Jump to content
Dogomania

margaret

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margaret

  1. patrząc na moją psinę stwierdzam, że czarne jest piękne i białe jest piękne no i czarno-białe jest piękne:) swoją drogą teraz mam negatyw poprzedniego psa:) Ghana - do boju dziewczyno! - o lepsze jutro!
  2. to ja chociaż podniosę temacik
  3. czas na skok w górę, kto ma kontakt z suczką?
  4. podziwiam Ghanę za tę zdolność zaufania, ja od samego czytania takich historii wątpię w rodzaj ludzki, a jakby mnie samą ktoś usiłował powiesić - to nie byłoby mnie już stać na uśmiech, a tu proszę - nie ma takiego drugiego stworzenia jak pies! trzymam kciuki, dopinguję: Dobry Człowieku - Dobry Pies czeka na Ciebie
  5. idusiek może to jest tak, że ten jego Najodpowiedniejszy Najukochańczy Człowiek jeszcze nie wie, że spędzi kiedyś, niebawem kawałek życia z Przecinkiem i jeszcze nie zaczął go szukać, a może właśnie zaczyna... i zaraz tu trafi za co mocno trzymam kciuki wierzę w to, że się w końcu Ten Człowiek z Przecinkiem odnajdą:)
  6. zaglądam, dzięki twojemu banerkowi samoglow, przerażające:-( troszkę wsparłam, na miarę aktualnych możliwości, żałuję że te możliwości jakieś takie marne ostatnio... a potzrebujących i chęci tyle, jakos to kurcze niekompatybilne zupełnie....
  7. no doprawdy! prze-cu-dny!!! widać, że mu służy lepsze traktowanie - wyraźnie ładnieje, i ten języczek:)
  8. Hop hop Kropeczko! a jak Kropeczka się miewa?
  9. No tak samoglow - ty jedynie możesz bałtyckiego tsunami wypatrywać:evil_lol: ci w Gdańsku może i mają się czym martwić, nie ma to jak dobrze wybrać lokalizację swojego miejsca na ziemi, mi też rzeki nie zagrażają, co najwyżej pewne niedogodności pt. brak prądu i wody z racji powodzi niedaleko... Narnia raczej również daleeeeko od wody, Kinga Tobie tez raczej nic nie grozi prawda? u Ati widzę w podpisie Dolina Baryczy i troche sie martwie bo to dopływ Odry a te szaleją właśnie, widziałam Barycz przez chwilkę w sobotę przejazdem z Poznania - oj rozlało się dziewczę, jak Ati u Ciebie? i inni? czekam na te Twoje nowe gwiazdy Kinga, z ciekawością mojej gwieździe zatopiło szkółkę - jeszcze przed pierwszą lekcją:cool3:, więc dalej jest nieco niedoszkolona:lol:, kilka dni temu przeczytała swoją pierwszą w życiu książkę grrrrr i etui do okularów chciała otworzyć, a tylko nas 10 minut nie było.... no i zalało tereny nadodrzańskiej stadniny gdzie co niedziela urządzaliśmy wyprawy, jednak znajoma mądrze zwierzęta ewakuowała na 4 dni przed falą, teraz czekamy aż wody opadną
  10. nie wiem czy ktoś jeszcze czyta ten wątek, chciałam tylko zameldować, że my z Petrą żyjemy, niezatapialnie, i bardzo jestem ciekawa jak Wy sobie radzicie i czy jesteście bezpieczne wraz ze swoimi czworonogimi przyjaciółmi?
  11. tyle ogłoszeń i taki cudny pies - teraz to już tylko odrobinki szczęścia trzeba!
  12. można go opisywać w ogłoszeniach jako Gadającego Psa :evil_lol::Dog_run: wysłałam deklarację, 50 zł za maj
  13. to ja szczęśliwie jeszcze nie trafiłam na te paskudne wątki o jakich piszesz i podejrzewam, że to dużo zależy od "gospodarza (gospodyni?) wątku" chylę czoła Kingo, bo klimat rzeczywiście tworzysz .... - no właśnie nie wiem jak go nazwać ale fajny:)
  14. Najważniejsze że Sońka dochodzi do zdrowia, teraz za domek trzymam kciuki, i tez poszło dziś 50 zł ode mnie
  15. no i jak państwo zainteresowani?
  16. piękna Kropka, aż mi łzy stanęły, z mordki podobna do mojej śp. Queenie dopinguję bardzo, gdyby coś - dorzucam do hoteliku, choć mam nadzieję, że szybciej ktoś ją pokocha i da jej Dom
  17. uff, trzymam kciuki żeby szybko zdrowiała
  18. :( ale będzie dobrze, musi być, w końcu nie takie rzeczy przetrwała
  19. o ja cię! trzymam kciukasy
  20. Jakaż ona szczęśliwa! i w tym rzepaku i na łące i w łożu:) piękna i szczęśliwa! naprawdę widać jak odżywa, baaardzo się cieszę i dziękuję za wieści i fotografie hkk moja zachłanność nie zna granic i oczywiście poproszę o kolejne, kiedy bądź! pozdrawiam ciepło! ależ to wzruszające...
  21. zaglądam, i nie wiem co powiedzieć, napisać.... brakuje optymistycznych znaków, Drodzy Poszukujący Psa - Przecinek czeka na lepsze jutro i Swoich Ludzi!
×
×
  • Create New...