-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Cecylka już jest u mnie a Aga nie dała się namówić na nocleg ma zobowiązania,których nie da się ominąć.Teraz trzymajmy kciuki aby szczęśliwie wróciła.Cudeńko pojadło ryziku i zwiedza chałupę.Jutro ją wykąpię,dzisiaj nie chcę jej stresować i tak ma dużo wrażeń jak na jeden dzień.Pokaszluje,jeżeli kaszel utrzyma się do poniedziałku to pędzimy do weta.Jest bardzo fajna i śliczna pomimo wyłysień i dredów ale damy radę.Jutro postaram się zrobić parę zdjęć i przesłać albo Agnieszce albo komu innemu na maila,bo ja nietety jeszcze się nie naumiałam-wszystko przede mną. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Siedzimy z TZ i zastanawiamy się jak Agę zatrzymać a tym bardziej,że jedzie sama-no oprócz psiaka -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']To czekamy na bezpieczne dotarcie i trzymamy kciuki za dalszą podróż![/QUOTE] Siedzę jak na szpilkach i czekam.Jak szczęśliwie dotrą dam znać. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Nie macie telefonu do niej? Juz dość późno , mam nadzieję ,że wszystko OK u dziewczyn. Aga naprawdę powinna choć chwilę się przespać.Nie wolno szarżować życiem.[/QUOTE] Mam telefon do Agy ale nie chcę jej przeszkadzać w jeździe,napewno kontaktowała się z nią Basia pisała ,że ma 230km do Wrocławia.Będę namawiać Agę aby została na noc tylko nie wiem czy mi się to uda. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Nic nie wiem,że Cecylka brała antybiotyk czy była przeziębiona,czy też z innego powodu.To Aga jedzie najpierw do Wrocławia zabrać piesia czy odwrotnie? -
Edytko jestem z Wami,myślałam o szczylku cały czas ,nie proponowałam bo byłam zawieszona w próżni-dziś dostałam telefon,że Cecylka już jedzie do mnie.A nie mogę nagle przyjąć drugiego psa bo TZ i tak kręci nosem na Cecylkę.Jedynie mogę szukać domku,popytać a jak zaczęłam już pytać to dowiedziałam się,że taki dalszy sąsiad dziś był na giełdzie z ośmioma szczeniakami-mam dość to wszystko jakieś chore-czy tak ciężko wysterylizować sukę?Trzymam za Was mocno kciuki.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Basiu a Ty nie wiedziałaś,że Aga zabiera z Wrocka piesia,mi nic nie mówiła-o kurcze rzeczywiście taki szmat drogi i jeszcze jazda nocą jest niebezpieczna bo mróz i droga może być oblodzona.Ja byłam przekonana,że dopiero pojedzie spokojnie rano. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki-huraaa!Cecylka dzisiaj będzie u mnie.Oby tylko szczęśliwie dojechały-czekam.Gotuję Cudeńkowi ryzik z kurczaczkiem i warzywkami bo na pewno przyjedzie głodna a Aga nie dostanie ryziku tylko coś bardziej ludzkiego.To dla mnie jest jeden z najszczęśliwszych dni w życiu,że mogę w jakiś chociaż sposób pomóc suni. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']odwiedzamy i nie zapominamy tylko w milczeniu czekamy na wyjazd ślicznotki do domku :-)[/QUOTE] Na razie cisza w eterze,nie ma żadnych wiadomości odnośnie przyjazdu Cecylki do BDT.Czekamy. -
TAMI po wspaniałym tymczasie u POKER znalazla wymarzony DOMEK! :)
Anula replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Gdzie może być nasza zguba-Tami odezwij się-leżysz mi bardzo na sercu. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Już cioteczki Cecylki nie odwiedzają,chyba zapomniały o cudeńku. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ten rozczochraniec już niedługo pakuje walizki,jeszcze trochę i Cudeńko będzie grzać dupkę w domku przy kominku wraz z kolegą. -
hkk-jak bardzo się cieszę to chyba nikt nie ma pojęcia-bardzo dziękuję za pozytywne wiadomości bo to co się działo przekracza ludzkie pojęcie.Jeszcze raz dziękuję-JESTESCIE WIELCY-tak trzymać!
- 540 replies
-
Ja odwiedzam i żartuję ze szczęścia,że Leo jest w DT i ma wspaniałą opiekę a te zdjęcia z pierwszej strony wątku to już przeszłość oczywiście dzięki kochanej Edi100.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ta pogoda to nas wszystkich wykończy-ja też leczę się Theraflu. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ja też życzę aby Cię choróbsko opuściło- a u nas też zima na całego chyba wraca-śniegu co niemiara. -
[quote name='Atomowka']Leo Leo nasz przystojniak, skacze, biega, urwisuje. Kocha ludzi, kocha Nas ale do domu już czas![/QUOTE] Jeszcze nie czas,nie czas nasz Leo ma jajeczek garść.
-
A nie można tego właściciela zgłosić na policję,że przetrzymuje zwierzęta w koszmarnych warunkach i znęca się nad nimi nie dając pomocy weterynaryjnej.Przecież to jest jawne znęcanie się nad zwierzętami i teraz wyczytałam w wcześniejszym poście,że nie ma już czym ich karmić-to co mają umrzeć z głodu i w cierpieniu-to jakaś totalna paranoja i niemoc!
- 540 replies
-
No nie wytrzymam te Aniołki są niesamowite i kochane.Trzeba będzie znów poszperać w szafach aby im dać jeszcze powód do radochy,bo po obejrzeniu filmiku to chyba ją mają.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
A ja myślę o Cecylce-ma już kupioną obróżkę czerwoną z cekinkami i zamówiony i już odebrany identyfikator.Szeleczek nie kupiłam bo nie wiem jaka ona jest duża i ile może ważyć patrząc na zdjęcia.