-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Nic nie wiem to musi ustalić osoba,która opiekuje się Baksem i czy w ogóle wchodzi DT w grę.Też na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy jest jeszcze miejsce.Ja dałam tylko namiary.
-
Wstawiłam te dzieciaczki na ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/115494-Malamuty-szukajace-domu!-Pomoz!/page11[/url] Jednak potrzebne są ogłoszenia,może wykupi ktoś na bazarku.
-
[h=2]Malamut mix - szczenięta piesek i suczka[/h] [INDENT] Szczeniaczki odebrane na interwencji TOZ. Prześliczne, małe kuleczki. Są odrobaczone i odpchlone, mają książeczki zdrowia. Bawią się, garną do człowieka, Gucio odważniejszy, Maja lekko boi się nowych hałasów (śmieciarka). Bawią się ze sobą. Nie podgryzają paluszków tylko liżą namiętnie. Szczenięta odebrane z okropnych warunków, matka wraz z rocznym przychówkiem była zamykana w budzie lub wychodku.Gdyby chcieć ją porównać do jakiejś rasy to kojarzy mi się trochę z borderem. Ojciec wygląda na malamuta( bez papierów oczywiście). Pieski nie wykazują objawów aby doznały jakichś urazów psychicznych. Są w wieku ok 5-6 tygodni. Czekają na właściciela, lub właścicieli. telefon kontaktowy 608 39 19 27 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226630-Malamut-mix-szczeni%C4%99ta-piesek-i-suczka?p=19044595#post19044595[/url] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1538/194c1da41fa93457m.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1500/68f20aba9cc479bdm.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1491/dbb67ebebed9f8b5m.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1492/9f7d6fd456c5036bm.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
CAPRI - ofiara bandziora spod Chynowa -POMOC POTRZEBNA
Anula replied to ANETTTA's topic in Już w nowym domu
Ja też mocno trzymam kciuki.Capri jest śliczna i po tym co przeszła musi znaleźć najlepszy dom. A ja bardzo broszę zaglądnijcie do tego bidaka,potrzebne DT na cito. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-r%C3%B3j-pche%C5%82-Wrak-psa-Potrzebny-DT[/url] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Przed chwilą menda ugryzła męża do krwi.Chciał ją przesunąć przez drzwi na ogródek na siusiu, zapomniał się , a ona cap. Teraz opowiedzaił dokładnie jak to było.Stała w progu i nie chciała wyjść ,bo pada deszcz.Mąż chciał ją przesunąć i dotknął boku , nie ostrzegła tylko od razu capnęła. Ma 2 ranki na kciuku , zgięciach co sie gorzej goi.Nawet nie jest na nią zły. Za karę siedzi na swoim legowisku.Jak przyszła do nas, to miała bardzo skruszoną minę. Bardzo się martwię ,że jej adopcja będzie graniczyć z cudem.[/QUOTE] No niestety i takie są psy z takimi charakterami,tak jak pisałam wcześniej aby nie było zwrotu z adopcji to tylko chyba taki dom,który za bardzo nie potrzebuje kontaktu dotykowego z psem,będzie ciężko ale jestem pewna,że Fryga trafi na taki dom. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Dla mnie osobiście to co duże jest piękne tj.ogród.No a najbardziej sobie cenię zupę szparagową taką bardzo delikatną w swoim smaku. -
Fajny nasz Bastusio jest taki miś.Dostałam wiadomość odnośnie ogłoszeń,że ze względu na dwutygodniowy urlop Catangel,ogłoszenia ukarzą się w połowie maja,a więc musimy poczekać. A ja zapraszam do bidaka potrzebuje na cito pomocy - DT. http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-r%C3%B3j-pche%C5%82-Wrak-psa-Potrzebny-DT
-
[quote name='Vutz']dziewczyny ludzie na FB pytają czy ktoś oszacował wstępnie koszty leczenia, a także jakiego rodzaju pomoc potrzebna - w sensie karma, witaminy, leki, środki opatrunkowe, itp.[/QUOTE] Na już jest potrzebne raczej DT.Może na FB blagać o DT.Mufinek powinien być w sterylnych warunkach i poddany kompleksowemu leczeniu.Już tak sobie myślę,może poprosić o pomoc jakąś Fundację,która by przyjęła do siebie Mufinka na leczenie i dała mu odpowiednie warunki.
-
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam uważnie Twój opis Frygi i myślę,że dla niej trzeba szukać domku ze starszymi statecznymi ludźmi.Sądzę,że taki spokojny,cichy dom bez dzieci,bez nachalności ze strony człowieka,chyba bez zwierząt byłby najlepszy. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
To nie tak jak piszesz,że jestem przeciwniczką agility tylko historia z Fifkiem pozostawiła na mojej psychice niemiłe doświadczenie.Teraz jestem mądrzejsza i taki pies,który spełnia warunki do agility powinien być konkretnie przebadany pod względem zdrowotnym.Kilka lat temu mojej znajomej córki piesek w typie corgi na ćwiczeniach z przeszkodami odszedł na zawał serca,nagle nie dało się go uratować.Nieraz sobie myślę,że pies nie zważając na swoje zdrowie zrobi wszystko aby wykonać polecenie człowieka. Pisałam wcześniej chyba tu na wątku Orlena,że PONy są to bardzo mądre psy i kochane - nie wątpliwie do takich należy Orlen.Wirtualnie bardzo go kocham. -
Dzierżoniów jest w woj.dolnośląskim na południowy zachód od Wrocławia. To jest płatne DT,w tej chwili domowe z dużym wybiegiem tj.ogrodem.Michelle4 ma w swoim podpisie,że ma wolne miejsce.Jest to bardzo dobre DT.Przebywa tam mój deklarowicz Bastek.
-
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Dorotko fotki prześliczne,chyba masz spory ogród,zawsze taki mi się marzył no ale niestety wszystkie marzenia nie mogą być spełnione w życiu.Psiaki też fantastyczne.Ja jak miałam kiedyś PONika to też zawsze obcinałam mu na krótko koło oczów,ponieważ raziła go sierść a w tamtych czasach wet tylko w kółko przepisywał mu jak się nie mylę krople sulfacetamidum (mogłam mylnie podać nazwę bo to tak dawno było) i nic nie pomagały.Sama doszłam po jakimś czasie,że oczy drażniła mu sierść.Orlen jest przepięknym psem,dobrze,że już Stacja Orlen jest poza nim. -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Dorotka obiecała coś więcej o przeszkodach a tu cisza.Ja też zaglądam i prosimy o fotki przystojniaka. -
U michelle4 (Dzierżoniów) jest wolne miejsce w DT może tam umieścić Baksa aby doszedł do siebie.
-
No to mamy wspaniałą relację o Perełce.Dziękuję. A ja szukam pomocy dla tego bidy,potrzebny DT na cito. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-ruj-pche%C5%82-Wrak-psa-b%C5%82aga-o-pomoc?p=19037490#post19037490[/url]
-
Vincent - Dog Niemiecki - ma tylko 9 miesięcy, walczy o życie. Ma dom.
Anula replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
I ja zaglądam do naszego ślicznoty,a zarazem proszę o pomoc zaglądnijcie do tego bidy,na cito potrzebne DT. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-ruj-pche%C5%82-Wrak-psa-b%C5%82aga-o-pomoc?p=19037490#post19037490[/url] -
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Anula replied to marako's topic in Już w nowym domu
Marako na spokojnie zastanów się co dziewczyny radzą.Moim skromnym zdaniem też powinnaś poczekać ze sterylką aż Bajka przestanie kaszleć.Trochę to dziwne,że tak długo kaszle,to powinno już przejść. Nie zawsze opierajmy się na wecie i jego zdaniu bo niekiedy to może zaszkodzić psu zamiast pomóc.Wet odfajkuje sterylkę a ty będziesz miała problem. -
Całe szczęście,że nie pada a więc na ogród też wychodzimy. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49511001_img_0091.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49511003_img_0095.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49511004_img_0100.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49511007_img_0103.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49511010_img_0092.jpg[/IMG]
-
Pogoda się trochę popsuła a więc urzędujemy w domku i na tarasie. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510968_img_0070.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510975_img_0072.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510983_img_0073.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510997_img_0087.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510998_img_0089.jpg[/IMG]
-
Trochę dzisiejszych fotek Kamusi. A tak Kama obrabia gumowe zabaweczki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510947_img_0056.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510954_img_0062.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510961_img_0066.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510963_img_0067.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49510965_img_0068.jpg[/IMG]
-
[B][SIZE=4]Koszmar tego psa nie trwał krótko doprowadzony do stanu skrajnego wyczerpania, zagłodzenia. Znaleziony na ulicy owczarek niemiecki pewnie kiedyś piękna mała długowłosa kuleczka dziś szkielet bez sierści z chorą skórą. Pierwsza diagnoza to nużyca, zapalenie skóry, wycieńczenie organizmy, niska odporność i ruj pcheł. [/SIZE][/B] [SIZE=5]Psiak waży około 14 kg jest duży oceniony na 1,5 roku. Wiernie patrzy na człowieka prosząc o pomoc. [/SIZE] Człowieka który doprowadził go do takiego stanu to bestia, pozbawiona jakichkolwiek skrupułów. Zniszczyć, porzucić zadać ból. Mufinek tak nazwany przez pracowników przebywa w schronisku otrzymał pierwszą pomoc ale czeka go długie leczenie, kąpiele, odpowiednia dieta, badania, leki. prosimy o wsparcie, pomoc finansową, szukanie Domu tymczasowego. Pomóżmy mu by już nigdy nie zaznał ł takiego okrucieństwa. tel 510268586 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226562-Mufinek-zag%C5%82odzony-wyniszczony-DON-14-kg-bez-siersci-ruj-pche%C5%82-Wrak-psa-b%C5%82aga-o-pomoc[/url] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1495/5f73c0091bd05e11med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/1533/20dc6f1c14a3c011med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/1550/1d98cf33da334290med.jpg[/IMG] [B]MUFINEK BARDZO PROSI O DT ABY TAM MÓGŁ DOJŚĆ DO ZDROWIA! [/B]