-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margaret
-
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Natalio - witaj! no to obie mamy psapanikingi:) a pokażesz nam Perrę? chetnie zobaczę i poczytam o niej - od dawan jest u ciebie? jak się adaptuje? -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
no to sie ucieszyłam swoim sprytem:) coś dogomania blokuje chyba odsyłanie na inne strony, niektóre, może np. na fora.pl więc wrzuciłam frazę: "mlodziutka-irga-dt-pod-krakowem" w dr google i wyszło pierwsze z brzegu gartuluję wyników z kramiku salibinko i zapraszam do Petry: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176845-KOSZALIN-wyżlica-PETRA.-Odnalazła-swoją-Rodzinę.-...we-Wrocławiu[/URL]-) jak znajdziesz czas, to ta psinka z mojego avatara -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
hehe chyba mam już detektywistyczną wprawę, nie powiem jak znalazłam Irgę a dam wam linka: [U][COLOR=#0066cc][URL="http://www.podhalan**********/szukaja-domu,12/mlodziutka-irga-dt-pod-krakowem,2839.html"]www.podhalan**********/szukaja-domu,12/mlodziutka-irga-dt-pod-krakowem,2839.html[/URL][/COLOR][/U] Kingo a ty potrzebujesz kaskę na Narnię teraz czy jak? Kleks - mój zachwyt kolejny już dziś, szczery jak zwykle:) -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
ależ cudna ta Irga:) ty to piękności wozisz Kinga tym twoim samochodem, no naprawdę:) [QUOTE]Margaret - ja jestem jak najbardziej ZA. Tym czasem wyciszenia, przeżywania, przyklęknięcia wobec dramatu.[/QUOTE] je też za, bo i cudne jest to że nas na to stać i potrzebne... ja sobie troche już narzekam, bo mnie przygięło to pochylanie się i w pracy - traumy narodowe aktywują traumy osobiste i własnie zmarła nagle dramatycznie mama koleżanki, ja chcę juz do życia wrócić i jakąś mam taką potrzebę by o życiu pamiętać, wchodzę na dogomanię i szukam oznak życia:) jak tlenu... i wiecie co - dziś sobie pomyślałam - że jestem strasznie wdzięczna Wam za Petronelkę właśnie, coraz pełniejszą radości z życia normalnie balsam dla duszy.... a Narnia jak się miewa tak w ogóle? -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ludwa - malgorzata o z gorzowa to ja:) i to 50 zł było wspomniane wcześniej:) choć w sumie jestem z wrocławia, tak dla zmyłki:) ale w przelewie tak własnie widać Przecineczku kochany wytrzymaj jeszcze, domek musi się znaleźć! -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
02.04. wysłałam 50 zł dekl st. -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
heh niezła propozycja - w sumie dwie - dla mnie, ale dziekuję niestety nie, a dysk wypadniety to chyba nieźle boli, współczuje właścicielowi dysku:( a propos barw dogomanii - to ja chyba nawet jestem wdzieczna bo czerni u mnie ostatnio za dużo, Petra obok na kanapie westchnęła przeciągle, jak to rozumieć?:) a w ogóle to ona strasznie wygadana sie robi, coraz więcej pomruków, głebokim tonem, modulowanych, przeciągłych plus merdnięcia ogona i zaglądanie w oczy, no i zabawowa sie robi - nakryłam ją jak biegała z pluszowym zającem po pokoju (to ten ze zdjęcia: [URL]http://www.it-self.pl/petra/duze/047.jpg[/URL] , tarmosząc go bezlitośnie i rzucając nim o meble, ale gdy zauważy że jest obserwowana przestaje, jak nas nie było - wytargała pluszaki z córy pokoju do swojego posłania, jednemu urwała nos (na szczęście wypluła) wszystkie były obślinione:) no ja się cieszę że pluszaki a nie moje buty:) -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
jakoś dziwnie widać teraz forum, jakby sie spsuło hmmm... Kingo - teraz ludzie opłakuja wszystkie swoje straty ludzkie, tak przy okazji żałoby narodowej zwierzątka posżły na bok, niestety.... do kiedy? do czasu aż media złapią w końcu dystans i pojawi się w ramówce coś poza śmiercią i patriotyzmem i ostygnie potrzeba komentowania non-stop dlaczego spadli, dlaczego wawel, i ilu prezydentów złożyło hołd, ja sobie też swoje przeżywam, ale patrząc chłodnym okiem czasami to widzę że jest swego rodzaju "przymus" skupienia się na tej tragedii i na myśl - zajmę się biednymi cierpiącymi zwierzętami, adoptuję psa - może rodzić się hmmm poczucie winy bo trend jest taki, że teraz należy się zająć żałobą ludzką i nie jest "na miejscu" myśleć o animalsach... tak jak nie wolno źle mówić o zmarłych, taki zbiorowy przymus... nie wróżę zbytniego ruchu w adopcjach w najbliższych tygodniach (obym się myliła), minimum do pogrzebu ale sądzę że nieco dłużej, aż może wszyscy się tematem zmęczymy, poczujemy przesyt, rozdrażnienie... może wtedy uwaga ludzi się przekieruje podrap Narnię za uszkiem, koniecznie:) -
co tam słychać u Sońki?
-
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
kurcze, widziałam jego ogłoszenie na allegro - aż dziw że nikt nie dzwoni, a on nadal taka chudzinka? -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
zachęcam obserwujących - a nuż tu są ?:) do podjęcia decyzji, jak widać Narnia pokazuje że odrobina ciepła i życzliwości dodaje jej odwagi i wigoru, to będzie cudny pies domowy! -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
to cudne psisko siedzi od 2 godzin koło mnie na kanapie i wciąż podaje mi łapę, wciąż i wciąż.... żąda pieszczot i jest w tym wytrwała do bólu, mojego zwłaszcza..., jak łapę ignoruję liże mnie po dłoni, albo kładzie łapę na kompie, myszce..., a ja próbuję popracować, hehe, córa u dziadków a pies się nudzi i żąda więcej zainteresowania, ratunkuuu!!!! -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
coś Ati wspominała o transporcie... może Narnia już jedzie na południe?:) choć lepiej byłoby do Jej Domu PS w wolnej chwili zerknijcie na Petry wątek, dla was nowa seria świeżutkich fot -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
seria Petra Wiosenna dla Was [URL]http://www.it-self.pl/petra/[/URL] -
ojej:( i co teraz tanitko?
-
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ja też pamiętam, zaglądam tu codziennie z nadzieją na dobre wieści, że jakiś ludź cudny odnajdzie Przecinka jakieś zainteresowanie jest? i jak się psina miewa? -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
a to że ktoś obserwuje przekładało sie kiedykolwiek na efekt? z ciekawości pytam... to piszę ja Jarząbek:) czyli margaret pierwsza, wciąż jeszcze:) -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
do was to warto wejść choćby po to by nakarmić swojego Wewnętrznego Narcyza hihi:), aż sie zarumieniłam, no ja bardzo chętnie sie sklonuję - tylko kurka nie naumiałam się jeszcze.... jeszcze chętniej to bym wzięła to Cudo (i dziesiątki innych takich suniek) do siebie, ale warunów to ja już nie mam, jak na razie na to:(, może kiedyś święty mikołaj podaruje jakis domek z ogródkiem, las nieopodal albo coś w tym stylu... ja też trzymam mocno kciuki żeby się natentychmiast zaraz pojawili cudni ludzie, nie brak ich na tym świecie w końcu i przygarnęli Narnię bo jest tego warta, nie dziwię ci się Kinga że cię skiska jak masz ją odwieźć do schronu brrrr -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
ok przelalam, choc pytania powyzsze i tak aktualne:) radosnych swiat dla was i psiakow, oby ludziom zmiękły serducha... -
gdzie mam wplacic dekl stala? tanitko tobie na konto ?
-
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
tez jestem ciekawa czy on bidak budzi jakies zainteresowanie? i jak tam na wadze i szerokosci mu przybywa czy stoi w miejscu? powiedzcie mi - bo ja troche jestem początkująca na dogomanii - jak zwyczajowo wpłacać te stale deklaraje - z dniem 1 danego miesiaca, czy jak? jakis termin jest wazny dla was? wiem że może głupio pytam:) wybaczcie -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Kingus 50zl na dobry poczatek moge wyslac - moze potem dałabym radę coś więcej... - tylko daj jakis namiar na siebie, gdzie jak .....? -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
korzystajac z okazji - najlepszej radoSci spokoju i ciepełka ludzko-zwierzęcego na te Święta wam życzę, wraz z rodzinką Petra uchachana stoi koło mnie więc na pewno sie dołączyła do życzeń:) -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
bosz - pies stworzony do bycia z czlowiekiem!, oby zaistnial i dostal dom - od kwietnia moge dac 50 zlotych deklaracji miesiecznych od siebie podrapcie Przecinka za uszkiem:) -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
ale wiecie co? - ta ostatnia fota mogłaby trafić na billboard akcji pod tytułem "zaopiekuj się mną - czekam na ciebie, człowieku!"