Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Biedna suczynka, wzięłabym ją do siebie do DT, na miejscu jest wet ... ale niestety za free nie mogę ... na koncie zero :( Tylko pod żadnym pozorem nie oddawajcie jej do schronu .. tam zginie marnie :(
  2. Tara ... na pierwszą :) ... wysyp ONków we wszystkich rejonach kraju ... niestety :(
  3. Jestem na zaproszenie cioteczki Mikoada :) ... niestety konto puste, ale podnodzę chłopaka na pierwszą i trzymam kciuki za dobry domek :)
  4. Też bym się biła ;) ... sunieczka ma masę wdzięku, oby tylko jak najmniej cierpiała i szybko doszła do siebie!!!
  5. Trudna sprawa ... tym bardziej, że sunia do bezproblemowych nie należy, ma swoje humorki ... nowy domek powiniem mieć świadomość, że musi popracować nad sunią .
  6. Obejrzałam na nowo zdjecia Duszka z pierwszej strony - słodziak bidulek :) ... czy on nadal ma tak starsznie wzdęty brzuszek, czy odrobaczenie coś pomogło? ... czy przyczyna była inna?
  7. Słodka sunia, ma jak w raju :) ... oby trafił jej się cudowny domek.
  8. [quote name='luka1'] a mnie to pijawkę przypomina nie ślimaka (...)[/QUOTE] Też pomyślałam, że to pijawka - to miałoby sens. Ciekawe, czy Duszek Casperek miał kiedyś prawdziwy dom? U nas padało całą noc i teraz też leje ... co u Casperka, czy dzisiaj też będzie na pustej działce ?
  9. Piękna maleńka suczynka ... oby jak najszybciej wyzdrowiała, trzymamy mocno kciuki :)
  10. ... ale za to na pomarańczowym :)
  11. Niesamowite, dzielny Duszek ... może skóra była znieczulona przez kleszcze, a ślimor skorzystał ... dobrze, że już po wszystkim!!! Czy Casperek jest cały czas na dworze, na tej działce znajomych? ... czy na noc bierzesz go do domu?
  12. Aga, mam coś dla Ciebie ;) :) :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187980-Wa-wa-dla-szczeniaka-DS-lub-DT-inaczej-schron[/URL]!!!
  13. Myślę jeszcze o tym ślimorze ... czy na grzbiecie Casperka została jakaś głębsza rana ???... czy ślimor był przyssany do powierzchni skóry jak pijawka ??? .. bidulek :(
  14. Smutne to i przerażające jednocześnie, mnożenie bez opamiętania :( ... produkcja małych szczylkow collako-podobnych :(
  15. O matko, ręce opadają :(:(:( ... jaki brak wyobraźni , aż mi się wierzyc nie chce !!! :( ... słodka malutka suczynka podobna do[B] smooth collie[/B], koniecznie trzeba zaszczepić, teraz masa szczeniaczkow kończy życie na wirusówki.
  16. Ale fajny pycholek :) ... a ten ślimak to jakas masakra ... długo żyję, ale z czymś takim się jeszcze nie spotkałam ... ślimor-wampir , brrrrrrrrrr !!!
  17. [quote name='anita_happy'](...) A LATIKA jest w Warszawie :P Szydlwoiec omija szerokim łukiem...jakos jej paują te lasy warszawskie :P[/QUOTE] Dobry gust ma dziewczyna ;) ... oby szybko doszła do siebie i ... nasz Zorba (z avatarku) szepnął mi na ucho, że jest piękna i ją zaprasza :loveu:
  18. Trzymam kciuki za sunieczkę ... do góry malutka :) A swoją drogą ... nr tatuażu trzeba chyba podać na forum, bo są osoby, które szukają zaginionych psiakow, od razu sprawa by się wyjaśniła.
  19. Ślimak w skórze ??? ... byłam pewna że ślimaki to wegetarianie ;) , wcinają mi bezczelnie m.in. liście róż.
  20. Piękna sunia w typie Collie ... rzeczywiście chyba w okolicy działa jakaś pseudo :( ... przecież nie ma aż takich przypadkow, by taaaaakie dziewczyny, spacerowały po okolicznych lasach tak sobie, bez powodu. Mam wielką slabość do collie (avatar-mój kochany collie) ... żałuję tylko, że to nie w moich lasach spacerowały ;)
  21. Jak to się dzieje, że tak piękne sunie czekają na domy (???) ... po nie kolejka powinna się ustawiać ... skąd się bierze ten niesamowity wysyp pięknych ONków :(
  22. Też mi się wydaje, żeby nie ściągać jeszcze 'twarzowego" kubraczka ;) :) Nie moge się na nią napatrzeć, cudna sunia ... ona pomieszkuje w Szydłowcu, o ile mnie pamięć nie myli ?
  23. Dzielny Tofik, nie myślalam, że tak szybko wroci do formy po amputacji łapki ... fajny, zabawowy chłopak :)
  24. Śliczne dziewczynki, ta z ciemniejszym pyszczkiem chyba bardziej wystraszona, bidulka.
  25. Jak minęła noc? ... mam nadzieję, że sunia czuje się choć trochę lepiej, że środki przeciwbólowe działają. Biedna maleńka, ciągle o niej myślę, ile musi się nacierpieć przez głupotę i nieodpowiedzialnośc ludzką :(
×
×
  • Create New...