-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Wszyscy tak bardzo chcemy wierzyć, że Welsh zrozumie starania i intencje Dotki ... ... i postara się nie rozrabiać ... :(
-
Dota, odezwij się, proszę ......... zaczynam się martwić ...............
-
Dosiunia zawsze trochę z boku ... dzisiaj wyraźnie słabiej się czuje, nie chciała biegać, za to wygrzewa się słońcu ... ... błekitna prywatna plaża ;)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Kilka chwil z życia towarzyskiego na błękitnym dywanie ....... :D[/B] siostrzana przyjaźń, czy ... higienistka w akcji ??? .................. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/185/12bc58bdcb77c855med.jpg[/IMG][/URL] ................ a tu ............... rewanż ??? :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/344/b523e681170b0f9dmed.jpg[/IMG][/URL] -
[B]Kilka chwil z życia towarzyskiego na błękitnym dywanie ....... :D[/B] siostrzana przyjaźń, czy ... higienistka w akcji ??? .................. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/185/12bc58bdcb77c855med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/344/b523e681170b0f9dmed.jpg[/IMG][/URL] ......... a tak słodkie maleństwo usnęło zmęczone zabawą i długim spacerem .... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/350/e4c58644a7300105med.jpg[/IMG][/URL]
-
Dorotko, jak minęła noc i ... co słychać u naszego bohatera? Właśnie wysłałam 30pln dla Welsha, nie jest to może wiele, ale mam nadzieję że się przyda :)
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ewanka replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Wspaniale sunia się otwiera :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Dzisiaj telefon trzymam non-stop przy sobie :) może komuś Lenusia się spodoba :)[/QUOTE] Mam nadzieję, że ktoś ją fajny wypatrzy :) ... trzymam mocno kciuki :) -
[quote name='sonia71']oczywiście dołączam się do tego życzenia:loveu: Ewanko-proszę napisz czy do karmy doszły dwie pileczki,ring ,2 kości i ciasteczka- wypisywalam to z allegro i mam zwyczaj kończyć transakcję komentarzem a nie wiem czy przesyłka ok :oops:. -widzialam szelki Mullinki:diabloti: -z kasą krucho:oops: czekam na Jo37 -na już? są potrzbne drugie czy wystarczy obróżka ,którą ma . [SIZE=3]dziewczyny jak myślicie =trzeba już ogłaszać Molly czy czekamy na wszystkie szczepienia ,bo sterylka to przecież za kilka miesięcy ? Ewanko a kontakt w ogłoszeniach jest Twój z racji ze wszystko wiesz ,czy mój?[/SIZE][/QUOTE] Paczka doszła w terminie i wszystko w niej jest ... 2 piłeczki i ring, Molly go uwielbia :) , ciasteczka ... kości też są. Słowem sprzedający na medal :) Szeleczki naprawione i jako tako się trzymają ... a co do ogłoszeń, to chyba lepiej na Ciebie, bo ja nie jestem obiektywna ;) Dla mnie Molly to cudne żywe sreberko bez wad (!!!), radosne, śliczne i kochane słoneczko ze wszystkimi zaletami psiego dzieciaczka :loveu:
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Azuniu, wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT] -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
Ewanka replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT] -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wszystkiego najlepszego z okazji Światowego Dnia Zwierząt [/I][/SIZE][/FONT] :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][/SIZE][/FONT] -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Lenusia wita cioteczki w Światowym Dniu Zwierząt :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]życzy wszystkiego najlepszego psiakom i ich opiekunom ...[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red][I]informuje wszystkich, że znalazła się dzisiaj na pierwszej stronie 'onetu' i ma nadzieję na wspaniały kochający domek ..................................[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]:loveu: :multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu::multi::loveu:[/I][/SIZE][/FONT] -
Dosia wita o poranku w Światowym Dniu Zwierząt :loveu: [FONT=Georgia]i życzy wszystkiego najlepszego wszystkim psiakom i ich opiekunom[/FONT] [FONT=Georgia]:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/FONT]
-
[B]Molly wita w Światowym Dniu Zwierząt :loveu:[/B] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]i życzy wszystkiego najlepszego wszystkim psiakom i ich opiekunom[/I][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][I]:loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='IVV']oby jej sie taki DS jak ma teraz DT[/QUOTE] :oops: ........................................................................... :loveu: ... mam nadzieję, że szybko znajdzie fajny domek, bo jest słodkim szczeniorkiem i to jest jej wielkim atutem !!!
-
[quote name='ania z poznania']Ewanko, wykluczył ją ze względu na warunki schroniskowe, w domu mogłaby po operacji trafić do kennelu i tam spokojnie siedzieć.[/QUOTE] Obawiam się, że to niestety złudzenie, u mnie jest Lenka (wczasowiczka ;) ) z wielkim temperamentem i nie było mowy, by choć przez chwilę siedziała w klatce, nawet otwartej, dawałam jej tam jedzenie i zachęcałam na różne sposoby ... a gdy zamknęłam ją raz na 5 min. to drapała, skakała itp. oczywiście zaraz otworzyłam i już wiedziałam, że to nie dla niej, a miała się tam wyciszyć. Z małą Sprężynką może być podobnie ... niestety :(
-
Jestem na zaproszenie :) ... biedna sunia, rzeczywiście operacja byłaby najlepsza, ale skoro wet wykluczył to bardzo smutne, bo to znacznie ogranicza szanse suczynki na nowy domek..
-
Dzięki za zaproszenie wtatara, niestety finansowo nie pomogę :/ ... wspieram na odległość, podnoszę chłopaka, może jeszcze inne ciotki go zobaczą i wspomogą :)