-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Bez szans na dt/ds -rodzina chce go uspić pomocy !!!!
Anula replied to natasza25's topic in Już w nowym domu
Deklaracje chyba nie taki problem,trzeba porozsyłać wątek gdzie się da.Problem jest z DT,kto by mógł przyjąć kudłaczka-schronisko wypada,ta psinka nie przetrzyma nawet kwarantanny. -
Bez szans na dt/ds -rodzina chce go uspić pomocy !!!!
Anula replied to natasza25's topic in Już w nowym domu
Pokerku-z opisu wynika,że psinka jest wiekowa to fakt ale załatwia się pod siebie z tego względu,że nie ma kto z nią wychodzić. -
Ocelot nie możesz zostawić biednych psów na pastwę losu,ponieważ dzięki Tobie te bidy wychodzą z tego schronu.Wiem,że są upadki i wzloty jak zresztą w życiu i trzeba to jakoś przetrwać i żyć dalej i przede wszystkim pomagać dalej bidom ile się da.Wyciągnęłaś i wyciągasz wiele psów-wielkie pokłony Tobie za to.Misia jest przykładem jak działa schronisko i jego włodarze-to nie Twoja wina-walczyłaś o nią lecz się nie udało.Nieraz gór nie da się przeskoczyć.
-
Dziewczyny tu ktoś oferował legowisko przeciwodleżynowe -rewelacja,jeżeli takie jak dla ludzi to spełnia wszelkie oczekiwania.Jeżeli pies nie będzie mógł się przez pewien czas poruszać to dla niego ten materacyk jest zbawienny,nie powoduje odleżyn,skóra oddycha.Brać i bardzo,bardzo dziękować.A jak piesio wyzdrowieje,może się przydać innej bidzie.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przeglądając wątki natrafiłam na taki-Pies-suczka do stróżowania .Mam pytanie,czy Gibon z tego wątku jest na tym Forum.Opisuje go sekkmet jako owczarka nizinnego.Szkoda tej bidy.Powinien grzać dupkę w dobrym domku. -
Marta-zapchaną masz skrzynkę.Jutro jednorazowo przeleję 200 zł.Może to na dzień dzisiejszy jakoś pomoże.Deklaracji stałej nie mogę obiecać.
-
Tanitka przepraszam za przekręcenie nicku .
-
Nie wiem komu dziękować ale chyba Tantince-wielkie,wielkie dzięki Tantinka.Dziękuję,że nie zrezygnowałaś z poszukiwań.Sunia chyba przebywa u Ciebie,bardzo proszę pilnuj jej.A teraz transport do hoteliku-kiedy.
-
Może ktoś z robotników zgłosił sunię do schroniska i została złapana.Nie bardzo wierzę,że Gaia przestraszyła się burzy,gdyby nawet to by się schowała na budowie ponieważ to był jej azyl -a może jednak tak się zakamuflowała i przestraszona nie wychodzi.Na wątkach dużo psów zostało złapanych jeszcze w gorszych warunkach na polu,w lesie, na parkingach itp.a tu na tej przeklętej budowie nie można było jej złapać.Jestem załamana,tak bardzo chciałam pomóc tej suni.
-
Ogromna cisza na tym wątku,czyżby Farcik wywieziony do Mysłowic.
-
Dzięki ZuziaM-moje obawy rozwiałaś-jeszcze raz dziękuję i czekam na wynik akcji.
-
Nie wiadomo czy w hoteliku jest jeszcze zarezerwowane miejsce dla suni,tyle czasu już minęło.Okaże się,że Gaia zostanie jakimś cudem złapana a nie będzie gdzie jej umieścić.Ona przecież nie nadaje się chyba do natychmiastowej adopcji-jest dziwnie dzika a może tak bardzo przerażona-nie wiem.
-
Myślę,że Tanitka nie może sobie poradzić z tym problemem,może trzeba większe siły zwołać albo pomóc jej nawet jakąś radą lub zwołać więcej ludzi do złapania jej.
-
Gaia chyba dalej tkwi na budowie-czy nie ma sposobu na złapanie jej.
-
Czy moje pieniążki dotarły.Farciku już chyba tydzień mija a ty jeszcze nie u weta.
-
Nie mogę dać dt ale wspomogę finansowo-100 zł tylko proszę o pełne dane do przelewu na pw.Jutro pójdzie przelew.Farcika koniecznie trzeba zawieść do weta-dziewczyny przecież on nie może tak cierpieć-pomóżmy mu-bardzo proszę.
-
Jeszcze raz się przypominam.Jeżeli będzie ustalona suma za transport-bardzo proszę o podanie konta wraz z adresem,ponieważ mój bank nie przyjmuje bez konkretów przelewów.Od 05.07 do 10.07 będę bez internetu i praktycznie bez banku.Mogę przelew zrobić 05.07 lub po 10.07.Bardzo proszę pomóżcie suni.