Jump to content
Dogomania

margaret

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margaret

  1. dzizas dziewczyny ale mnie nakrecacie :mad: ta fota z tymi 5-cioma siedzącymi słupkami soli:cool3: i już robie podchody pod rodzinę, wołam co chwila swojego TŻ-ta (wczoraj sie dowiedziałam kto to taki:) i molestuje go Waszymi fotami a on - czując pismo nosem, ledwie omiata wzrokiem komputer i szybciorem umyka, mrucząc jakieś cos niezrozumiałe pod nosem, hehe, to nie bedzie łatwe, oj nie
  2. no ... i powaliłaś mnie na łopatki Ati:) ech marzenie każdego psa.... i Dogomaniaka też:) teraz ten obrazek będzie za mną chodził......
  3. Ati - ja nie mogę oderwać oczu od tej foty, po prostu CUDEŃKO! :) myślę o chłopakach, Rumcjasie i Cypisie, będzie dobrze skąd tych mysliwych tyle nadało.... brrrrr
  4. czyżbyś Ati tez miała imieniny i tak ... cicho sza?? heh ja tu marudzę że drugiego psa w domu nie zmieszczę, a wy rekordy bijecie, no! jestem dumna, pełna podziwu... i zazdrosna:)
  5. kanna - a ja życzę ci imienionowo, żeby wszystkie te twoje psie wariatuńcie szybciuteńko znajdywały Domy, przez duże D żebyś potem dostawała tony maili od nowych szczęśliwych pańć i pańciów z pięknymi fotami roześmianego rozbrykanego psiaka:) i jeszcze - żeby jedno Twoje Psie Marzenie, takie głęboko schowane przed światem, ziściło sie w 100% , niebawem:) :BIG:
  6. mi tak wczoraj i przedwoczraj różowe tabelki sie przyplątywały, ale przestały w końcu....
  7. jakies takie miałam skojarzenie z Puszkiem-Okruszkiem ze Shreka:) pamietacie to niewinne spojrzenie?:)
  8. [QUOTE]Margaret, masz nade mną przewagę podwójnie, bo Ty masz szanse jeszcze adoptować kolejnego psiaka, a ja mam już trzy w domu i rodzina stawia opór! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] coś dziwna ta rodzina... :roll: i tak wyżły nie lubią być same, ale ja też nie lubię!, wolę jednak z mężem:) :evil_lol: a on to musi tak "organoleptycznie" zapałać miłością do psa, znaczy jak dotknie, pogłaska to już przepadł:razz:, w 3 minuty zakochał się w Narnii jak była przejazdem u nas... no ale z córką pracujemy nad opcją drugiego wyżła bo Kinga mnie tu kiedyś przekonała, że jak zgromadze odpowiednią ilośc psów to dom z ogródkiem sam do nas przyjdzie hehe:cool3: a bajkowy Cypisek - też śliczne ogłoszenie:)
  9. no , ogłoszenie takie i pies taki, że muszę duuuży wysiłek podjąć by przywołac rozsądek i od razu do Ciebie kanna nie dzwonić "przyjeżdżam po Rumcajsa", miałabym lekką przewagę w odległości nad zakochaną w nim po uszy Tanitką:) :evil_lol:
  10. ja tez, proponuje wszytskich naszych Lisiowców wysłać na głosowanie:) a Lisiu pewnie przeżywa kolejny dzień zdumień, ostrożnej radości i nauki normalnego życia i całusów:)
  11. no proszę ! nie dość że kawaler piękny to i taki pieszczoszek, albo i nawet flirciarz :evil_lol: ale balsam na duszę te wasze info o tym jak szybko się adaptuje bo jak pomyślę o tej jego dłuuugiej psiej samotności....... ech , należy mu się teraz!
  12. to ja na bieżąco bo nie wytrzymam - ależ on ma śliczna mordkę! dopiero teraz widać tak naprawdę! piękny kawaler z tego Lisia no no:crazyeye:
  13. bo noc to pojęcie względne, kiedy się zaczyna i kiedy kończy... :evil_lol:
  14. to mnie podobnie emocjonalnie poruszają takie relacje, ale też się i cieszę, widziałam to oczyma wyobraźni, teraz już tylko czasu mu trzeba, a widac jest reformowalny i bedzie z niego Pies że hej! jestem również gotowa na foty, niecierpliwie przebieram nóżkami:) i rączkami:)
  15. kura z przyszłością a wyżełek został bez przyszłości? dziwny jest ten świat....
  16. tanitko, zreperujemy Rumcajsa i twoje serce się poskłada:) ale mi on też drzazgą zalazł...
  17. teraz juz tylko będzie lepiej, psina odzyska powolutku spokój i poczucie bezpieczeństwa, brawo dziewczyny! a z bazarku cosik będzie, za chwilę następny, nie martwcie się nie zapomnimy o Lisiu:)
  18. ależ on pokiereszowany ten Rumcajs, zgroza... mnie za serce chwycił bezapelacyjnie no to ja na dobry początek wklikam przelew na weta dla niego, kanna podaj co i jak na pw mam takie wrażenie że mało nas tu jest na wątku:(
  19. bardzo się cieszę że dziewczyna juz w swoim domu:) dobra wiadomośc na początek czekam na dyrektywy co do deklaracji
  20. a te deklaracje tak zbiorczo zbieracie na wszystkie 3 ? ja moge 50 zl na miesiac do kogo przelewac? tanitko - wakacje sa:) a moze trzeba zaprosci wiecej osob na watek?
  21. tu się szczęśliwie schłodziło, podobno do wtorku, potem znów skwar tak sobie myślę, że zaplacę za te ogłoszenia, wstrzymałabym sie tylko aż Kinga da znać co i jak, jak sytuacja wygląda, jak ogłaszać , jaki kontakt dać - teraz sezon urlopowy więc może i Kinga wyjedzie gdzieś na czas jakiś, jak to uzgodnimy to zamówię ogłoszenia pozdrówka!
  22. wiem co to autko bez klimy w tych dniach brrrrrr gorąca puszka, ani dla człeka ani tym bardziej sierściuszków..
  23. dziękuję Kinia - mogę opłacić, już za chwilke poczytam.... u nas we wroc stolica upałów, jest masakrycznie, ludzie i psy męczą się okrutnie.... mam nadzieję, że na Pomorzu łatwiej
  24. ja też trzymam , mocno mocno:) w ten upał nic innego nie da się robić ino trzymać kciuki, oby psiaki jakoś to znosiły...
  25. kinia - a ile to kosztuje? może wysupłam
×
×
  • Create New...