-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Trzeba koniecznie pościągać Cioteczki.Zaraz napiszę do Lucyja może przybędzie na wątek. Wet go oglądał? Baks jest piękny tylko mocno zaniedbany,może także coś mu dolegać!
-
Kora to bardzo trudna sprawa.W zasadzie powinno się oddać psa prawowitemu właścicielowi.Jeżeli kuzyn oddał Majkę do schronu to schron powinien dać chyba namiary na nowych właścicieli. Nie podoba mi się to,że właściciele wcześniej nie skontaktowali się z kuzynem i nie pytali o los Majki,gdyby wiedzieli,że Maja została oddana do schronu powinni ją natychmiast odebrać. A była wizyta po/a tam gdzie Maja teraz przebywa?
-
[quote name='sachma']a jak po wizycie u fryzjera? ;)[/QUOTE] Do fryzjerki pojedziemy w środę 18.04.Jesteśmy umówione na 13. Tak myślałam aby jej zostawić długą sierść a tylko przyciąć grzywkę ale niestety pomimo wielu podejść tyłu Kama nie da sobie czesać,kilka razy nawet próbowałam na siłę ale co to za czesanie,dlatego musimy zaliczyć fryzjerkę.Po fryzjerze będzie też większa oglądalność listew mlecznych bo teraz to tylko namacałam dwa guzki.Po obcięciu ostro bierzemy się za zdrówko naszej Kamy.
-
[quote name='rodzice']też tak sądzę że to schroniskowy tatuaż[/QUOTE] Nie będziemy dzwonić do ZK bo to nie ma sensu.Tyle cyfr nie posiadają psy z hodowli.Natomiast dowiedziałam się,że w Niemczech tak się właśnie tatuuje psy i tyle zawierają znaków,no ale to nie na moje już mikre zdolności.I jeszcze to,że raczej w Polsce używa się tuszu zielonego a Kama ma granat ciemny,czarny. Wynalazłam jeszcze drugi mniejszy guzek na listwie mlecznej a więc są dwa.
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ale cieszę się,że wątek naszej Majeczki nie wsiąkł.Ja nie mogłam go odnaleźć a przymierzałam się kilka razy. Wcięło posty ale najważniejsze,że wątek jest.Będziemy dalej przy Majeczce i śledzić jej losy w nowym wspaniałym domku. -
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Anula replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Atena ma się dobrze.Państwo bardzo zadowoleni są z Ateny. -
Cecylka - poprzez DT u Anuli już w DS :) powodzenia czarnulko!!!
Anula replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Dostałam maila od Pani Calinki.Calinka czuje się dobrze,dużo śpi,na spacerkach ożywia się.Pani wybiera się z Calinką do fryzjera tylko czeka jeszcze troszeczkę na cieplejsze dni.Calinka teraz jest przeziębiona i bierze dwa razy tabletki.Ogólnie Calinka czuje się dobrze po przebytej operacji. -
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Na razie nie mam wiadomości o Isi.Ciekawe jak ten chuligan sobie radzi,a nowi właściciele z chuliganem. -
[quote name='azalia']Jak zachowuje się Filipek?[/QUOTE] Ja też przyłączam się do pytania!
-
Dzisiaj dzwonił Pan Rysia.Wszystko jest okey.Bardzo go kochają i wybierają się na szkolenie aby Rysio był bardziej zdyscyplinowanym psem.
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
Anula replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Też zaglądam do Buni,niestety nijak nie mogę w tej chwili pomóc. -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina87']Psiak ze schroniska w Poznaniu. Info tylko ze strony schronu. [IMG]http://schronisko.com/galeria/2158_big.jpg[/IMG] [B]NUMER PSA, CHIP:[/B] 941000012142954 [B]PŁEĆ:[/B] sunia, wysterylizowana [B]WIEK:[/B] ok. 3 lat [B]CHARAKTER: [/B]spokojna i ułożona sunia. Ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia długie spacery.[/QUOTE] Kama ma 41cm w kłębie i waży 11kg. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831692_img_0114.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48831483_img_0063.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48969318_img_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058969_img_0207.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-KAMA-kudłata-sunia-spoglądająca-smutnie-za-krat-już-w-DT-szukamy-DS/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-KAMA-kudłata-sunia-spoglądająca-smutnie-za-krat-już-w-DT-szukamy-DS/page2[/URL] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059017_img_0219.jpg[/IMG] -
[quote name='docha']Właśnie to miałam na myśli. Moi znajomi szukali psa tak jak potrafili i mimo chęci nie odnaleźli go.[/QUOTE] Jutro spróbujemy coś działać w sprawie tatuażu.Najgorsze jest to,że nie można odczytać końcowej cyfry albo litery,ponieważ jest głęboko w uchu.TZ nawet przez szkło powiększające patrzył no ale niestety,nie do odczytania jedynie można przypasowywać N,R,Z.Też dowiedziałam się,że KZ w Nowym Sączu ma takie tatuaże L000 a Kama ma 5 liter i cyfr,że wielka niewiadoma. Kama dzisiaj tarła pupą po podłodze a więc profilaktycznie została poczęstowana Dehinelem Plus,chociaż sublokatorów w ko... nie zauważyłam.
-
Interwencja w Łowiczu. Potrzebne domy tymczasowe i wsparcie finansowe.
Anula replied to longue's topic in Już w nowym domu
[quote name='utan77']Gdyby nie gęste futro haszczaka , wygladałby na 1 rzut oka jeszcze gorzej :/ Wiadomo może co ta jedna srebrna ma pod tym ogonkiem ? Bo wygląda to fatalnie :([/QUOTE] Suni wypada macica,potrzebna jest operacja tylko nie wiem,czy już da się sunię operować bo jest w fatalnym stanie fizycznym. -
[quote name='rodzice']No to mnie zmartwiłaś . Aniu nie wiem czy nie jest czasami tak że schronisko jakiś czas oferuje usługi weterynaryjne za darmo dla psów wyciągniętych ze schronu - mam zapytać ? Co do numeru to najlepiej zadzwoń do zarzadu głównego ZK i tam poproś o informacje . Oni tam przecież maja bazę danych wszystkich psów . Schronisko kiedyś tez tatuowało , moze to stary tatuaż schroniskowy ? Jezeli nie to czyżby Kamusia była rasowa ?[/QUOTE] Ula możesz zapytać ale w umowie adopcyjnej takiego punktu nie ma a więc wątpię aby było jakieś dofinansowanie ze strony Schroniska do weta.W środę po fryzjerze zajadę do Lubina do Lecznicy z Kamą i się skonsultuję z wetem na temat tego guzka.Jeżeli trzeba będzie wyciąć to raczej wchodzi w grę Lubin albo Legnica,zobaczę,bo do swojego weta nie bardzo mam zaufanie w takich sprawach. W poniedziałek spróbujemy zadziałać z tatuażem i coś się dowiedzieć. A nie wiesz kiedy Kama została przyjęta do schronu i czy schron tatuował Kamę? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48969317_img_0144.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48969318_img_0145.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48969319_img_0146.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/48969320_img_0147.jpg[/IMG]
-
Interwencja w Łowiczu. Potrzebne domy tymczasowe i wsparcie finansowe.
Anula replied to longue's topic in Już w nowym domu
Podnoszę z rana.Co z tymi ludźmi się dzieje! Jak można doprowadzić psy do takiego stanu! Dobrze,że wszystkie psiaki zabrane. -
Tak ma fajną sierść ale tył ma fatalny i na dodatek nie daje jego szczotkować. Jeżeli chodzi o tatuaż to pierwsza litera oznacza,że hodowla jest zarejestrowana w Nowym Sączu.W poniedziałek postaramy się zadzwonić do Związku Kynologicznego i coś się dowiedzieć o Kamie jeżeli to będzie możliwe. Nawet nie wiem w jakim typie rasy Kama jest.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Nie wiem może nie doczytałam,to szkolenie jest codziennie? Ile będzie trwało?