Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Dzięki.Szczotkę kupiłam dla ludzi w najzwyklejszej drogerii.Ona ma większe kulki na metalowych pręcikach i ma większe odstępy między pręcikami.
  2. Jeżeli szczotkujesz Szagusia to jest to świetna terapia,masaż całego ciała i kręgosłupa,łap.Bardzo dobrze sprawdza się szczotka z większymi kulkami. Przepraszam,że się tak wcinam ale mam też podobne problemy ze swoim psiakiem i robię co mogę aby go utrzymać przy życiu.Moli@ napisz,że się szarzę to nie będę się wcinać.
  3. Szkoda Rufika.On już pokochał rodzinę skoro znosi ich rzeczy do swojego legowiska.Najgorsze jest to że musi wracać do kojca.Tragedia. A Rufik gdzie ma wrócić? Nie wiem czy coś nie pomyliłam.
  4. Dobrze,że Joy otrzymała pomoc i właściciele dbają o sunie.Sunie jedna z Radys,druga z Zamościa mają wspaniały dom w Holandii.Szmat drogi i trudu musiały pokonać ale teraz wiodą szczęśliwe życie.Są kochane i zadbane.Jednym słowem cudnie.
  5. Tola,to może jednak załatwić transport łączony płatny,Arek i Piotrek i porozwozić psiaki.Poprosić Havankę o bazarek transportowy i by się dało radę.Jeżeli byłby to transport płatny to ja pomogę. My na razie nie będziemy brały z Zamościa psiaka,musimy uporać się z Nussi i nazbierać trochę pieniążków na przyszłe psiaki bo wiesz,że zabieramy przeważnie po dwa trzy.
  6. W Legnicy. Lecznica - Ewa Baryluk ul.Ogrodowa 1.Najlepiej zadzwonić i umówić się na wizytę bo tam przyjmuje inna jeszcze wetka.Ewa Baryluk przyjmuje przemiennie na dwie zmiany.Jest przystępna i ogólnie bardzo przyjemna.Jest świetny kontakt z nią.Mój psiak miał tam usuwany guzek laserem i rzęsy.Oczywiście nie zagwarantuję,że Dunia będzie miała go usuwane laserem bo to będzie zależało od oceny guza. I jeszcze coś,w tej Lecznicy są bardzo przystępne ceny,nie wygórowane.
  7. To cudowna wiadomość.Tak oceniają rehabilitanci psa,że kręgosłup wrócił do normy.
  8. A co to za śliczny psiaczek koło Szagusia? Ja podawałam Nivalin w skórę w kark.Dobrze idzie.Można domięśniowo ale szkoda kłuć udka.
  9. Nie ma co czekać i obserwować bo może bardzo szybko urosnąć i po zabiegu będzie większa rana do zagojenia.Najlepiej zaraz usunąć bez większej szkody dla skóry.U mnie wetka guzki usuwa laserem.Świetny zabieg bez szwów.
  10. Bardzo fajny ten kubraczek jest i funkcjonalny,zapinany na grzbiecie.Promyczek teraz nie zmarznie.Coś napomykają o zimie stulecia,oby jej nie było bo będą biedne psy na łańcuchach przy rozwalającej się budzie ,może wiele zamarznąć przy takiej mentalności ludzi jaka panuje u nas.
  11. Też ją tak oceniam,jest mocno w typie jamnisia i przy tym marszczy cudnie czółko.Jednym słowem jest cudna.Może ją zgłosić do Izadory aby wstawiła na forum jamników.
  12. A weci też tak oceniają wiek? Ja też w tej chwili mam porozkładane karimaty bo mam także kafle.Po karimacie mój psiak świetnie chodzi a po kaflach boi się,bardzo ostrożnie przemieszcza się.
  13. Tola podmień ogłoszenie wyróżnione do 09.12.19 z Tani na innego psiaka albo kotka.
  14. Może to woda(płyn surowiczny) się nazbierała ale jak miała Astra zabieg pod narkozą to raczej nie była to woda.Nieraz na uchu utworzy się woda i trzeba przekłuć i wycisnąć i jest okey.
  15. Sunia marszczy czółko,cudna jest.Czas ją jakoś nazywać.Jak koleżanka ją przywołuje? Może wymyśliła już sama imię dla cudnej?
  16. Miki miał ustaloną dawkę 2,5mg/ml co 24godz. dwie serie po 5 zastrzyków.Teraz jest lepiej,łapka sprawniejsza bo może już chodzić ale po schodach nie ma mowy(jest noszony).Schody zastawione dechą.Rehabilitacja dwutygodniowa też pomogła magnetoterapia i laseroterapia.Mamy nadzieję,że dechy będą odstawione ale potrzeba czasu. Oby też pomógł Nivalin Szagusiowi.
  17. Tylko trzeba pamiętać o tym,że Jogi jest starszym pieskiem i będzie wymagał bardziej troskliwej opieki. Zaraz przeleję deklarację za grudzień i 30zł jednorazową.Razem 50,00zł.
  18. Tak,dlatego dziewczyny alarmowały,że trzeba psa wziąć natychmiast.Gdyby jeszcze żył i został zabrany do schronu w Zamościu byłoby po nim. Preparat już zamówiony. Szczegóły operacji Numer transakcji: C 9D32 XX1522423547XX (PL) Numer zlecenia (nadany przez odbiorcę): EX/1122398 - 1574764815 Opis płatności: Zamówienie nr EX/1122398 Kwota: 44,00 PLN Kwota po przewalutowaniu: - Kurs przewalutowania: - Dodatkowe opłaty obciążające klienta: 0,00 PLN Data transakcji: 2019-11-26 11:41:17
  19. Trzeba poczekać aby nabrał ciałka.Jak będzie jadł takie pyszności jak mu serwujesz to szybko przytyje i nabierze sił.Potrzeba czasu. Cudnie,że wcina to jest bardzo istotne.
×
×
  • Create New...