-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Ja też czekam z niecierpliwością! Dobrze by było aby jednak chłopak wrócił do swoich właścicieli.Jeżeli przebywał z nimi od urodzenia to tym bardziej.
-
Ja poproszę też o zwrot i to w ciągu 7 dni kwoty 100zł na moje konto.Tyle było wpłacone do czerwca włącznie.Nie wiem może jedna deklaracja w kwocie 20zł za luty dotarła do P.Grażyny a więc pozostaje 80zł. Piszę tu oficjalnie na wątku aby mieć podkładkę. Anna Bebel
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, w sprawie obszczekiwania obcych, spróbuj tak jak nas uczono w stosunku do Orlena- mamy w tym temacie postępy. Gość wchodząc na posesję nie reaguje na jej szczekanie, nie patrzy na nią, śmiało idzie do przodu tak jak by jej nie było. Nie może pojawić się chwila zatrzymania i co najważniejsze, zaraz przy furtce na jej oczach witacie się podając sobie ręce. Na szkoleniu była jeszcze przy tym komenda siad i wówczas następowało powitanie, ale to jest cały ciąg szkoleniowy. pies musi zrozumieć po co to robi.[/QUOTE] Tak Dorotko tylko kto wchodzi to reaguje patrzeniem na Kaję aby nie użarła i staje.Kaja zna już komendę siad - będę próbować.Nie wiem czy dobrze robię,krzyczę ostro "nie wolno,Kaja do nogi".Ona wtedy podbiega do mnie ale za sekundę wraca i obszczekuje.To obszczekiwanie jest silniejsze od niej,ma to mocno zakodowane.Dzięki Dorotko za radę będę się starała ją ćwiczyć tak jak napisałaś,gorzej z ludźmi,którzy nas odwiedzają. [quote name='edyseja']Co nowego u Kajuni, jak minął dzień? :)[/QUOTE] No nasze psiaki zostały same w domu na 8 godzin,wracałam z duszą na ramieniu co zastanę.Wyobrażałam sobie demolkę i jeszcze gorsze rzeczy - no i miłe zaskoczenie - brak jakichkolwiek zniszczeń,michy opróżnione a psiaki zadowolone do granic wytrzymałości z naszego przyjazdu.Jutro nowa tura wrażeń - przyjdą wnuczęta a więc przed nami wielki znak zapytania. Dwie fotki z sypialni Kajuni. Tak sobie odpoczywam. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/52102894_img_0430.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/52102967_img_0433.jpg[/IMG] -
Z Gdańska są fajne dziewczyny Lumix i Koska,może one pomogą w transporcie?
-
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Pisałam co Macia w sprawie tej suczki,ale nie dostałam odpowiedzi, a przy suni nie znalazłam żadnego kontaktu. Pokaże jeszcze w takim razie tą drugą z ostatniego postu sunie.[/QUOTE] [quote name='Macia']Kontakt może być co najwyżej do mnie (668045313). Nic więcej o niej nie wiem. Mamy za dużo psów pod opieką i nie jesteśmy w stanie podjechać do schroniska. Byli chętni, ale zrezygnowali. W weekend będą Dni Otwarte więc w końcu się w schronisku pojawię.[/QUOTE] Kontakt jest na stronie Schroniska - skopiowałam: [h=1]Kontakt[/h] [COLOR=#000][B][FONT=arial]Miejski Zakład Zieleni[/FONT] [/B][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial]ul. Cypriana Kamila Norwida 4 [/FONT][FONT=arial]64-100 Leszno [/FONT][FONT=arial]tel./fax: 065 529 93 67 [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial]od 7.00 do 17.00 kom. 795 590 329 ; 604 264 625[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial] [/FONT][FONT=arial]www.mzz.leszno.pl [/FONT][FONT=arial]e-mail: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][B][FONT=arial]Schronisko dla bezdomnych zwierząt [/FONT][/B][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial, helvetica, sans-serif][SIZE=3]Henrykowo 20[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial]e-mail: [email][email protected][/email][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000][FONT=arial]www.schronisko.leszno.pl[/FONT][/COLOR] -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Anula replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Pani szuka białej pudliszonki, jest po stracie swojej ukochanej suni. Wielkopolska.[/QUOTE] Mika przebywa w Schronisku w Lesznie a więc w Wielkopolsce.Post 6114 i 6115.Dobrze gdyby znalazła domek. Dogo07 masz zapchaną skrzyneczkę. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No z tym uchem to trudno powiedzieć,wycięty prostokąt ale to nie przeszkadza,nie widać,dopiero jak się odchyli ucho.Codziennie Kajusię szczotkuję aby weszło jej w krew,że to jest codzienna toaleta.Bardzo się cieszę,że zajada Pedigree na ząbki bo to jest bardzo ważne w zachowaniu jak najdłużej uzębienia w dobrym stanie.Mój rezydent nie lubi tego a więc już pozbył się jednego zęba i miał niedawno czyszczone zęby a ma dopiero 3 lata.To przebarwienie sierści jest od lizania po sterylce prawdopodobnie ale przemywam borasolem i powinno zniknąć. A teraz trochę z zachowania Kajuni.Ogólnie to jest przemiły pies,bardzo lgnący do człowieka.W zasadzie nie odstępuje mnie na krok.Jest dość karna,na każde zawołanie przybiega.Wczoraj mieliśmy gości z yoreczkiem samcem-wszystkie trzy psy zachowały się wobec siebie super.Natomiast jeżeli chodzi o wejście obcych ludzi na posesję to niesamowicie obszczekuje,obwąchuje,szczerze mówiąc ten moment bardzo obserwuję,ponieważ nie wiem do końca jakie będzie jej zachowanie.W domu super,podchodziła do gości aby ją głaskali,zero agresji.Trochę mnie niepokoi ta jej zaciętość w obszczekiwaniu no ale zobaczymy co się będzie działo dalej.Na spacerach idealna,nie ciągnie na smyczy,do psiaków łagodna,macha ogonem.Jeszcze jej nie spuszczam,boję się muszę poczekać,aczkolwiek wydaje mi się,że gdybym ją przywołała to by wróciła do mnie.Ogólnie jest bardzo pogodna-fajna.Zabaweczki dalej be.... -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Jutro wysle pieniazki tylko poczta wiec pewnie beda w poniedzialek.Anula Gai znowu wypadl dysk....[/QUOTE] Dziękuję! Wiem,że Gai znów wypadł dysk,jestem na wątku cały czas tylko nie piszę,ponieważ nie mam jak pomóc.Szkoda,że nie można robić bazarków dla psiaków w DS jedynie chyba prosić o pomoc indywidualnie,sama nie wiem co robić. [quote name='edyseja']Już posłałam brakującą kwotę. :)[/QUOTE] Stokrotne dzięki! Nie sądziłam,że tak szybko przyjdzie pomoc i transport suni został uregulowany. [quote name='ocelot']Anula mogę zrobić na jakiegoś tomaszowskiego psiaka? Czy masz jakąś inną upatrzoną biedę? To może założymy wątek Rudiemu? Tylko, że ja zwyczajnie czasowo nie wyrabiam:([/QUOTE] Zdecyduj sama,który piesio jest w największej potrzebie,może na lepszą karmę dla tych maluszków,które są w Schronisku a może jakiś psiak potrzebuje specjalnej karmy.Ja nie mam upatrzonej bidy,tam gdzie miałam to pomogłam. Rudi - nie wiem wydaje mi się,że go trzeba intensywnie ogłaszać albo szukać DT tylko z tym jest bardzo ciężko,oczywiście wątek też by się przydał w tytule prośbą o DT. Dzisiaj przy czyszczeniu uszów Kajuni odkryłam,że Kaja ma rant dolny ucha lewego wycięty na wysokość około 1 cm i szerokość 2 - 2,5cm.Nie jest to wynikiem pogryzienia.Jest to bardzo równo wycięte. Wstawię fotki ale niestety nie widać dobrze,ponieważ porasta w tym miejscu sierść i raczej jest to stara historia.To ucho ma wrażliwe na dotyk.Ogólnie uszy ma zdrowe tylko miała brudne,no ale teraz już lśnią. Kajunia bardzo lubi głaskanie po brzuszku no i już polubiła fotel. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/52011740_img_0424.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/52011794_img_0427.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/52011847_img_0428.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='edyseja']Aniu, przypomnij mi nr. konta na PW, wpłacę te brakujące 75.50. Czy Kaja jest wysterylizowana?[/QUOTE] O rany serdeczne dzięki i wieeelkie buziaki ! Kaja jest wysterylizowana.Oglądnęłam ją porządnie ze wszystkich stron.Ogólnie skóra jest czysta tylko gdzieniegdzie zaczerwienienia,zadrapania ale to się zagoi.Trochę koło pupy odparzona ale smaruję pantenolem,że powinno szybko zniknąć.Dzisiaj kupiłam płyn do czyszczenia uszów bo mi się skonczył,poczyścimy trochę uszka.Tak się teraz boję o guzki,ponieważ ostatnia tymczasowiczka miała dwa no ale na szczęście nie ma.Kaja napada szczekaniem na mężczyzn szczególnie w ubraniu roboczym.Kuriera i sąsiada obszczekała zaciekle ale nie napadła.Każde wejście nie domownika oznajmia szczekaniem.Zobaczymy co następne dni przyniosą. [quote name='ocelot']Niestety nie.... Rudi nadal w schronisku, bez Kai to on całą pewność siebie stracił.[/QUOTE] Też myślałam o Rudim aby mu jak najszybciej znaleźć dom bo chłopak może nie odnaleźć się sam.Szkoda mi go bardzo to taki fajny piesio. Ocelot to w takim razie bazarek nie będzie już potrzebny dla Kajuni ale zrób na inną bidę w potrzebie,jakie by nie były pieniążki to się przydadzą.Edyseja już uzupełniła brakującą sumę. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
.................................... -
Ja też melduję się u suni.Ona ma okropnie przerażone oczy.Widać,że sunia jest spanikowana ale trzeba suni dać czas na przystosowanie się do nowych warunków i pokazanie,że jej nic nie grozi a jedynie ciepła ręka to sama przyjemność.Dotykanie jej i głaskanie,obracanie delikatnie obróżką jeżeli takową posiada da efekty,że zapnie się smycz i sunia to bezstresowo przyjmie.Ja też miałam takiego strachulca po przejściach w typie sznaucerka,traciłam niekiedy nadzieję,że sobie nie poradzę ze smyczą ale po pewnym czasie dzięki swojemu uporowi udało się.Filipek jest już od roku w swoim domku.Trzymam kciuki za malutką.
-
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Kochani dziękuję Wszystkim za zaglądnięcie do Kajuni i oferowanie pomocy.Jestem Wszystkim bardzo wdzięczna. Umieściłam w 2 poście rozliczenie transportu Polkowice - Tomaszów Mazowiecki i wstawiłam paragony. Kaja będzie prześlicznym psem jak odrośnie jej włos.Na pierwszym zdjęciu jest brudna,zaniedbana.Ona ma śnieżnobiały włos tam gdzie powinien być biały i jak już pisałam wcześniej ma niespotykane umaszczenie.Przeplatają się różne kolory czarny,szary,beż,brązowy i śnieżnobiały.Już sobie wyobrażam Kaję z długim,przepięknym włosem,lśniącym,zadbaną,czyściutką,wyczesaną.Jednym słowem cudną.Włos będzie się bardzo dobrze wyczesywał-już to widać.Charakter chyba też super jednak poczekamy na jego pełną ocenę, na dzień dzisiejszy jest bez wad.Ja i TZ już jesteśmy w niej zakochani - "miłość od pierwszego spojrzenia".Cudownie jest takiego psiaka tymczasować.Przetestowałam wczoraj Pedigree na ząbki-zajada się a więc super,ząbki będzie miała czyste i zadbane. No i wcięło pół postu! -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Tak fakt to się rzadko zdarza chociaż zwierzęta bardzo są fotogeniczne - chyba sama przyznasz. Zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki Kajuni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229226-Kaja-prze%C5%BCy%C5%82a-piek%C5%82o-teraz-ma-szans%C4%99-na-DT[/url] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Poprosze konto i cioteczki ja ostatnio jestem "wczorajsza" moja sunia bardzo chora nie wiem co robic....prosze o cierpliwosc i przypomnienie na pw. gdybym zapomniala...[/QUOTE] Tak wiem Lika chodzi o Gaję.Wyślę dane do przelewu na pw i serdeczne dzięki za pomoc.A za Gajunię trzymam kciuki,cóż więcej mogę zrobić.Jestem z Wami myślami. [quote name='ocelot']Anula może być bezpośrednio zbierane na Twoje konto?[/QUOTE] Chyba tak nie ma jakiś przeciwwskazań.Rozliczenie umieszczę w drugim poście,jak się oczywiście uda bo dogo szwankuje. Jak na razie Kajunia jest przesympatyczna.Obszczekuje już nowych przybyszy odwiedzających mój dom a więc coraz więcej zadamawia się.Na ogrodzie jednak nie chce przebywać sama.Z Mikim już zaczynają szaleć,bawić się,ganiać wokół samochodu i po ogrodzie.Może jutro uda mi się zrobić kilka fotek. Mam już drugi paragon za paliwo tylko opiewa na większą sumę.TZ wyliczył przypuszczalny koszt transportu tj.około 280zł bo wiadomo nie da się obliczyć co do złotówki.Sądzę,że i tak względnie wyszło,ponieważ w przypadku płatnego transportu przez kogoś prawdopodobnie by wyniósł około 500zł. Trochę fotek Kajuni z pierwszego dnia pobytu na nowych włościach: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938687_img_0406.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938700_img_0409.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938709_img_0412.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938719_img_0414.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51938730_img_0421.jpg[/IMG] -
Orlen kudłacz w typie rasy PON w swoim domu u docha
Anula replied to docha's topic in Już w nowym domu
Ale przepiękne zdjęcia.Dorotko jesteś mistrzynią oczywiście nic nie ujmując Orlenowi pozującemu do zdjęć.Takie fotki z przyjemnością się ogląda a szczególnie tą z położonym uchem na głowie. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu,przestań z tym dziękowaniem,przecież stoimy po jednej stronie barykady! Ja z wrażenia zapomniałam zapytać o opłatę schroniskową Kierowniczki,czy takowa tam istnieje? Miałam przygotowane pieniążki. Na transport też mam odłożone pieniążki w kwocie 50zł od Państwa Izy i Piotra nowych opiekunów tymczasowiczki Kamy.Wstawię paragon fiskalny tylko jeszcze TZ musi zrobić drugie tankowanie i obliczyć,ponieważ w nocy nie chcieliśmy już zajeżdżać do Stacji Paliw aby nie przeciągać podróży,która była bardzo męcząca ze względu na remonty dróg. Już miałam odwiedziny syna,Kaja go przywitała merdaniem ogonka i oczywiście upomniała się o głaski a więc nie reaguje agresją na obcych.Kotek na ogrodzie zainteresował ją bardzo ale raczej była zaskoczona tym co to może być.Być może,że pogoni kotka ale to okaże się w perspektywie czasu jak bardziej zadomowi się.Ja w domu nie mam kici,rok temu odeszła. Jeżeli chodzi o obcięcie to i tak chyba by musiała być obcięta,może jedynie bardziej profesjonalnie by była obcięta przez fryzjera. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
No i jesteśmy w domku.Przyjechaliśmy po północy.Jednak mapa wyliczyła źle km i zaliczyliśmy 740km ale co tam najważniejsze,że nasza Kaja opuściła mury Schroniska.Miałam przyjemność poznać opiekunów Schroniska a także rezydentów Schroniska.Tyle tam pięknych psów przebywa,że serce mi się rozrywało na kawałki,że tylko mogę pomóc jednemu psu.No ale cóż patrząc na moją rozterkę to bym musiała założyć drugie Schronisko. Kaja w nocy obeszła jeszcze łąkę,ogród i nie omieszkała zaglądnąć w każdy kącik domu.Na postoju zjadła całą miseczkę suchego,była głodna.Bardzo pilnowała nas i śmiem twierdzić,że gdybym z nią w tej chwili wyszła bez smyczy to by pilnowała się bardzo mnie no ale nie ryzykuję na razie.Nie odstępuje nas na krok,pomimo,że drzwi do ogrodu są od 5 rano otwarte.Zachowuje czystość,rano nie było niespodzianek.Ugotowałam jej wczoraj ryż z kurczakiem,dałam rano ale chyba jej nie bardzo podchodzi,ponieważ tylko trochę ruszyła,natomiast smaczka ooo! - tak! Jeszcze dzisiaj praktycznie po przyjeździe została wykąpana i trochę poczesana.Przy kąpieli nie sprawia żadnych kłopotów,lubi też jak się ją czesze.Ma kilka zadrapań a na łapce starą bliznę około dwóch cm.Jeden pazurek do obcięcia ale trochę poczekamy,nie wszystko możemy na raz robić.Kaja bardzo dobrze znosi podróż samochodem,spokojnie leży,nie ma choroby lokomocyjnej,nawet przy drugim postoju już sama wskoczyła do samochodu co wcześniej było nie możliwe.Nie zna podstawowych komend ale to nie problem nauczy się migiem,raczej nie zna psich zabawek.Też chyba nie zna wskakiwania na fotele,ponieważ zawołałam ją do siebie,chwilę posiedziała ale zeszła.Uwielbia przytulanie i głaskanie.Przepiękne,nie spotykane ma umaszczenie,gruby dość twardy włos.Jak odrośnie to będzie cudo.Ona jest bardzo w typie rasy Schapendoes - Holandia i też można śmiało zaliczyć ją do PONa.Teraz została obcięta i fotki nie wskazują na te rasy ale jak odrośnie włos to można na spokojnie powiedzieć,że jest w typie tych dwóch ras.Kaja absolutnie nie przeszła żadnej traumy w związku ze zmianą miejsca pobytu.Jest spokojną i zrównoważoną sunią.Z rezydentem dogaduje się super jak i rezydent z nią-zobaczymy co następny dzień przyniesie.Całą noc przespała na pontonie przy łóżku,nie wskakuje na łóżko. Trochę fotek z podróży Kaji i z domu.Wkrótce będą następne fotki. [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51912687_img_0382.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51912714_img_0389.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51912734_img_0403.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51912768_img_0393.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/51912774_img_0396.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A kiedy może przyjeżdżać , już ?[/QUOTE] Zaraz wyjeżdżamy po sunię.TZ tylko zaliczy zabieg.Trzymajcie kciuki za podróż Kajki.Wszystko uzgodnione z Anią,będzie czekać w Schronisku na nas. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Zapisuję sobie wątek sunieczki. Czyli transport z Tomaszowa Maz. do ?[/QUOTE] Do Wrocławia.Jeżeli nic się nie znajdzie postaram się sama po Kaję pojechać chociaż to dla mnie będzie wielki wyczyn,ponieważ TZ jest chory i chodzi na zabiegi do Przychodni a więc bym musiała sama pojechać. Najpilniejszą sprawą jest uzbieranie pieniążków chociaż częściowo na transport suni. Ocelot zrobi bazarek z moich rzeczy a więc też powinno to pomóc w kosztach.Koszt transportu orientacyjnie 340zł w dwie strony. -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Gdzie ten dt i za ile?[/QUOTE] DT u mnie.Potrzebujemy jak zwykle pieniążków na transport.Wg.zumi - mapa to jest w jedną stronę 327km a więc razy dwa - sporo! -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
Anula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B]TEKST DO PLAKATU! [/B][B]BARDZO PROSZĘ O POMOC! W dniu 21.08.12 o godz.19 we Wrocławiu w okolicach ul.Kościuszki 7 zaginęła suczka mieszaniec o imieniu Kaja.Ma 45cm w kłębie,sierść o różnorodnym umaszczeniu,w momencie zaginięcia posiadała czerwoną obrożę z adresówką metalową zakręcaną z pełnymi danymi do kontaktu.Widziano ją przy ul.Sądowej, Operze,na ul.Świdnickiej.Kaja pochodzi ze Schroniska w Tomaszowie Mazowieckim,ma czip zarejestrowany przez Schronisko.Bardzo proszę Wszystkie osoby,które mogą pomóc w odnalezieniu suczki o pomoc! Za odnalezienie Kaji jest przewidziana nagroda 300zł! Kontakt: 609 941 775 i 71 789 3068 606 136 528 606 437 963 604 416 873[/B] [B][SIZE=3][SIZE=2]KAJA ODNALEZIONA - PRZEŻYŁA CUDEM WYPADEK![/SIZE][/SIZE][/B] [B]TEKST DO OGŁOSZEŃ:[/B] [B]Kaja przesympatyczna długowłosa suczka-pokochaj mnie![/B] Kaja-przeżyła piekło w domu u patologicznej rodziny,gdzie tylko cudem przeżyła kolejną awanturę na noże i siekiery.Jej przeszłość jak widać była smutna i tragiczna.Każdy dzień,owiany lękiem i obawa o własne życie!Podczas interwencji została zabrana do Schroniska. Jak jest dzisiaj? Kaja obecnie przebywa w domu tymczasowym w Polkowicach /Dolnośląskie/Jej wiek określono na 4 lata,jest średniej wielkości (w kłębie ma 45cm,waży 13kg). Jest kochanym,długowłosym,prześlicznym psem.Ze względu na zaniedbaną sierść została obcięta. Pomimo przebytej traumy w przeszłości jest bardzo ufnym w stosunku do ludzi stworzonkiem.Jak mówi o niej obecna opiekunka jest psem szalenie kochanym, przesympatycznym,kontaktowym,rozumnym,uległym,spo kojnym.Zna podstawowe komendy,zachowuje 100% czystość w domu,nie niszczy,nie ciągnie na smyczy.Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami,jedynie za kotkami nie przepada.Jednym słowem cudeńko. Kaja jest wysterylizowana, posiada książeczkę, pełny pakiet szczepień i czip. Kto zaadoptuje Kajunię będzie miał wspaniałego wiernego przyjaciela. Kontakt: tel. 604 416 873 ; mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Transport Kajuni - 280,00zł[/B] Lika1771 - 94,50zł - wpłacone P.Iza i Piotr - 50,00zł - wpłacone Poker - 30,00zł Bogusik - 30,00zł - wpłacone Edyseja - 75,50zł - wpłacone [B]Razem: + 270,00zł[/B] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/previews/51956791_img_0423.jpg?1348639219[/IMG] [B]Wydatki: Lecznica - Wrocław[/B] [B]- 408,00zł[/B] [B]lecznica - Legnica - 130,00zł Razem: 538,00zł [/B] [B]LECZENIE KAI: [/B]ocelot - 115,00zł Poker - 30,00zł iwstar58 - 30,00zł farmerka63 - 50,00zł Bogusik - 50,00zł P.Iza i Piotr - 30,00zł wieso - 40,00zł docha - 30,00zł P.Iza i Piotr - 50,00zł [B]Razem: + 425,00zł [/B][IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy61/341951/1536171/54625574_img_0038.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/341951/1467008/previews/55068371_img_0003.jpg?1348639748[/IMG] -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
[quote name='wieso']a moze dac jej jesc ile chce i zobaczyc jak wtedy reaguje, moze jest poprostu glodna i reaguje zloscia ?[/QUOTE] No właśnie może jak będzie syta,najedzona to będzie bardziej spokojniejsza i w lepszym humorze.Może to wpłynie pozytywnie na jej zachowanie. -
Sunia po amputacji ogonka, FRYGA w cudownym domku !!
Anula replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Was no ale nie wiem co napisać,może to,że oferowałam wszystkim sunię,którzy pytali się o Kamusię.Jedna dziewczyna miała ją wstawić na FB ale nie wiem czy to zrobiła,mam bardzo mikry z nią kontakt.Może dać ogłoszenia na całą Polskę?