Jump to content
Dogomania

margaret

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margaret

  1. no fakt:) śliczniuś
  2. [quote name='Mysza2']Lisiu wybaczysz? cioteczki zajrzyjcie zajrzyjcie , może ktoś ma jakiś pomysł jak pomóc [URL="http://www.dogomania.193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama"]http://www.dogomania.pl/threads/193269-Grubiutka-nie%C5%9Bmia%C5%82a-Sunia-prosi-o-pomoc-jej-opiekun-wyje%C5%BCd%C5%BCa-zostanie-na-wsi-sama[/URL] ręce opadają[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][/QUOTE] Mysza - nie otwiera mi sie link?
  3. ale fajna inicjatywa, kocham was za kreatywność!! idę pooglądać FB
  4. też mi sie tak wydaje, że kółkami do góry i morda cała uchachana, wniebowzięcie w wykonaniu Liska:)
  5. o kurcze! ktoś nam podmienił psa!!! Lisek????:crazyeye::crazyeye:
  6. bosz jakie smutne spojrzenie, kochana wyżełka..... Ati a co ty masz w podpisie?
  7. zuzia - bardzo się ciesze że już jesteś, brakowało cię tutaj:)
  8. no patrz ja właśnie weszłam zapytać "co u Cypisa?" :)
  9. Kinga - piękna nabyta sunia, pozaglądam na wasz wątek ale co z Ghanką? jak się miewa?
  10. że - delikatnie mówiąc - jest nierzetelny i nie stanowi dobrego materiału na rodzinę adopcyjną, oj nieładnie człowieku nieładnie:(
  11. ale piękne Gosiu te zdjęcia i ze spaceru i w kołnierzyku trzymam kciuki za powrót do pełni sił ciekawa jestem jak sie to ciachanie przeniesie na charakter pozdrówka!!!
  12. [quote name='fiorsteinbock']To prawda Margaret - ale nie tylko jemu :) Slicznotce z Twojego avatara rowniez - szczerze przyznaje, kocham co poniektórych ludków![/QUOTE] hmmmm to ja się zarumieniłam, razem z moją Petrą:) a kiedy Dzielna Zuzia wraca do nas?
  13. Lisiowi teraz los z nawiązką odpłaca te lata nędzne ale strasznie fajnie tu zaglądać - podtrzymuje to wiarę w człowieka, mimo wszystko, pozdrówka:)
  14. oj superowo! trzymam mocno zaciśnięte obie dłonie:)
  15. [quote name='Ati']to zwolujemy sabat czarownic[/QUOTE] obecna:) i trzymam kciuki
  16. hmmm w sumie to nie wiem czy umiem pisać ogłoszenia, nie próbowałam
  17. hehe, bo ja się już zastanowiłam od kiedy to w Katowicach metro jeździ:) i na czym ma polegać dla Cypisa ta atrakcja przejażdżki metrem:evil_lol:, no i w końcu... dlaczegóż to do jasnej ciasnej trzeba się o to jakoś specjalnie starać????:-o, :razz: to trzymam kciuki za to metro co nie jeździ a znajduje cypiskom domki:)
  18. no tak czytam i czytam i nijak nie łapię:) albo jesteście tak tajemnicze i szyfrem lecicie albo - ja się powinnam zresetować :) spacerek i wypieszczenie - to jakaś akcja bliżej adopcji??? a starania o katowickie metro na dniach.....???????/ nieeeee no ja się poddaję... :stop:
  19. a moje 50 doszło? bo nie widzę? więcej nie wysupłam na razie, zapaść powakacyjna:( pozdrówka dla Cypiska
  20. [quote name='giselle4']wczoraj rozmawiałam z kikou Lisek wszystko rozumie kiedy Kasia mowi idz Lisiu do siebie ,teraz kolej na inne psiaki Lisio idzie grzecznie pod swoj kojec..... musi kochac cioteczke i nie chce nigdzie indziej byc..:)[/QUOTE] oj musi musi:) i co za mądry chłopak z niego!:)
  21. [quote name='fochu']:) Eliś porywa w niedzielę Petrę na spacerek o! :)[/QUOTE] tak tak:) oby tylko burz nie było bo Petra nijak z domu wtedy nie wyjdzie:( więc zaklinajmy pogodę
  22. ojej ona chyba bardzo wychudzona jest bidula:( słabo widać -zdjęcia pod słońce, trzeba by zrobić nieco lepsze w przyszłości, co moge zrobić na teraz?
  23. PS - w linku poniżej nowe foty Petry Wakacyjnej :)
  24. był ktoś chętny na Kropkę? może wykupić jej pakiet ogłoszeń? widywałam takie oferty na tutejszych bazarkach ona jets taka cud-dziewczyna:)
×
×
  • Create New...