-
Posts
22256 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
12
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anula
-
Adin/Frido nie sprawia problemów jedynie jeszcze kilka rad pozostało przekazać.W związku z tym,że mamy chorutkiego Papino kwota 234,64zł + nadpłata 11,21zł - hotelikowanie po Adinie zostaje przekazana dla Papi z tego wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/353393-papikasztanowyniewidomy-piesekczeka-na-pomoc/
-
Haniu bardzo dziękuję za wizytę z Papim u neurologa.Teraz musimy zastanowić się co z tym zrobić.Na pewno te pierwsze badania trzeba przeprowadzić aby mieć jakieś spojrzenie na wyniki.Jeżeli wyniki wyjdą mierne to trzeba w tym kierunku ustawić leczenie.Na samym końcu MRI.Tak to widzę ale może ktoś ma inne zdanie? Okulista nic nie wspomniał o zespole Hornera. Pieniążki zostały przelane za wizytę u neurologa-26.05.21.
-
I ja zajrzałam na wątek.Psiaki są bardzo fajne i ładne a Ewę i Jacka to chyba wszystkie psiaki kochają bez wyjątku.Mają bardzo spokojny, ujmujący głos.
-
Adin śliczny,czyściutki,wyczesany.Będzie ciężko się przyzwyczaić Adinowi do ograniczenia ruchu, do smyczy.U Hani biegał radosny, wolny.Przez cały czas pobytu Adina w Hoteliku było widać jego żywiołowość,entuzjazm do biegania,zabawy z psiakami.Zauważyłam to.No nic,będzie musiał zmienic swój tryb życia na bardziej spokojny,ułożony. Adin jest przepięknym psiakiem.Nowa rodzina powinna być zadowolona nawet z tego powodu,że będzie mogła nacieszyć oczy jego widokiem i przyjemnością dotykania jego sierści. Ciekawe czy już pojechał do swojego domciu.
-
17.05.21 - P.Agato,serdecznie dziękujemy za comiesięczną pomoc w postaci wpłaty 30,00zł.Jest to ogromna pomoc dla naszych podopiecznych.W tej chwili mamy pod opieką Adina i Papi.Wpłata została zapisana u Adina. https://www.dogomania.com/forum/topic/353381-adin-piesek-o-różowym-noskuma-szansę-opuścić-schronisko/page/5/ Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy.