, radosna, na luzie i pozwalać sobie odkrywac przy państwa pomocy własną prawdziwą stronę swojej natury. i to stęsknienie za pieszczotami, przytulańcami, jak jej tego musiało długo brakować - a teraz ma i będzie tym karmiona, jak ja się cieszę:)
  5. agaco - czyli Twój już ci jest Przecinek Kochany? dobrze odszyfrowuję te Twoje nader tajemnicze komunikaty??:cunao: powiedz tylko TAK lub NIE, tzn powiedz TAK TAK TAK:evil_lol: PS> w kwestii deklaracji - prosze o info czy dobrze by było przelać jeszcze za lipiec deklarację - bo jeśli macie jakieś długi to tak mogę by pomóc rozliczyć, a jeśli nie tzreba - to przekieruję na innego psiaka..
  6. no to teraz trzymać kciuki, oby ci się Kingo mail i telefon urywały od chętnych zakochanych w Ghanie!
  7. Sonia, brawo za obywatelską postawę:) z wielką ciekawością czekam na pana Witolda i newsy od Sońki ps. to kolejny wątek na którym widzę, że są kłopoty z edycją postów
  8. ok piszecie w pierwszym poście wątku [QUOTE][FONT=Arial Black][SIZE=3]CHWILOWO WSTRZYMUJEMY ZBIÓRKE PIENIAZKOW NA HOTELIK, SYTUACJA SIĘ SKOMPLIKOWAŁA... [/SIZE][/FONT][/QUOTE] dlatego niewiele chyba rozumiem na co zbieracie pieniążki, czy stałe deklaracje czy na chwilkę na sprawy bieżące, byłabym gotowa na stałą deklarację 50 zł co miesiąc -tylko proszę o rozjaśnienie mi na co:) coś było wspominane o hoteliku za 300 w Obornikach czy to aktualne? giselle- mój wielki szacun za twoją wytrwałą troskę o Lisia :klacz:
  9. hm co za tajemniczość:) proszę powiedzcie bo mało rozumiem - agaco czy Przecinek to już Twój Pies?
  10. piękne psy, wszystkie 3, ja tylko nie mogę pojąć że wyżły lądują bezpańsko, i to jakiś hurtowy wysyp, no nie rozumiem:( przecież to taka rasa pełna miłości do człowieka, ech:(
  11. witajcie, dostałam od Myszy info na pw, właśnie inny piesek którego wspierałam finansowo znalazł domek, więc może mogłabym jakos wesprzeć Lisia, tylko mam kłopot nie dam rady przezcytac 41 stron wątku, proszę nie uznajcie tego za arogancję - to tylko chroniczny brak czasu, czy może mi ktos przybliżyć jak teraz można Lisiowi pomóc? adoptować go niestety nie mogę, ale serce mi się rozdziera jak spojrzałam na te foty, i gdzie on teraz jest? jak się miewa zdrowotnie?, co z hotelikiem, DT? na co są potrzebne pieniążki? pozdrawiam serdecznie
  12. jak błogo to czytać Kirke:) Sonieczko - długiego szczęśliwego życia, bo sie należy Tobie za te wszystkie przykrości i cierpienia których doznałaś, teraz baw się i smakuj miłości
  13. superrr!!!!! bardzo się ciesze i dziękuję wszystkim - gratulacje dziewczyny! Sońka zaczyna nowe życie, pięknie:) proszę też o info w sprawie finansowej, jeśli potrzeba coś spłacić wyślę swoją deklarację lipcową na dniach, jeśli nie - przeznaczę na innego potrzebującego psiaka
  14. no toż ja trzymam cały dzień, nic robić nie mogę bo trzymam:)) czekam do wieczora na wieści
  15. ja też, ja też! mocno!
  16. agaco i Przecinek - trzymem kciuki za Was:) pozdrówka!
  17. następna cudna psina gotowa do pokochania ależ ma dobre referencje:)
  18. co za pan grrrrrr,:angryy: a niech to.......:(
  19. hehe widzisz Skrzydlata jakie to intrygi knuto dla Gorana?:diabloti: a Wy to jesteście Kinga z Tanitką czarodziejki - Szacun! .... taki mądry piesek:cool3: najpierw zauroczył Kingę, potem wianuszek internautów, aż padło na Skrzydlatą and Company - i polegli z kretesem :evil_lol:
  20. cudnie! cuda się zdarzają:) Dzięki Wam Skrzydlata za ten cud! i żadne przepraszanie za zamieszanie - heh żeby więcej i częściej takie zamieszania się działy ale fajnie! Wasz Kochany Pies, mam ochotę Was uściskać!
  21. to spojrzenie zmiękcza serca, moje sie rozpływa:loveu: [QUOTE]= Nauczył się też, że wbrew pozorom na drugie imię nie jest mu "Bianka":lol:. Poza tym po raz pierwszy aniołki spały razem na posłaniu.[/QUOTE] mądry pieseczek:evil_lol: [QUOTE]Dzięki molly i Galusi z seterów-adopcji, które zrobiły masę ogłoszeń ruszyły telefony. Zobaczymy co z tego będzie. [/QUOTE] dziękujemy molly i Galusi pięknie
  22. hehe, a mi dotąd nie wpadło do głowy czy moja Petra to aby nie seter???? bo seterzy a jakże! no ale w sumie wersja już została ustalona - wyżeł, i takiej wersji sie trzymam. A Goranek jakby z Bianką wyraźnie szybują, poza seterzeniem oczywiście:) ech balsam dla duszy te foty!
  23. przelałam 50 za czerwiec, dopiero dziś dałam radę... ech Sonieczko kochana - kiedy się ktoś w Tobie zakocha wreszcie?
  24. posłałam na Przecinka za czerwiec 50zl, dopiero teraz dałam radę... a tak wogle wyrabiacie finansowo? pocieszające w tym wszystkim jest to, co po fotach widać - że Przecinek już jest dużo szczęśliwszy i odżywa choć to jeszcze nie pełnia szczęścia
×
×
  • Create New...