Jump to content
Dogomania

margaret

Members
  • Posts

    2830
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margaret

  1. fajnie ze jest allegro, dzieki dobrzy ludzie:)
  2. świetny opis, a co to znaczy "seterzyć"? może wszyscy wiedzą ale ja nie:) o "wyżłowaniu" też nic nie wiem, a może moja Petra to robi?:):):) kochany pies z tego Gorana, jeju tyle kochanych psów odbywa wyroki za niewinność, co za świat...:(
  3. cudeńka te fotki!!!! w to drugie musiałam dłuuugo sie wpatrywac żeby sie połapać :)
  4. pięknie szykuje się Fajna Właścicielka:) trzymam kciuki oczywiście mooooocno
  5. bardzo fajnie Skrzydlata! animalplanet na żywo w postaci dwójki bawiących się psiaków takiej urody - no to jest coś!! ja też bardzo chętnie będę czytać i oglądać ciąg dalszy tego serialu - plissssss:modla:
  6. no i jak tam Ghana się miewa i czy obudziła juz czyjeś zainteresowanie?
  7. tajemnicze, ogłoszenie że mało czasu zostało... - jak z thrillera, może warto sie dowiedzieć bardziej o co chodzi? przecież jak nie można zapewnić opieki psu to po co go zaraz uśmiercać? nie łatwiej oddać do schronu? pewnie łatwiej niż wieszac ulotki, no niewiele z tego rozumiem... wiec nie wiem , a jakiej pomocy oczekujesz?
  8. no nie!:shock:, to ja nie wiedziałam że ja tak wszystko od d... strony zaczynam, za przeproszeniem :-o mnie to nikt dotąd nie objawił, że po 3-cim psie pojawia się gwarantowany domek, ja to muszę widać rozważyć od nowa, bo dokładnie bezrozumnie od tyłu zakładałam :hmmmm: Kingo - szacun! swoją drogą... małżowi jakiś medal przyznałaś? :evil_lol: no my tu gadu-gadu a Goranek kolejny dzień w psim raju:)
  9. hehe, ja Ci życzę kinga żeby ci sie tak kręciło, że będą do Ciebie dzwonić ludzie i zamawiać: "Poproszę dwa wyżły i jednego jamnika plus dołóżmy jakiegoś zarąbistego mixa wszystkiego, a gdyby jeszcze było można to i ONkiem 14-letnim nie pogardzę, płacimy za sterylki, szczepienia i podróże" - i tak z 5 telefonów podobnej treści dziennie łohoho!! :multi: no i u mnie w sercu to niedobór psów, a jakże! tylko architektonicznie:evil_lol: jakoś nie wyrabiam więc jakbyś mi postawiła domek z ogrodem to możesz mi te wyżły, setery i mixy różne upychać:cool3: a na razie sobie chciwie i tkliwie popatrzę....
  10. ano:) ja tez się Bianeczce wczoraj chciwie poprzyglądałam, cud dziewczyna:) a jak ten duecik się ze sobą zgrywa?
  11. zaglądam do Kropki co dzień bo chwyta mnie za serce wyjątkowo, no ale nie mam jak jej przygarnąć:( , zajrzałam na allegro - skończyło sie ogłoszenie, warto by odnowić, nie wiem czy Tanitka tu zagląda? - bo wczesniej chyba ona wieszała? (obiecuję, że keidyś w końcu założę sobie konto na Allegro i będę ogłaszać psy:) ) znalazłam Kropkę na [URL="http://www.doadopcji.pl"]www.doadopcji.pl[/URL] ta strona dobrze się pozycjonuje w google, nie wiem co jeszcze moznaby dla niej zrobić....., wspomniane było wcześniej o hoteliku nawet dwie wstępne deklaracje odnotowałam, przyznam, że trudno mi patrzeć na te foty Kropki zza krat brrrrrrrr :cry: i nie doczytałam może - jak sie rozstrzygnęła ta sprawa z naroślą? i czy ona zdrowotnie jest ok?
  12. toż to szok!!!!! jak mawiał Klasyk:) dokonaliście cudu w tak krótkim czasie, wspaniale jest patrzeć teraz na Goranka, tak odmienionego super, że daliście mu szansę na odżycie, dzieki za info i foty Skrzydlata:)
  13. wypiękniała psinka, aż cieszy
  14. idiotyczne? zaintrygowałaś mnie:) trzymam kciuki, mentalnie dopinguję
  15. brawo dziewczyny, moje uznanie - szybko i sprawnie działacie, oczywiście zaciskam kciuki i cieszę się bardzo - to nowy etap w życiu Gorana:)
  16. pieknie Tanitko, brzmi naprawde przytulnie, juz nie lancuch, nie buda, nie schron ale dom ludzie, troska, cieplo uczuciowe, to swietny dobry poczatek!:)
  17. Woow do Warszawy? Kingo te twoje psy to takie wędrowniczki polskie:) Tanitko - chciałabym wierzyć, że jeśli do Wawy to wprost do nowego domu, czego mu bardzo życzę jakiś on piękny jest!!!! i taki smutny psiaczek....:(
  18. nowe psy na wątku mile widziane a teraz ja twardo z psem nie-nowym, czyli Moim (to brzmi dumnie : Mój Pies:lol:) Więc Mój Pies taki się zrobił Wygadany Pies, nie żeby Wyszczekany... ale właśnie Wygadany... normalnie do nas gada!, jak wychodzi z mieszkania na spacer to zaczyna modulować takie głębokie pomruki... takie radosne gaworzenie niemal:lol: i tak przez całe 3 piętra schodzenia w dół a potem w czasie powrotu na górę po spacerze, a że trudno się nie wzruszać takim gadaniem psa no toż oczywiście jej odpowiadamy, hehe i robi się śmisznie, bo dopiero dziś do mnie dotarło jak tak całą rodziną z tego spaceru wracaliśmy i Petra gadała po swojemu głębokim basem doświadczonego życiem ale wesołego wyżła a 3 ludzi idąc gadała do niej, bynajmniej niezbyt poważnie ani nobliwie, bo też pomrukując co trzecie słowo, no i tak wesołą gromadą sobie łazimy po tych piętrach - a do mnie dotarła myśl - "heh ciekawie musimy z boku wyglądać, niedługo zaczną o nas mówić "ta szajbnięta rodzinka od Petry:cool3:" no i ona tak gada coraz częściej i dłużej, odważniej, dziś na dworze stanęła i ucięła monolog, taki z 5-ciominutowy, rano jak chce mnie obudzić staje mi nad uchem i gada, uparcie i radośnie, po co komu kogut jak się ma takiego wyżła?
  19. piękne to Allegro Camaro piekne i poruszające
  20. ja to podejrzewam, że ten czas okołopowodziowy może trochę hamuje tendencje w narodzie, tak tylko gdybam...
  21. no to pierwsze koty za płoty pierwsza kandydatka sama sie wyeliminowała, teraz czas na następnych, aż zostanie ta/ten jeden Sonieczko - bedzie dobrze
  22. aż zajrzałam na allegro - naprawdę cudne, dziewczyny!
  23. piękno jest w oczach patrzącego jak dla mnie niebieski pies byłby do wciśnięcia, czemu nie?:) ale Ghany nie trzeba przemalowywać na blue - w czarnym jej do twarzy
×
×
  • Create New...