-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Punkt przetrzymań w Świeciu .. tam psy czekaja na cud albo śmierc ...
Anula replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
Dwa kudłate psiaki wstawiłam na ten wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page258"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/146370-Kudłacze-w-potrzebie-wątek-dyskusyjny-PROSZĘ-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJĘĆ/page258 Możesz opisać chociaż wielkość psiaków i ile mają lat? [/URL] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
Anula replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Takie dwa kudłaczki przebywają w Punkcie Przetrzymań w Świeciu. http://www.dogomania.pl/forum/threads/229178-Punkt-przetrzyma%C5%84-w-%C5%9Awieciu-tam-psy-czekaja-na-cud-albo-%C5%9Bmierc -
Badanie chociaż krwi na już dobrze by było mu zrobić,ponieważ jeżeli coś szwankuje z jego zdrowiem to można już włączyć leczenie,wydaje mi się,że nie ma na co czekać.
-
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
[quote name='docha']Aniu, uporządkujmy to. te cztery kudłacze są z jednego schroniska? dlaczego jest tak mało info o nich? które dziewczyny zajmują się wolontariatem w tym miejscu. czy one są wszystkie bardzo podobne do siebie? czy mi się to wydaje?[/QUOTE] Dorotko! To są dwa kudłacze.W poście 31 jest pokazany jeden kudłacz a w poście 32 drugi kudłacz.Zostały zrobione im zdjęcia nowe a więc wstawiłam je na wątek. [B]To są dwa kudłacze tylko a nie cztery! [/B]Tu jest wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223647-Schronisko-na-tzw-KONCU-SWIATA-masa-psow-bezskutecznie-czekajacych-na-pomoc/page29[/URL] post 407 O więcej zdjęć prosiła Rodzice a więc są,tylko nic nie wiadomo o ich wieku,zachowaniu.Gdyby była możliwość wyciągnięcia ich do DT to natychmiastowa wizyta u weta by wszystko wyjaśniła a w DT charakter i wtedy byśmy mogli ruszyć z ogłoszeniami.Już nie mam zapytań o Kamę a szkoda bo bym mogła podsyłać jeszcze te dwa psiaki. -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
I jeszcze drugi kudłaczek. [B]Filipek[/B] [IMG]http://i49.tinypic.com/28u7i29.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2yttut1.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25iu72g.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2zh2kw5.jpg[/IMG] -
Hawańczykopodobne cudo za kratami - szukamy DT , DS
Anula replied to rodzice's topic in Już w nowym domu
To jednak są pieski jednak nic więcej nie jest wiadomo,nawet ile mają lat! Są nowe zdjęcia dwóch kudłaczy. [B]Oli[/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2n994dz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/5s7eb.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2m3oj2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/14t9f7n.jpg[/IMG] tak wygląda jego tyłek, ta kulka po prawej stronie to wielka przyklejona kupa [IMG]http://i47.tinypic.com/35jm3c4.jpg[/IMG] -
To jak jest zainteresowanie adopcją suni to może nowy domek sfinansuje operację i przeprowadzi ją w swoim zakresie.Koniecznie trzeba przeprowadzić wizytę p/a i później po/a.Spisać umowę z nowymi właścicielami to bardzo istotna sprawa aby pies nie poszedł na łańcuch ani nie przepadł.
-
[quote name='Klaudus__'][I]Wiem wiem - wątek nie żyje... Gacek jest cały czas rehabilitowany. Widziałam Go ostatnio niestety nie stawia tej łapki jak powinien. Szukamy teraz odpowiedniego bucika. Ja niestety nie porobiłam zdjęć,ale postaram się tu wrzucić jakieś. Wierzch łapki cały obtarty chłopak ma...[/I][/QUOTE] Nie dawno był bazarek z bucikami o różnych rozmiarach,muszę poszukać.
-
[quote name='Anula']Napisałam na poniższym wątku o pomoc finansową na operację suni.Czekam na odpowiedź. Jeżeli cokolwiek będzie ustalone odnośnie suni to będziemy szukać jeszcze pomocy finansowej aby starczyło na operację.Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa rehabilitacji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kud%C5%82aczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639[/URL][/QUOTE] Dostałam odpowiedź - zgodę na dofinansowanie zabiegu: Tak, skarpeta może pomóc ale na wątku musi pojawić się faktura/paragon za zabieg... wtedy możemy zwrócić część kosztów tego zabiegu. Będzie to kwota w przybliżeniu około 100zł.
-
[quote name='Aldrumka']tu pati851 proponuje pomoc medyczną może warto skorzystać, bo czy a operacjąmożna czekać ?[/QUOTE] Myślę,że nie można czekać z operacją ale na dzień dzisiejszy nie mamy DT.Sunia po operacji nie może wrócić na plac gdzie grozi jej zagrożenie życia,ponieważ tam mają swój postój busy.Musi mieć opiekę po operacji a w dalszej kolejności rehabilitację,tak napisała Agnieszka.Sunia jest bezdomna,ja już wszystkie możliwości wyczerpałam aby jej znaleźć DT w Lublinie.W Radomiu nie mam takich możliwości szukania jej DT.
-
[quote name='Nutusia']No jasna cholera! Co za gnojki!!!! Ten psiaczek w typie jamnika szorstkowłosego. Napiszcie do Isadora7 - z pewnością zgodzi się go wstawić na stronę jamników do adopcji, a może nawet wydarzenie mu zrobi... [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389033_415606841816042_467930743_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Wstawiłam jamnisia na jamniki w potrzebie i poprosiłam o pomoc Isadora7 na pw. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173573-Jamniki-i-jamnikowate-w-potrzebie-z-ca%C5%82ej-Polski-!!!!!!?p=19323808#post19323808[/url]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Anula replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy na tym wątku był wstawiany jamniczek szorstkowłosy z Ruskiej Wsi - potrzebuje pomocy! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389033_415606841816042_467930743_n.jpg[/IMG] post 537 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228417-Dramat!!Ruska-wie%C5%9B-E%C5%81K-SYF-NIEGOSPODARNO%C5%9A%C4%86-%C5%81AMANIE-PRAWA-!!POTRZEBNE-DT-NA-CITO-!!?p=19323571#post19323571[/url] -
Chyba te też potrzebują DT są małe! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/389033_415606841816042_467930743_n.jpg[/IMG] W samym rogu! [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529611_415418578501535_1128638373_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/309334_416191985090861_707821290_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/403949_415706188472774_1754651678_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/525912_415609001815826_906679708_n.jpg[/IMG]
-
Sonieczko bądź szczęśliwa w nowym domku.Piłeczka konieczna na cito a tym bardziej,że Sonia znalazła się w nowym otoczeniu.Ryzik jak najbardziej z marchewką pociapaną,groszek też może być tylko jest mniej strawny. Jeżeli chodzi o wiek psa to można napisać tyradę na temat wieku.Moją tymczasowiczkę wet schroniskowy określił na 3 lata (prawdopodobnie aby schronisko mogło pobrać większą opłatę za psa),mój wet określił na minimum 5 - 6 lat a po oczyszczeniu ząbków przez mojego weta jak tymczasowiczka trafiła do nowego domku i zaliczyła wizytę u weta to wet określił jej wiek na minimum 2 lata i bądź tu mądrym.Rozpiętość wieku wyszła od 2 do 6 lat. Praktycznie nigdy nie dowiemy się ile faktycznie pies ma lat.
-
Wczoraj poszła moja deklaracja za lipiec na konto _Gos_. Wobec trudnej sytuacji finansowej dalej podtrzymuję swoją deklarację w kwocie 20zł.Deklaracja miała zakończyć się w lipcu - ostatnia wpłata.
-
Biedna sunia a ci ludzie to jacyś zwyrodnialcy,oby ich spotkała najsurowsza kara. Cudownie,że Pani chce sunię przyjąć do siebie i wszystko to jakoś się poukładało. Super,że Fundacja w Zamościu istnieje i pomaga.Wielki szacunek przesyłam i podziękowanie Marto za niesienie pomocy!
-
Napisałam na poniższym wątku o pomoc finansową na operację suni.Czekam na odpowiedź. Jeżeli cokolwiek będzie ustalone odnośnie suni to będziemy szukać jeszcze pomocy finansowej aby starczyło na operację.Nie wiem jak będzie wyglądała sprawa rehabilitacji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/173217-Skarpeta-dla-kudłaczy-w-potrzebie-UWAGA-NOWE-KONTO?p=19293639#post19293639[/URL]
-
Nie wiem,Klaudus nie wchodzi na wątek.Były robione ogłoszenia ale chyba z kontaktem na Klaudus.Może by ktoś przejął kontakt,byśmy wiedzieli czy jest jakiś odzew z ogłoszeń. Klaudus na bank nie ma czasu a może też nie odbierać telefonów. Jeszcze mam pytanie,czy ktoś robi ogłasza Kukiego bo być może mi się pomyliło?
-
[quote name='Karina R']No PIĘKNIE ! Cisza jak makiem zasiał. Nie wiadomo co i jak. To moze ja co miesiac pieniażki wpłacam nie wiadomo na kogo? Wstrzymuję się więc w tym miesiacu, aż wreszcie ktos tu coś napisze co z Gacusiem?![/QUOTE] W pierwszym poście jest nr.tel. do Klaudus można zadzwonić lub napisać. Klaudus zrobiła rozliczenie w listopadzie pieniążków i nie wiem co dalej skoro piszesz,że pieniądze co miesiąc wpływają.
-
Kochani dzięki za zaglądnięcie na wątek suni i pomoc.Potrzebny jest na cito DT aby sunia nie przebywała na placu i nie miała możliwości za wielkiego ruchu,ponieważ w tej chwili robi co chce i się przemieszcza.Suni chyba też potrzebna jest jakaś karma light aby trochę schudła.
-
[quote name='zadra']Mogę ją umówić na konsultację u prof.Silmanowicza.Bardzo pomógł naszej Szansie.To doskonały fachowiec i cudowny człowiek. Wyslij proszę na PW numer swojego telefonu.Jutro zadzwonię i ustalimy dzialania.[/QUOTE] Bardzo,bardzo dziękuję za pomoc!