-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margaret
-
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
dzizas dziewczyny ale mnie nakrecacie :mad: ta fota z tymi 5-cioma siedzącymi słupkami soli:cool3: i już robie podchody pod rodzinę, wołam co chwila swojego TŻ-ta (wczoraj sie dowiedziałam kto to taki:) i molestuje go Waszymi fotami a on - czując pismo nosem, ledwie omiata wzrokiem komputer i szybciorem umyka, mrucząc jakieś cos niezrozumiałe pod nosem, hehe, to nie bedzie łatwe, oj nie -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
no ... i powaliłaś mnie na łopatki Ati:) ech marzenie każdego psa.... i Dogomaniaka też:) teraz ten obrazek będzie za mną chodził...... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
Ati - ja nie mogę oderwać oczu od tej foty, po prostu CUDEŃKO! :) myślę o chłopakach, Rumcjasie i Cypisie, będzie dobrze skąd tych mysliwych tyle nadało.... brrrrr -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
czyżbyś Ati tez miała imieniny i tak ... cicho sza?? heh ja tu marudzę że drugiego psa w domu nie zmieszczę, a wy rekordy bijecie, no! jestem dumna, pełna podziwu... i zazdrosna:) -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
kanna - a ja życzę ci imienionowo, żeby wszystkie te twoje psie wariatuńcie szybciuteńko znajdywały Domy, przez duże D żebyś potem dostawała tony maili od nowych szczęśliwych pańć i pańciów z pięknymi fotami roześmianego rozbrykanego psiaka:) i jeszcze - żeby jedno Twoje Psie Marzenie, takie głęboko schowane przed światem, ziściło sie w 100% , niebawem:) :BIG: -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
mi tak wczoraj i przedwoczraj różowe tabelki sie przyplątywały, ale przestały w końcu.... -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
jakies takie miałam skojarzenie z Puszkiem-Okruszkiem ze Shreka:) pamietacie to niewinne spojrzenie?:) -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Margaret, masz nade mną przewagę podwójnie, bo Ty masz szanse jeszcze adoptować kolejnego psiaka, a ja mam już trzy w domu i rodzina stawia opór! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] coś dziwna ta rodzina... :roll: i tak wyżły nie lubią być same, ale ja też nie lubię!, wolę jednak z mężem:) :evil_lol: a on to musi tak "organoleptycznie" zapałać miłością do psa, znaczy jak dotknie, pogłaska to już przepadł:razz:, w 3 minuty zakochał się w Narnii jak była przejazdem u nas... no ale z córką pracujemy nad opcją drugiego wyżła bo Kinga mnie tu kiedyś przekonała, że jak zgromadze odpowiednią ilośc psów to dom z ogródkiem sam do nas przyjdzie hehe:cool3: a bajkowy Cypisek - też śliczne ogłoszenie:) -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
no , ogłoszenie takie i pies taki, że muszę duuuży wysiłek podjąć by przywołac rozsądek i od razu do Ciebie kanna nie dzwonić "przyjeżdżam po Rumcajsa", miałabym lekką przewagę w odległości nad zakochaną w nim po uszy Tanitką:) :evil_lol: -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
kura z przyszłością a wyżełek został bez przyszłości? dziwny jest ten świat.... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
tanitko, zreperujemy Rumcajsa i twoje serce się poskłada:) ale mi on też drzazgą zalazł... -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
ależ on pokiereszowany ten Rumcajs, zgroza... mnie za serce chwycił bezapelacyjnie no to ja na dobry początek wklikam przelew na weta dla niego, kanna podaj co i jak na pw mam takie wrażenie że mało nas tu jest na wątku:( -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę że dziewczyna juz w swoim domu:) dobra wiadomośc na początek czekam na dyrektywy co do deklaracji -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
a te deklaracje tak zbiorczo zbieracie na wszystkie 3 ? ja moge 50 zl na miesiac do kogo przelewac? tanitko - wakacje sa:) a moze trzeba zaprosci wiecej osob na watek? -
tu się szczęśliwie schłodziło, podobno do wtorku, potem znów skwar tak sobie myślę, że zaplacę za te ogłoszenia, wstrzymałabym sie tylko aż Kinga da znać co i jak, jak sytuacja wygląda, jak ogłaszać , jaki kontakt dać - teraz sezon urlopowy więc może i Kinga wyjedzie gdzieś na czas jakiś, jak to uzgodnimy to zamówię ogłoszenia pozdrówka!
-
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
wiem co to autko bez klimy w tych dniach brrrrrr gorąca puszka, ani dla człeka ani tym bardziej sierściuszków.. -
WYZLY z Bielska Bialej Cypis i Rumcajs/Ogien i Woda/ Rumi znow bez domu:(
margaret replied to Ati's topic in Już w nowym domu
ja też trzymam , mocno mocno:) w ten upał nic innego nie da się robić ino trzymać kciuki, oby psiaki jakoś to znosiły...