-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)
Anula replied to Sara2011's topic in Już w nowym domu
Wreszcie i ja doczłapałam się do malusiej Gabi.Gdy p.Piotr otworzył drzwi boczne od samochodu to Gabi była wbita w róg klatki nawet nie popatrzyła na mnie.Może przez sekundę ale odwróciła główkę.Ona jest najmniejsza z całego towarzystwa.Gabi potrzeba czasu i przebywania z nią.Może do Hani bardziej się przekona niż do p.Piotra.Trzeba czekać na spokojnie co każdy dzień przyniesie.Już wiadome,że musi opanować smycz.Szkoda,że to nie jest ciepła wiosna,wtedy psiaki więcej czasu przebywają na ogrodzie i się uczą zachowań. -
Jeżeli mogę się wtrącić to jeżeli Pani chce wspierać finansowo to niech wspiera Ciebie.My też mamy dwa domy,które od momentu adopcji wspierają nas stałą deklaracją miesięczną (od p.Joli Destino/Joszki i od p.Agaty/Aleks.Umieszczam te dwie deklaracje w poście rozliczeniowym u psiaka,który jest na daną chwilę pod naszą opieką.W ten sposób pieniążki nie giną i są dobrze wykorzystane bo wspierają następnego psiaka/psiaków. A zdjęcie jest cudne dwóch psiaków,naprawdę warto pomagać bidom.
-
Nio,bo przykazałam p.Piotrowi aby zaraz je nakarmili.
-
Nussi-zamojska suczka 04.10.19 opuściła Schronisko.Nusi już w DS.
Anula replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Wpłaciłam do Hoteliku kwotę 184,00zł za fakturę i rachunek. Nadeszła jeszcze wpłata od elficzkowej za I.Serdecznie dziękuję.Wysłałam pw i podziękowałam bardzo naszej elficzkowej za pomoc w utrzymaniu Nussi. I tu jeszcze podziękuję. -
P.Jolu serdecznie dziękujemy za długotrwała pomoc finansową.Pieniążki z wpłaty przekazuję na pomoc Effi i Fanni zabranych ze Schroniska w Zamościu w dniu 11.01.20. https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-będą-ulokowane-w-hoteliku/
-
P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Jogi jest na górze w transporterku lotniczym.On jest mały,zawsze go wyobrażałam po zdjęciach większego.Jest cudny.Leżał spokojnie w nim zwinięty,tak jakby spał.Jest ciemno a więc oględziny były bardzo nikłe.A nasza Fanni jest nie podobna do Jogi.Jeżeli to zdjęcie,które wstawiłam i jest na nim jednak Fanni to odbiega od rzeczywistości bo sierść Fanni jest brudna i matowa,zamiast bieli jest szara. Najważniejsze,że Jogi dojeżdża do Nowej Soli i Państwo będą czekać i zabiorą go do domku.Wszystkie psiaki nic nie jadły od wczoraj a więc są głodne.Mam nadzieję,że w hoteliku dostanie chociaż wodę albo Państwo przywiozą ze sobą i dadzą mu.
-
P.Piotr zajechał do mnie z psiakami.Wszystkie są cudne i nie są duże.Wyjechał ode mnie 19,20.Powinien dojechać do Nowej Soli o 20.Tam będą czekać adoptujący Jogusia aby zabrać go do domku swojego. P.Piotr pokazał mi kamerkę zamontowaną z tyłu w samochodzie aby mógł obserwować psiaczki.Super pomysł i zarazem profesjonalizm.Psiaki są transportowane bardzo bezpiecznie,są dokupione dwa spore kontenerki lotnicze jeszcze.
-
Dzięki za sprostowanie to jednak jest nasza Fanni a nie Jogi.
-
Wydaje mi się,że to nie jest nasza Fanni.Czyżby była taka czysta?Ten piesek wygląda mi na Jogi. Jeszcze poszukałam jedno zdjęcie i jest za Gretą Fanni.