-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Anula replied to marako's topic in Już w nowym domu
Z rozwolnieniem u tymczasowiczków to chyba jest odwieczny problem.U mnie prawie każdy pies miał luźną kupę,a przeciej jedzenie z pierwszego sortu,czyściutko przyrządzone,sama nieraz zastanawiam się co może być przyczyną.Ja podaję najczęściej Nifuroksazid przez dwa trzy dni i pomaga,jeżeli nie pędzę do weta po bardziej radykalne leki. Biedna Bajka,jak ma odbyt zaczerwieniony to smaruj pantenolem albo linomagiem. -
[quote name='sachma']jutro sprawdzę ile dam rady wygrzebać, niestety obawiam się że więcej jak 40zł nie dam rady :( kurcze gdyby nie ten remont Kama już miałaby domek z wszelkimi wygodami, bo nawet TŻ wpadła w oko... a tak.. pies wchodzi w grę dopiero w lipcu/sierpniu :([/QUOTE] [quote name='ocelot']Oczywiście 40 zl. jest dla Kamy. Niech się dziewczynie przysłużą. A kama jest po prostu przesliczna:)[/QUOTE] Dorotko serdeczne dzięki za pomoc w formie bazarku-Ty mnie nigdy nie opuszczasz w potrzebie-DZIĘKUJĘ. Sachma,Kamusia jest tak bezproblemowym psem,że na spokojnie może u mnie przebywać.Jest bezkonfliktowa,zna już komendy,szalenie łagodna,śliczna,jednym słowem bardzo kochana.I dziękuję też za oferowaną pomoc finansową.Każda złotówka jest cenna. Ocelot bardzo dziękuję.40zł to bardzo dużo w przypadku nieprzewidzianych wydatków.Nie przypuszczałam,że mogą takie zaistnieć.Ja ze swojej strony dołożę też do zabiegu,absolutnie nie będę oczekiwała na pomoc w postaci całej sumy,ponieważ rozumiem,że każdy raczej jest zadeklarowany na maksa,zresztą tak jak i ja.Natomiast nie mogę wysyłać prośby na pw o pomoc (jak to robiłam w innych przypadkach),ponieważ Kama jest u mnie w BDT. Teraz zabieg aby przeszedł bez komplikacji,już mam gulę w gardle,a jutro to chyba serce mi stanie.Fartuszek mam,trochę za duży ale skróciłam,bo by trzeba jeszcze było doliczyć do zabiegu 30zł bo tyle kosztuje u weta. Troszeczkę fotek mojego przeuroczego cudeńka: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058801_img_0198.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058832_img_0200.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058861_img_0201.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058891_img_0203.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058931_img_0204.jpg[/IMG]
-
Dobrze,że Dorka pojechała do DT.Asty bardzo źle znoszą schronisko,potrzebują człowieka na co dzień.Cieszę się ogromnie.A pojechała z kubraczkiem ?
-
To super,w takim razie czekamy do jutra na wiadomości oby były pomyślne.trzymam kciuki.
-
[quote name='docha']ona naprawdę jest smukła, śliczna psina. To jeszcze raz zapytam, abyśmy to przeanalizowały czy robimy bazarek czy składkę na operację psiny. Ja jakieś fanty znajdę (np. coś z odzieży nastolatka) ale bazarku nie zorganizuję, bo jeszcze nie nauczyłam się tego. ewentualnie można poprosić Anetek100 o pomoc.[/QUOTE] Dorotko ja też nigdy nie robiłam bazarku i nie mam pojęcia jak się robi.Rzeczy wysyłałam do Anety ale paczka też wychodziła drogo tj.przesyłka. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058720_img_0182.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058731_img_0185.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058741_img_0188.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058751_img_0190.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058773_img_0193.jpg[/IMG]
-
Kama na fotkach wygląda jakaś wielgachna a taka wcale nie jest a szczególnie po obcięciu. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058695_img_0177.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058699_img_0178.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058703_img_0179.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058707_img_0180.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058712_img_0181.jpg[/IMG]
-
[quote name='docha']Bazarek czy zrzutę robimy na pokrycie kosztów?[/QUOTE] Ja mam spadek na koncie po Gwiazdeczce w kwocie 40zł.Napisałam do Ocelot prośbę o wyrażenie zgody na pokrycie częściowe zabiegu.Czekam na odpowiedź.Zabieg będzie przeprowadzony w Polkowicach przez ojca mojego weta.Tak uzgodniłam w Lecznicy w Lubinie.Wet z Lubina ma specjalizację chirurg. Natomiast jeżeli chodzi o sierść to Kamie w błyskawicznym tempie odrośnie,ponieważ podaję jej omegan na sierść.A wiecie co,dzisiaj trochę z Kamą pochodziłam po mieście w Lubinie czekając na wizytę i Pani zaczepiła mnie z zapytaniem gdzie obcinałam Kamusię tak jej się nasza sunia spodobała.Oczywiście wzięła adres bo ma też pieska kudłatego o imieniu Filomon.Taki spacer to przyjemność,spacerując z tak wypielęgnowanym psem.Jednym słowem duma mnie rozpierała widząc jak ludzie kierują wzrok na psa. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058672_img_0170.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058679_img_0172.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058682_img_0173.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058685_img_0174.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058691_img_0176.jpg[/IMG]
-
Pudliszonowata Maja w domu stalym, DZIEKUJEMY!!!!!!!
Anula replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ja też oglądnęłam filmi o Majeczce a przy okazji występ Ani.Ale masz zdolną córunię Inka tylko pozazdrościć i oczywiście pogratulować takich uzdolnień,ponieważ nie każdy może je posiadać. A Majeczka sądzę,że wszystkiego nauczy się i między innymi aportowania tylko trzeba jej dać czas na to.Do mnie przyjechała to nie wiedziała na początku co to są psie zabawki,bała się ich wręcz,jak rzucałam piłeczkę to kuliła ogon i uciekała.Natomiast kija bała się do końca.Na bank miała nieciekawy dom. -
Ja bym raczej też nie mieszała się w te plakaty,ponieważ czym więcej kłamstwa,motania to się może człowiek zapędzić w kozi róg ale oczywiście Kora decyzja należy do Ciebie. Jeżeli pozostaniesz przy decyzji nie ujawniania właścicielom,że sunia ma nowy dom to nie warto nowym właścicielom mówić,że znaleźli się właściciele,ponieważ ci ludzie będą się bali wychodzić z Mają na miasto sądząc,że spotkają prawowitych właścicieli Majki. Trochę namieszałam z tymi właścicielami ale nie umiałam inaczej napisać.
-
Byłam z Kamą u weta.Kama ma dwa guzki na listwie mlecznej operacyjne.W piątek o 9,15 zabieg usunięcia guzów.Koszt 200zł. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058653_img_0165.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058659_img_0166.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058664_img_0167.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058669_img_0169.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058672_img_0170.jpg[/IMG]
-
Kaganiec był nie potrzebny.Fryzjerka wycałowała Kamę i potraktowała nas ulgowo ze względu na to,że Kamusia jest ze schroniska. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059023_img_0220.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059031_img_0221.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059036_img_0223.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059043_img_0225.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059049_img_0227.jpg[/IMG]
-
Kamusia po obcięciu zrobiła się mikroskopijna ale figurkę ma jak laska,bardzo zgrabną. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058628_img_0159.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058630_img_0160.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058632_img_0162.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058638_img_0163.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058646_img_0164.jpg[/IMG]
-
I jeszcze! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059058_img_0228.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059062_img_0229.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059068_img_0230.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059075_img_0231.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49059085_img_0232.jpg[/IMG]
-
No to oglądajcie Cioteczki Kamę w nowej fryzurce czy cudeńko czy brzydal! Wstawiam fotki jak leci. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058593_img_0148.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058600_img_0151.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058607_img_0152.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058614_img_0154.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49058623_img_0156.jpg[/IMG]
-
Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)
Anula replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Ja też przyłączam się do oczekujących na wieści. -
A ogłaszacie już Dolara czy jeszcze Dolar nie nadaje się do domku.Wydaje mi się,że nie ma sensu go przetrzymywać w hotelu,już by mógł mieć normalny dom.
-
Bardzo kudłaty,młody i przyjacielski AS w NOWYM DOMU!
Anula replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To może zmienić tytuł wątku! Asik szybko znalazł domek,powodzenia Asiku. -
[quote name='dorota k.']Ciekawe jak Panienka będzie wyglądała po fryzjerze i czy fryzjera nie zje ;)[/QUOTE] [quote name='rodzice']W jaki sposób można sprawdzić ten tatuaż jeżeli byłby niemiecki ?[/QUOTE] Raczej fryzjerki nie zje,na wszelki wypadek wezmę ze sobą kaganiec. Dzisiaj Kama została dokładnie wyczesana ale na barku.Wpadłam na pomysł aby ją umieścić na jakiejś wysokości spróbować wyczesać tył i udało się.Stała jak posąg.Jednak po godzinie ani śladu nie ma,że była czesana. Ja nie mam pomysłu na sprawdzenie w Niemczech tatuażu,a to co napisałam o niemieckich tatuażach to tylko suchy fakt z internetu,a więc nie sprawdzony.Jeszcze spróbuję poprosić weta w czasie wizyty aby odczytał tatuaż i porozmawiać o nim. Jeszcze chcę napisać,żę Kamusia jest przecudowna,takiego charakteru psa to szukać ze świeczką.Dzisiaj wyszłam na dłużej do sklepu i proszę Kama po komendzie zostań w domku,cierpliwie czekała,nie piszczała,chyba załapała,że wrócę do domu i będzie mizianko i ochy i achy.
-
Kora Maja nie była chyba wyciągana na mnie tylko Majka pudliszonowa. Zrób jak najszybciej wizytę po/a,skontroluj warunki w jakich Majka przebywa a następnie chyba podejmiesz jakąś decyzję.Zobacz przy okazji w umowie na kogo Maja była wyciągana.Z tym DT u mnie to jakaś niejasna sytuacja.Jeżeli nawet by była na mnie wyciągana to w umowie w schronie widnieje mój adres i powinni do mnie napisać a ja nic nie otrzymałam dopiero dzisiaj dowiedziałam się o całej historii.