-
Posts
2830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by margaret
-
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
strzeż się Perra!! :evil_lol: -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
dużo potrafimy wybaczyć tym naszym urwipołciom no nie? :evil_lol: to i wino wybaczysz, choć ja wiem - to spore wyzwanie:) -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
jaki wykładak :cool3: -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
ślicznoty Natalisko!!! naprawdę, i widać szczęśliwe śicznoty:) -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
probowałam też ci wstawić i .... próba nieudana:( -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
ojej no pewnie, wstawiaj Natalisko koniecznie, ja się chetnie przypatrzę a i moze dla kingi jakiś to bedzie balsam na bolące serce:( -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Margaret,jak wstawilas to zdjecie??? [/QUOTE] najuczciwiej będzie jeśli odpowiem że przy częściowym użyciu męża swojego:) najpierw zdjęcia wrzucił mi na jakiś serwer netowy, a potem juz ja się pomęczyłam i w opcjach zaawansowanych klikłam na górna ikonke "dodaj grafikę" wpisując potem w okieneczko adres internetowy wywieszonego w necie zdjęcia a chcesz coś wstawić Natalisko? -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
tańczy, śpiewa?:) uzdolniony Przecin! ja poproszę te foty z zycia Młodego Szaleńca:) a tynk dalej lata? -
KOSZALIN. Opowieści Narnii. Znalazła już swój zaczarowany świat :)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
gdyby ktos jeszcze tu zaglądał do Narnii - to pozowlę sobie zaprosic na bazarek na rzecz jednego z psich biedaków - Lisia, co całe zycie spędził na łańcuchu, na Dolnym Śląsku, w samotnii, zaniedbany, przestraszony, nieufny teraz dobre ciotki zbierają dla niego na hotelik (i szukają rodziny adopcyjnej) a ja zbywam fanty z półki z książkami - polecam na urlop jak znalazł a i na tzw, dzień szary się nadadzą: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/URL] i może Narnii rodzinę uda mi się ściągnąć na chwilke na wątek - bo myślę o Narnii czasami:) i ciekawam.... -
tak sobie oglądałam te foty - i coraz bardziej do mnie dociera jak trafnie ją nazwaliście Mocca:) i widać jak buduje się ta Wyjątkowa Więź, co zapewne widzicie w różnych chwilach na co dzień a ja przy okazji wszystkie dobre dusze pozwolę sobie zaprosic na bazarek na rzecz jednego z psich biedaków - Lisia, co całe zycie spędził na łańcuchu, w samotnii, zaniedbany, przestraszony, nieufny teraz dobre ciotki zbierają dla niego na hotelik (i szukają rodziny adopcyjnej) a ja zbywam fanty z półki z książkami - polecam na urlop jak znalazł a i na tzw, dzień szary się nadadzą: [U][COLOR=#0066cc][URL]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/URL][/COLOR][/U]
-
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
no właśnie, musi coś być na rzeczy z twoim artyzmem Kingo:) fanty śliczniutkie, hand made to jest coś, a ja przy okazji wszystkie dobre dusze pozwolę sobie zaprosic na bazarek na rzecz jednego z psich biedaków - Lisia, co całe zycie spędził na łańcuchu, w samotnii, zaniedbany, przestraszony, nieufny teraz dobre ciotki zbierają dla niego na hotelik (i szukają rodziny adopcyjnej) a ja zbywam fanty z półki z książkami - polecam na urlop jak znalazł a i na tzw, dzień szary się nadadzą: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/URL] może nastepną razą zrobię samodzielnie bazarek - własnie mnie olśniło, jak bardzo użyteczne to rozwiązanie:razz:, a propos - ta nieszczęsna książka co to ją tutaj wstawiłam zamiast Petry - do nabycia na bazarku jako numer 1 :evil_lol: (to się nazywa budowanie napięcia tudzież strategia marketingowa, co??:cool3: :diabloti: ) -
PRZECINEK - WYŻEŁ szorstkowłosyJUŻ W DOMU!!!
margaret replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
i jak tam Przecinek? jestem głodna wieści:) a przy okazji wszystkie dobre dusze pozwolę sobie zaprosic na bazarek na rzecz jednego z psich biedaków, co całe zycie spędził na łańcuchu, w samotnii, zaniedbany, przestraszony, nieufny teraz dobre ciotki zbierają dla niego na hotelik (i szukają rodziny adopcyjnej) a ja zbywam fanty z półki z książkami - polecam na urlop jak znalazł a i na tzw, dzień szary się nadadzą: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1889....00-ZAPRASZAMY[/COLOR][/URL] -
być może ktos tu jeszcze zagląda - np. skrzydlata & Co, tudzież inne dobre dusze więc pozwolę sobie zaprosic na bazarek na rzecz jednego z psich biedaków, co całe zycie spędził na łańcuchu, w samotnii, zaniedbany, przestraszony, nieufny teraz dobre ciotki zbierają dla niego na hotelik (i szukają rodziny adopcyjnej) a ja zbywam fanty z półki z książkami - polecam na urlop jak znalazł a i na tzw, dzień szary się nadadzą: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/188983-Filmowo-ksiazkowo-dla-Lisia-zajrzyj-koniecznie-do-24-lipca-do-21.00-ZAPRASZAMY[/URL] Skrzydlata - jak tam twoje stado???:)
-
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]( na przyszłość - margaret - testuj, proszę, wstawianie zdjeć na jakiejś innej książce. Np "Mój przyjaciel pies" albo coś w tym rodzaju [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/176845-KOSZALIN-wyżlica-PETRA.-Odnalazła-swoją-Rodzinę.-...we-Wrocławiu-)/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]) [/QUOTE] hehe a miałam jeszcze pod ręką zdjęcie okładki: [B][FONT=Verdana] Rzecz o mych smutnych dziwkach [/FONT][/B] [B][URL="http://merlin.pl/Gabriel-Garcla-Marquez/ksiazki/person/1.html"][B][COLOR=windowtext][FONT=Verdana]Gabriel García Márquez [/FONT][/COLOR][/B][/URL][/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: teraz to zrobicie u mnie wizytę po-adopcyjną, sama się proszę no nie?:diabloti: -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Petra u Was przeszła dość dużą metamorfozę...:evil_lol: [/QUOTE] no właśnie:cool3::cool3::cool3: aż sama się zdziwiłam jak wielką:crazyeye: jakoś dogomania mi nieprzyjazna, jak już cos wstawię to robi się niewidoczne, jak chce usunąć to siedzi uparcie, jak mi nie zależy to zadziała:placz: wie ktoś jakie jest ograniczenie wielkości pliku do wstawiania?? PS a co do Petry prawdziwej to na psiej szkole wynajmują ją do wychowywania niesfornych szczeniaków - momentalnie wpada między 2 rozbrykane walczące i je rozdziela, albo wyławia ze stadka tego najbardziej przestraszonego i robi za jego bodyguarda:) strasznie jest fajna:) -
taki przestraszony, niepewny, zagubiony może... ale też i śliczny... ten psiak potrzebuje swoistej ludzkiej "cieplarni" wytrwałej troski, niezbyt ambitnego nastawienia - trzeba mu człowieka spokojnego, cierpliwego, nastawionego na powolne długoterminowe zbliżanie się, na małe kroczki, DOM DOM DOM!!! czy to jest możliwe w przypadku Lisia? czy będziemy starać się o adopcję dla niego?
-
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://sq3hlp.webpark.pl/DSC01719.JPG[/IMG] -
KOSZALIN - wyżlica PETRA. Odnalazła swoją Rodzinę. ...we Wrocławiu :-)
margaret replied to kinga's topic in Już w nowym domu
no i zniknęło.... heh a było...