Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Cecylka już jest u mnie a Aga nie dała się namówić na nocleg ma zobowiązania,których nie da się ominąć.Teraz trzymajmy kciuki aby szczęśliwie wróciła.Cudeńko pojadło ryziku i zwiedza chałupę.Jutro ją wykąpię,dzisiaj nie chcę jej stresować i tak ma dużo wrażeń jak na jeden dzień.Pokaszluje,jeżeli kaszel utrzyma się do poniedziałku to pędzimy do weta.Jest bardzo fajna i śliczna pomimo wyłysień i dredów ale damy radę.Jutro postaram się zrobić parę zdjęć i przesłać albo Agnieszce albo komu innemu na maila,bo ja nietety jeszcze się nie naumiałam-wszystko przede mną.
  2. Siedzimy z TZ i zastanawiamy się jak Agę zatrzymać a tym bardziej,że jedzie sama-no oprócz psiaka
  3. [quote name='Edi100']To czekamy na bezpieczne dotarcie i trzymamy kciuki za dalszą podróż![/QUOTE] Siedzę jak na szpilkach i czekam.Jak szczęśliwie dotrą dam znać.
  4. [quote name='Poker']Nie macie telefonu do niej? Juz dość późno , mam nadzieję ,że wszystko OK u dziewczyn. Aga naprawdę powinna choć chwilę się przespać.Nie wolno szarżować życiem.[/QUOTE] Mam telefon do Agy ale nie chcę jej przeszkadzać w jeździe,napewno kontaktowała się z nią Basia pisała ,że ma 230km do Wrocławia.Będę namawiać Agę aby została na noc tylko nie wiem czy mi się to uda.
  5. Nic nie wiem,że Cecylka brała antybiotyk czy była przeziębiona,czy też z innego powodu.To Aga jedzie najpierw do Wrocławia zabrać piesia czy odwrotnie?
  6. Jesteście wszyscy WIELCY-bardzo Wam dziękuję.Nie mogłam pomóc ale pomogę finansowo-200zł-proszę podać nr.konta na pw
  7. Edytko jestem z Wami,myślałam o szczylku cały czas ,nie proponowałam bo byłam zawieszona w próżni-dziś dostałam telefon,że Cecylka już jedzie do mnie.A nie mogę nagle przyjąć drugiego psa bo TZ i tak kręci nosem na Cecylkę.Jedynie mogę szukać domku,popytać a jak zaczęłam już pytać to dowiedziałam się,że taki dalszy sąsiad dziś był na giełdzie z ośmioma szczeniakami-mam dość to wszystko jakieś chore-czy tak ciężko wysterylizować sukę?Trzymam za Was mocno kciuki.
  8. Basiu a Ty nie wiedziałaś,że Aga zabiera z Wrocka piesia,mi nic nie mówiła-o kurcze rzeczywiście taki szmat drogi i jeszcze jazda nocą jest niebezpieczna bo mróz i droga może być oblodzona.Ja byłam przekonana,że dopiero pojedzie spokojnie rano.
  9. Kochane cioteczki-huraaa!Cecylka dzisiaj będzie u mnie.Oby tylko szczęśliwie dojechały-czekam.Gotuję Cudeńkowi ryzik z kurczaczkiem i warzywkami bo na pewno przyjedzie głodna a Aga nie dostanie ryziku tylko coś bardziej ludzkiego.To dla mnie jest jeden z najszczęśliwszych dni w życiu,że mogę w jakiś chociaż sposób pomóc suni.
  10. [quote name='diana79']odwiedzamy i nie zapominamy tylko w milczeniu czekamy na wyjazd ślicznotki do domku :-)[/QUOTE] Na razie cisza w eterze,nie ma żadnych wiadomości odnośnie przyjazdu Cecylki do BDT.Czekamy.
  11. Gdzie może być nasza zguba-Tami odezwij się-leżysz mi bardzo na sercu.
  12. Już cioteczki Cecylki nie odwiedzają,chyba zapomniały o cudeńku.
  13. Jak mogę wysłać?Biafra nie podała adresu na pw.
  14. Te pampersy co oferowałam wcześniej nie są potrzebne?
  15. Mam pampersy L - 100-150 i podkłady cienkie i do nich siatkowe majtki.Jeżeli przydadzą się mogę jutro wysłać tylko proszę o podanie adresu na pw.Trzymaj się Aksonku - masz wspaniałą opiekę - musi być dobrze!
  16. Ten rozczochraniec już niedługo pakuje walizki,jeszcze trochę i Cudeńko będzie grzać dupkę w domku przy kominku wraz z kolegą.
  17. hkk-jak bardzo się cieszę to chyba nikt nie ma pojęcia-bardzo dziękuję za pozytywne wiadomości bo to co się działo przekracza ludzkie pojęcie.Jeszcze raz dziękuję-JESTESCIE WIELCY-tak trzymać!
  18. Ja odwiedzam i żartuję ze szczęścia,że Leo jest w DT i ma wspaniałą opiekę a te zdjęcia z pierwszej strony wątku to już przeszłość oczywiście dzięki kochanej Edi100.
  19. Ta pogoda to nas wszystkich wykończy-ja też leczę się Theraflu.
  20. Ja też życzę aby Cię choróbsko opuściło- a u nas też zima na całego chyba wraca-śniegu co niemiara.
  21. [quote name='Atomowka']Leo Leo nasz przystojniak, skacze, biega, urwisuje. Kocha ludzi, kocha Nas ale do domu już czas![/QUOTE] Jeszcze nie czas,nie czas nasz Leo ma jajeczek garść.
  22. A nie można tego właściciela zgłosić na policję,że przetrzymuje zwierzęta w koszmarnych warunkach i znęca się nad nimi nie dając pomocy weterynaryjnej.Przecież to jest jawne znęcanie się nad zwierzętami i teraz wyczytałam w wcześniejszym poście,że nie ma już czym ich karmić-to co mają umrzeć z głodu i w cierpieniu-to jakaś totalna paranoja i niemoc!
  23. Nie ma czego żałować.Lando na pewno znajdzie wspaniały kanapowy domek i to szybko,ponieważ jest pięknym psem,a za to co przeszedł należy mu się bardzo dobry dom i wspaniali opiekunowie,którzy poświęcą mu dużo czasu i miłości.
  24. No nie wytrzymam te Aniołki są niesamowite i kochane.Trzeba będzie znów poszperać w szafach aby im dać jeszcze powód do radochy,bo po obejrzeniu filmiku to chyba ją mają.
  25. A ja myślę o Cecylce-ma już kupioną obróżkę czerwoną z cekinkami i zamówiony i już odebrany identyfikator.Szeleczek nie kupiłam bo nie wiem jaka ona jest duża i ile może ważyć patrząc na zdjęcia.
×
×
  • Create New...