-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
[quote name='michelle04']Ciotki zwracam się do Was o pomoc. Chce wstawić skan wizyt Bastka z jego książeczki i nie wiem dlaczego, ale na wrzucie wyskakuje mi błąd. Może jakaś Cioteczka jest bardziej lotna w tym temacie, to przesłałabym plik na pocztę.[/QUOTE] Michelle to prześlij mi na maila [email][email protected][/email] to wstawię na wątek.
-
[quote name='Zofija']Buziaki dla Kamci. Ja wyjeżdzam po powrocie wrzcę linki do ogółoszeń tym razem Bastusia:)[/QUOTE] To życzę przyjemnego pobytu i dużo słoneczka.Czekamy na Twój powrót a Bastuliński chyba najbardziej. Dzisiaj mój Miki miał czyszczone ząbki i trochę niedomaga,w związku z tym Kamcia urzęduje ze mną sama na ogrodzie,no i nowe spostrzeżenia - Kama z kotkami jest za pan brat,jednym słowem super.Kama absolutnie nie goni kotków jak to robi Miki.Jeden z kotków bardziej oswojonych powąchał Kamcię a Kamcia jego i ogonek rozmerdał się u Kamy na całego.Tak jak wcześniej pisałam i to się sprawdza - Kama kocha cały świat.Z tego wniosek,że Kama z powodzeniem może przebywać w nowym domku w towarzystwie wszelkich zwierzaków.
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
Anula replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Śleputek ma ogłoszenia? Bardzo proszę o szybką odpowiedź! -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Frygusi i już myślę na różne sposoby jak ją ułaskawić aby była milsza dla otoczenia.Może jednak weźcie ją do łóźka,może mała zgaga odwdzięczy się dobrem i okaże skruchę.Niekiedy stanowczość wobec psa stwarza agresję. Mam pytanie,czy Fryga nadaje się do mieszkania w bloku,czy do domku? -
[quote name='dorota k.']I to jest włąśnie chore w naszym kraju, są tatuaże, czipy, a bazy do dooopy. Ech , piękna, ułożona Psiaca, powtórzę się, szkoda, że futrzaki gadać nie potrafią. Pozdrowionka i głaskanko dla Futrzaków poproszę.[/QUOTE] No właśnie nawet z hodowli nie ma bazy danych,trzeba dzwonić po ZK-to wszystko jest chore jak na XXI wiek.Nie mówiąc już o Schroniskach. A na mizianko Kamusi zapraszam do Polkowic - Kamusia by była bardzo szczęśliwa,nie wspominając już o kolankach.Kama jak siedzi na kolanach to w bezruchu i całym ciałem mocno przytulona do mnie,boi się aby ją tylko nie zdjąć z kolan.A jest co trzymać,oj jest bo waży 11kg,teraz może trochę więcej bo ma super apetyt i lubi smaczki wszelkiego rodzaju,no a przybrana pańcia nic nie robi tylko biega po sklepikach i wyszukuje to co najlepsze.
-
Mała sympatyczna Tobisia jedzie do BDT u Anuli
Anula replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomości o Isi a także fotki od Pani Małgorzaty! Jak obiecałam przysyłam raport o Tobisi:)) Sunia skradła wszystkim serca, sąsiadom, działkowcom i oczywiście naszej rodzince. Psinka miewa się bardzo dobrze. Ostatnio uczymy ją chodzenia bez smyczy i idzie jej to bardzo dobrze:)) Wraca na każde zawołanie i pilnuje osoby z którą wychodzi. W domu czuje się juz komfortowo, bo nie chodzi krok w krok za domownikami tylko spokojnie sobie leżakuje, jest zrelaksowana- widać że czuje się pewnie i bezpiecznie. Wypełniła smutek i pustkę po naszym Akimku. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636222_p4078245.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636403_p4078249.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy31/341951/1404786/49636470_p4078250.jpg[/IMG] Takie wiadomości to naprawdę cieszą i utrzymywanie kontaktu z adoptującymi moje kochane tymczaski. -
Viktor po operacji! [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-BBXtnB7jpy0/T52JXr2HsUI/AAAAAAAAEM8/A8SgKtWzAOI/s472/c.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iCaxVEgj-II/T52JYXUFuUI/AAAAAAAAENA/X-XzWZ3q9Ws/s472/d.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2naDCp1T4Xc/T52JZDFwHKI/AAAAAAAAENI/hrm8kAi72RU/s472/b.jpg[/IMG] Kopiuję z Forum: Tu Victor juz w Fundacji, podczas karmienia. Biedny jest bardzo, mordeczka pocieta,jeść trzeba z reki, nawet kołnierza dobrze wylizać sie nie da... Jaka to przyjemnośc dla porzadnego psa.... [IMG]http://emir.eev.pl/images/smiles/icon_rolleyes.gif[/IMG] A na serio: tak ruchliwego i przytulaśnego psa jak Victor, to dawno nie widziałam. Fota z odległości? Zapomnijcie, przynajmniej narazie..
-
[quote name='anetek100']a co do bazarku zapraszam na abzarek na rzecz Kamusi:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226458-Swetry-koszulki-kurtki-m%C4%99skie-ch%C5%82opi%C4%99ce-na-rzecz-Kamy-do-18-05-g-20?p=19023778#post19023778"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226458-Swetry-koszulki-kurtki-męskie-chłopięce-na-rzecz-Kamy-do-18-05-g-20?p=19023778#post19023778[/URL] jeszcz epewnie będa jakies poprawkiw stawki ale już zaparszam[/QUOTE] Anetko bardzo dziękujemy za bazarek!
-
[quote name='Alexa77']Cale szczescie ze jest coraz wiecej ludzi w Polsce ktorym lezy na sercu dobro zwierzakow i ci ludzie mimo ogromnych trudnosci ze strony urzedow nie poddaja sie tak latwo.Dzieki im za to.[/QUOTE] Ja też podpisuję się pod tym! Dziękuję! A może ktoś ma więcej informacji na temat Fundacji "Mrunio".Tej Fundacji chyba nie zależy na dobru zwierząt.
-
Dzisiaj dostałam wiadomość,że ogłoszenia sukcesywnie jednak robi Catangel.Jak będzie zrobiony pełny pakiet będzie wstawiony na wątek. Dorotko co jakiś czas po ukazaniu się ogłoszeń, będą przychodzić wiadomości odnośnie odświeżania ogłoszeń aby były na pierwszej stronie,w związku z tym trzeba je odświeżać.
-
Jeżeli chodzi o tatuaż to każdy go odczytuje inaczej.Kama prawdopodobnie tatuowana była jak była malutka,ucho urosło i tatuaż też.Następna sprawa to nie dowiedziałam się,które schroniska w Polsce tatuowały psy i o jakich oznaczeniach.W naszych hodowlach niestety ale takie znaczenia nie występują.Nie ma także bazy danych tatuaży a więc jest niemożliwością to sprawdzić - ja skapitulowałam już. Tatuaż składa się w sumie z 6 liter i cyfr.Synowa odczytała pierwszą literę jako V i dalsze 8L662 albo zamiast 2 - 7 (te dwie szóstki są bardzo wyraźne a reszta to domyślnie) Kama musiała mieć dobry dom to widać po jej zachowaniu.Właściciele z Kamą pracowali i dzięki nim jest wspaniałym psem.
-
[quote name='docha']to ona jest taka usłuchana, że na każde zawołanie przychodzi? fajnie.[/QUOTE] Tak bardzo słucha.Ona nie spuszcza praktycznie człowieka z oczów.Ja myślę,że to siedzi w jej charakterze.Kama ani na minutę nie opuszcza mnie,jak nie ma mnie to siedzi przy TZ kołkiem.Dla nas to nie jest uciążliwe ale nie wiem jak podejdą nowi opiekunowie do tego,ponieważ to może być dla niektórych uciążliwe.Nawet teraz leży za moimi plecami na fotelu.
-
[quote name='Dogo07']Kamutek jest cudny, ach gdybym mogła mieć drugiego psiaka :). A chciałam zapytać, jej fryzura to dzieło profesjonalnego fryzjera ?[/QUOTE] Kamutek jest cudowny to fakt pod każdym względem. No raczej profesjonalny.Już drugi raz obcinałam tymczasowiczka i jestem bardzo zadowolona,przede wszystkim nie męczy godzinami psa,obcina piorunem i ma super podejście do psa.Pies nie jest uwiązywany na smyczy,czy też podwieszany jak to stosują niektórzy fryzjerzy. Już Kamusia chodzi bez smyczy,dzisiejsze fotki ze spacaru wieczornego z TZ ale było już szaro i wyszły fatalnie,jednak wstawiam bo chcę pokazać jaka Kamusia jest grzeczna i usłuchana. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49545075_img_0108.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49545078_img_0112.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/49545083_img_0115.jpg[/IMG]
-
Przypadkowo weszłam na wątek Foresta.Jest śliczny. Mam podobną sunię w DT i zastanawiałam się w jakim typie jest rasy,jest bardzo chyba podobna do Foresta.Jest mnóstwo fotek.Ma tatuaż w prawym uchu ale praktycznie nie do odczytania. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225671-KAMA-kud%C5%82ata-sunia-spogl%C4%85daj%C4%85ca-smutnie-za-krat-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/url]