Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Deklaracje chyba nie taki problem,trzeba porozsyłać wątek gdzie się da.Problem jest z DT,kto by mógł przyjąć kudłaczka-schronisko wypada,ta psinka nie przetrzyma nawet kwarantanny.
  2. Pokerku-z opisu wynika,że psinka jest wiekowa to fakt ale załatwia się pod siebie z tego względu,że nie ma kto z nią wychodzić.
  3. A może Zuzaneczka by się zgodziła zrobić wizytę po adopcyjną i przy okazji by były zdjęcia i wiadomości o Majkelu.
  4. Zbierać pieniążki zadeklarowała się ania zpoznania tylko brak na pw danych.Ciekawe jak Pudiś zniesie podróż a dla kuriera wielkie,wielkie dzięki.
  5. Ocelotku pilotuj sprawę i niech Pudiś ucieka jak najszybciej z tego schronu.Całe szczęście,że nie będzie kastrowany.
  6. Ocelot nie możesz zostawić biednych psów na pastwę losu,ponieważ dzięki Tobie te bidy wychodzą z tego schronu.Wiem,że są upadki i wzloty jak zresztą w życiu i trzeba to jakoś przetrwać i żyć dalej i przede wszystkim pomagać dalej bidom ile się da.Wyciągnęłaś i wyciągasz wiele psów-wielkie pokłony Tobie za to.Misia jest przykładem jak działa schronisko i jego włodarze-to nie Twoja wina-walczyłaś o nią lecz się nie udało.Nieraz gór nie da się przeskoczyć.
  7. Dziewczyny tu ktoś oferował legowisko przeciwodleżynowe -rewelacja,jeżeli takie jak dla ludzi to spełnia wszelkie oczekiwania.Jeżeli pies nie będzie mógł się przez pewien czas poruszać to dla niego ten materacyk jest zbawienny,nie powoduje odleżyn,skóra oddycha.Brać i bardzo,bardzo dziękować.A jak piesio wyzdrowieje,może się przydać innej bidzie.
  8. Częściowe zaprzeczenie tytułu wątku-ktoś jednak musi zarobić na Podisiu np.wet.
  9. Przeglądając wątki natrafiłam na taki-Pies-suczka do stróżowania .Mam pytanie,czy Gibon z tego wątku jest na tym Forum.Opisuje go sekkmet jako owczarka nizinnego.Szkoda tej bidy.Powinien grzać dupkę w dobrym domku.
  10. Marta-zapchaną masz skrzynkę.Jutro jednorazowo przeleję 200 zł.Może to na dzień dzisiejszy jakoś pomoże.Deklaracji stałej nie mogę obiecać.
  11. Aby pudliszon miał kompletną sumkę więc deklaruję deklarację stałą w kwocie 50,00 zł i niech jak najszybciej mały wybywa z tego schronu do hoteliku .Proszę o nr.konta z pełnymi danymi na pw.
  12. Ile jeszcze brakuje do stałych wpłat aby starczyło na opłacenie hoteliku.
  13. Tanitka przepraszam za przekręcenie nicku .
  14. Nie wiem komu dziękować ale chyba Tantince-wielkie,wielkie dzięki Tantinka.Dziękuję,że nie zrezygnowałaś z poszukiwań.Sunia chyba przebywa u Ciebie,bardzo proszę pilnuj jej.A teraz transport do hoteliku-kiedy.
  15. Może ktoś z robotników zgłosił sunię do schroniska i została złapana.Nie bardzo wierzę,że Gaia przestraszyła się burzy,gdyby nawet to by się schowała na budowie ponieważ to był jej azyl -a może jednak tak się zakamuflowała i przestraszona nie wychodzi.Na wątkach dużo psów zostało złapanych jeszcze w gorszych warunkach na polu,w lesie, na parkingach itp.a tu na tej przeklętej budowie nie można było jej złapać.Jestem załamana,tak bardzo chciałam pomóc tej suni.
  16. Ogromna cisza na tym wątku,czyżby Farcik wywieziony do Mysłowic.
  17. Dzięki ZuziaM-moje obawy rozwiałaś-jeszcze raz dziękuję i czekam na wynik akcji.
  18. Nie wiadomo czy w hoteliku jest jeszcze zarezerwowane miejsce dla suni,tyle czasu już minęło.Okaże się,że Gaia zostanie jakimś cudem złapana a nie będzie gdzie jej umieścić.Ona przecież nie nadaje się chyba do natychmiastowej adopcji-jest dziwnie dzika a może tak bardzo przerażona-nie wiem.
  19. Myślę,że Tanitka nie może sobie poradzić z tym problemem,może trzeba większe siły zwołać albo pomóc jej nawet jakąś radą lub zwołać więcej ludzi do złapania jej.
  20. Gaia chyba dalej tkwi na budowie-czy nie ma sposobu na złapanie jej.
  21. Marta-czy pieniążki dotarły,przelew został zrobiony w poniedziałek.A Miętuliński przecudowny,nikt o jego nie pyta.Tyle jest ogłoszeń i nic.
  22. Czy moje pieniążki dotarły.Farciku już chyba tydzień mija a ty jeszcze nie u weta.
  23. Nie mogę dać dt ale wspomogę finansowo-100 zł tylko proszę o pełne dane do przelewu na pw.Jutro pójdzie przelew.Farcika koniecznie trzeba zawieść do weta-dziewczyny przecież on nie może tak cierpieć-pomóżmy mu-bardzo proszę.
  24. Marto nie martw się o fundusze Miętulińskiego,jeżeli zabraknie ja pomogę przecież obiecałam że nie opuszczę go,a pieniążki prześlę po 25 lipca w niezmienionej formie a do Miętunia zaglądam i cieszę się z każdej dobrej wiadomości o nim.
  25. Jeszcze raz się przypominam.Jeżeli będzie ustalona suma za transport-bardzo proszę o podanie konta wraz z adresem,ponieważ mój bank nie przyjmuje bez konkretów przelewów.Od 05.07 do 10.07 będę bez internetu i praktycznie bez banku.Mogę przelew zrobić 05.07 lub po 10.07.Bardzo proszę pomóżcie suni.
×
×
  • Create New...