-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Przesympatyczne i prześlicznościowe tylko pozazdrościć.
-
Aneciu ja też czekam z niecierpliwością na żabki.Napisz jakiego są koloru i czym je karmisz.
-
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dziś poszedł przelew dla Małej Eli-wiem,że to zero w porównaniu z potrzebami,może jeszcze jakieś cioteczki dołożą się do karmy-bardzo proszę! -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']Mam Cię [B]Anulko !!!:lol:[/B] ale cudaczek smieszny z malutkiej. Te jej piórka....! Trzymam kciuki by szybciutko znalazła sie u [B]Ciebie[/B] ![/QUOTE] Nooo! złapałaś mnie i Cecylkę ja trzymam też ze wszystkimi kochanymi cioteczkami kciuki a dodatkowo zacieram ręce aby się udało pomóc mojemu cudeńkowi. -
Przepraszam,że się wtrącę.Przeczytałam dwa razy ostatnie strony wątku.Uważam,że mniej przemawia za NIE a więcej przemawia za TAK.Jak się dobrze zastanowić,każdy człowiek popełnia jakieś błędy dla niektórych to jest zrozumiałe dla niektórych nie.Julkita zna rasę ma w tym samym typie i prawie wieku psa.Była wizyta przed adopcyjna-wypadła pomyślnie,ludzie i warunki w domu okey.Na pewno kochają zwierzęta-dowodem są zdjęcia pudliszki-myślę,że jest kochana i rozpieszczana.Natomiast Malik dalej będzie siedział na DT i bardziej przywiązywał się do Arktyki zamiast do swojego prawdziwego opiekuna-a ile mu latek pozostaje życia-bardzo mało aby być kochanym w swoim domku i u boku kochających ludzi.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dziękuję ja i chyba Cecylka za trzymanie kciuków.Po koszmarze z Misiaczkiem może się uda. -
Elbląg - Mała Ela - strasznie wychudzona, zbieramy na karmę! Ma dom.
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
To jakiś koszmar -jak można doprowadzić zwierzę do takiego stanu.Wysyłam 50zł na karmę. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Tak to ja byłam zainteresowana Majkelem i noszę go w swoim sercu.Z Agą skontaktowałam się telefonicznie.Myślę,że wszystko stoi na dobrej drodze.Może Aga jak wejdzie na wątek napisze więcej. -
Mi też przykro czytając takie posty.Byłam z Anetą w ciągłym kontakcie,organizowałyśmy transport i to transport na cito-płatny.Ta dziewczyna dała wszystko z siebie na ile było ją stać,a więc proszę wszystkich-dajcie jej spokój.Może nie wiecie ale Ona jest aniołem dla psich bid-pomaga jak może i za to ją bardzo cenię.Jest dla mnie człowiekiem wartościowym i pełnym uznania.
-
Roztrząsanie tematu nie ma już sensu-wszyscy starali się pomóc jak umieli.Na pewno każdy by postąpił w tej sytuacji inaczej tj.wg swojego uznania.Pani Mirka też postąpiła tak jak uznała,że to będzie jedyne wyjście aby zgłosić do urzędu jak to określono.No i koniec.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Ooo!Moje cudeńko pojawiło się na wątku.Jeszcze jej nie znam a już kocham.Celineczko wytrwaj jeszcze trochę a będziesz kochana i rozpieszczana. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Może coś o mnie.Teraz najgorsza strona medalu.Nie miałam nigdy piesia na DT,dom nie jest sprawdzony.A druga strona medalu to wydaje mi się,że pies by miał dobre warunki tj.dom i mały ogród jak to w małym miasteczku,trzech weterynarzy-do jednego mam pełne zaufanie-jeżeli jest potrzeba uskuteczniam wizytę,jeżeli pilna pomoc -jadę do Kliniki do Wrocławia w którą bardzo wierzę-pomogła mi bardzo.Mam pekinka-samiec nie kastrowany-prawie 2-letni,kochający dzieci,zwierzęta i cały świat.Jesteśmy z Tz na wcześniejszej emeryturze a więc można by powiedzieć opieka całodobowa.Od momentu zalogowania się pomagam jedynie finansowo psom w potrzebie a dzięki temu bidki mogły i mogą korzystać z DT płatnych.Zwierzęta przewijały się przez nasz dom przez 35 lat a więc były różne sytuację jeżeli chodzi o zdrowie ich.Zawsze ratowaliśmy je-nigdy nie oszczędzaliśmy na leczeniu ich.Były i są traktowane jak członek rodziny a może i więcej.W domu nie ma dzieci-mieszkamy sami-jedynie przychodzą w odwiedziny wnuki w wieku 4 i 6 lat,które kochają zwierzęta dzięki swoim rodzicom.Piszę tu na forum o mojej sytuacji aby wszyscy mogli ocenić moją propozycję BDT.Jeszcze tylko napiszę,że stać mnie na utrzymanie i leczenie psiuni. -
A ile jeszcze takich Lecznic jest-szkoda gadać.Ten piesio by na pewno żył gdyby był odpowiednio zdiagnozowany i dostał natychmiastową pomoc tylko pomoc adekwatną do jego choroby,bo nie wierzę,że mając takie wyniki nie można było mu pomóc.To wina konowałów.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jeżeli Cecylkę udało by się przetransportować to na spokojnie można póżniej szukać jej domku stałego i lek ,który musi przyjmować byłby podawany pod kontrolą. -
Dla mnie też wiele rzeczy jest tu nie zrozumiałych do tej pory nie mogę pogodzić się z tym co się wydarzyło a tak bardzo chciałam mu pomóc-zadaję sobie pytanie dlaczego tak się stało a jak już miał umrzeć to dlaczego nie na moich rękach-tak jak pisałam nie poznałam go a tak bardzo już kochałam go.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Oferuję Cecylce BDT tylko jest jeden problem to transport.Mieszkam w Polkowicach woj.Dolnośląskie.Jeżeli znalazł by się transport to mogę odebrać sunię w promieniu 100 km .Oczywiście gdyby był transport płatny dokładam się .Cioteczki przemyślcie moją propozycję. -
Bardzo Ci współczuję i jestem z Tobą całym sercem,wiem co to znaczy stracić najbliższego przyjaciela i być bezsilnym.,Ja podobnie przeszłam to samo tylko mój Ponik żył jeszcze ponad dwa lata,też miał mocznicę tylko żaden wet w okolicy nie poznał się na jego chorobie,wydaliśmy kupę pieniędzy na okolicznych wetów-w ostatniej chwili jak widzieliśmy,że pies umiera pojechaliśmy do Kliniki do Wrocławia-zaraz w poczekalni wet określił chorobę nawet nie badając go.Zaraz została podana kroplówka i zostały na miejscu zrobione badania co potwierdziło mocznicę.Przez dwa tygodnie był na kroplówkach i miał przepisany furosemit i enkorton i jeszcze kilka leków,których już nie pamiętam.Przytoczyłam tu historię mojego ukochanego Ponika ponieważ chciałam pokazać co to jest prawidłowa diagnoza,gdyby nie Wrocławska Klinika pies by miał skrócone życie o dwa lata a też był już w podeszłym wieku.
-
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje sunia po świętach,wyklarowało się jakiś domek albo Dt. -
Tak Cię bardzo pokochałam a już nie spotkałam.Tak bardzo chciałam pomóc-nie udało się-tak mi smutno i żle.Biegaj Misiaczku za Tęczowym Mostem,szczęśliwy,pozbawiony wszelkiego bólu wśród swoich braci mniejszych,wśród pięknych choinek okrytych śnieżynkami.
-
Dzieje się to,że pies umiera.
-
Ja jestem - ale jestem myślami , jestem bezsilna,brak mi słów.