Jump to content
Dogomania

Anula

Members
  • Posts

    22256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12

Everything posted by Anula

  1. Tola,bardzo dziękuję za pomoc w postaci zbiórki.Już udostępniłam.
  2. Adin/Frido nie sprawia problemów jedynie jeszcze kilka rad pozostało przekazać.W związku z tym,że mamy chorutkiego Papino kwota 234,64zł + nadpłata 11,21zł - hotelikowanie po Adinie zostaje przekazana dla Papi z tego wątku. https://www.dogomania.com/forum/topic/353393-papikasztanowyniewidomy-piesekczeka-na-pomoc/
  3. Tola,Papi ma zapłacony za hotelikowanie maj.Ja bym poprosiła o dołożenie 100,00zł za czerwiec jeżeli to jest możliwe. Z Hanią mam uzgodnione,że płacimy za pobyt w hoteliku z góry na dany miesiąc. Bardzo dziękuję za pomoc.
  4. Nadeszła stała deklaracja za V od kiyoshi.Serdecznie dziękuję.
  5. Dziękuję.To w takim razie czekamy na wszystkie wyniki i ocenę ich i będziemy myśleć co dalej. 29.05.21 - 330,00zł przelane.
  6. Haniu to zróbmy to co zalecił neurolog oprócz na razie MRI i pobrania płynu mózgowo-rdzeniowego. Dobrze gdyby zaczął prowadzić go jakiś dobry lekarz i zlecał leczenie.Może też zlecić RTG kręgosłupa? Czy Papi ma prowadzić leczenie neurolog? Haniu nie napisałaś jaki jest koszt transportu do Legnicy.
  7. Sądzę,że Bogusik będzie dzwonić pod koniec tygodnia i będą jakieś wiadomości o Adinie.
  8. Deklaracje jednorazowe powiększyły się dla Papi o moją wpłatę 100,00zł.
  9. Haniu bardzo dziękuję za wizytę z Papim u neurologa.Teraz musimy zastanowić się co z tym zrobić.Na pewno te pierwsze badania trzeba przeprowadzić aby mieć jakieś spojrzenie na wyniki.Jeżeli wyniki wyjdą mierne to trzeba w tym kierunku ustawić leczenie.Na samym końcu MRI.Tak to widzę ale może ktoś ma inne zdanie? Okulista nic nie wspomniał o zespole Hornera. Pieniążki zostały przelane za wizytę u neurologa-26.05.21.
  10. Dziękuję Fundacji ZEA za pokrycie karmy.Czy jeszcze zostały puszki Animondy?Jeżeli trzeba to zamówię dla Papi.
  11. Cudne wiadomości o Lucusiu od p.Jurka.Lucek wygrał los na loterii.Wspaniale,niech cieszy się życiem po tym co przeszedł.To jest jego nagrodą za stracony,podły czas.
  12. Bogusik,jak na tak krótki czas to bardzo dobre wiadomości.A pytałaś się o świnkę?Jak zareagował? A Adin ma obróżkę cały czas noszoną i adresówkę bo jakoś na zdjęciu i na filmiku nie widać?
  13. Tak minka smętna.Mam nadzieję,że się zmieni i Adin będzie radosnym psiakiem jakim był u Hani.Przeważnie pierwsze dni w nowym domu dla każdego psa są ciężkie zanim pozna dom i nowych właścicieli.
  14. I ja zajrzałam na wątek.Psiaki są bardzo fajne i ładne a Ewę i Jacka to chyba wszystkie psiaki kochają bez wyjątku.Mają bardzo spokojny, ujmujący głos.
  15. Adin śliczny,czyściutki,wyczesany.Będzie ciężko się przyzwyczaić Adinowi do ograniczenia ruchu, do smyczy.U Hani biegał radosny, wolny.Przez cały czas pobytu Adina w Hoteliku było widać jego żywiołowość,entuzjazm do biegania,zabawy z psiakami.Zauważyłam to.No nic,będzie musiał zmienic swój tryb życia na bardziej spokojny,ułożony. Adin jest przepięknym psiakiem.Nowa rodzina powinna być zadowolona nawet z tego powodu,że będzie mogła nacieszyć oczy jego widokiem i przyjemnością dotykania jego sierści. Ciekawe czy już pojechał do swojego domciu.
  16. Na ostatnim zdjęciu doskonale widać,że ma Papi yorkowatą sierść.Może jakaś pseudohodowla jest w pobliżu i Papi nie wypalił? Pieniążki przelane za test+dojazd. Od Jolanta08 nadeszła niespodzianka w postaci 20,00zł. Ślicznie dziękujemy za pomoc.
  17. Haniu bardzo dziękuję za rozliczenie.A giardia dalej nie chce opuścić Adina.
  18. 17.05.21 - P.Agato,serdecznie dziękujemy za comiesięczną pomoc w postaci wpłaty 30,00zł.Jest to ogromna pomoc dla naszych podopiecznych.W tej chwili mamy pod opieką Adina i Papi.Wpłata została zapisana u Adina. https://www.dogomania.com/forum/topic/353381-adin-piesek-o-różowym-noskuma-szansę-opuścić-schronisko/page/5/ Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękujemy.
  19. Nadeszła deklaracja stała za V od Dulska.Serdecznie dziękuję. Dziękuję także za pokrycie kosztu kastracji przez ZEA.To jest bardzo duża pomoc.
  20. Jeszcze pozostało trzy dni do adopcji Adina.Dom wydaje się fajny.Adin powinien mieć tam dobrze.
  21. Dziękuję Haniu.To teraz nam został neurolog i Papi będzie ogarnięty pod względem weterynaryjnym.A co dalej to się okaże.
×
×
  • Create New...