-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
[B]minęło jak jeden dzien .................................................:loveu::loveu::loveu: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/359/1c59b04437919afamed.jpg[/IMG][/URL]
-
Oby Azie sie udalo !!!!!!!!!! ... ale to dluga walka o powrot do 'normalnosci' i rownowagi .... trzeba sobie niestety zdawac z tego sprawe, ze to jest psiak skrajnie wyniszczony i ze beda ja trapic rozne przypadlosci zanim nie wroci do sil.
-
Pudelki z pseudohodowli - W NOWYCH DOMACH :)))
Ewanka replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Tonic cudny :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
Witaj rozbojniku .......... ;) ...... ale masz szczescie, ze ciotki nie wydadza cie temu sadyscie :angryy: -
[quote name='sonia71']ale ma cudny plamiasty brzucholek ...:) taki do miziania :)[/QUOTE] ona uwielbia mizianko, nadstawia bzucholek i czeka ;) ... jet slodka :)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
Ewanka replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Witaj Tosienko :) ... a moze kubraczek pooperacyjny by sie sprawdził, taki plocienny, wiazany na pleckach. -
To my - kartofelki (maluchy z Andrzejewa Duranowskiego)
Ewanka replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1']nikt do kartofelków nie zagląda, a szczeniaki pojechały do domków - trzy już do DS a trzy dojadą tam w tym tygodnu.[/QUOTE] Wspaniale wiadomosci :) -
[B]Mullinka wita o poranku :loveu:[/B] .... dzisiaj juz sroda (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) :placz::placz::placz: ... tez jestem za klonowaniem fajnych domkow ... moje dwie wczasowiczki maja od dawna ochote na przeprowadzke na [U]wlasna kanape :p[/U] [B]a u nas nadal pelny luz ......................................................:eviltong:[/B] [U][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/358/1bb4fd25a581185cmed.jpg[/IMG][/URL][/U]
-
[quote name='sonia71']no i o to chodzi:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] noooooooooooo :p ... to byl napawde cudny widok :loveu:
-
[quote name='Murka']To kolakowe to sunia collie z nieczytelnym tatuażem, czyli jak mniemam ma rodowód. Szukamy domku... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194584-DAISY-starsza-sunia-SHELTIE-LUB-COLLIE-Z-TATUA%C5%BBEM-szuka-swojego-cz%C5%82owieka...[/URL][/QUOTE] cudna sunia, juz bigne na jej watek ... niektore schrony tez robia tatuaze.
-
Straszna bidulka ....... :(:(:( nuzeniec to grozny pasozyt, wlasnie przeczytalam, ze czesto nie da sie wyleczyc :( ... zdrowka zycze slicznocie !!!
-
[quote name='sacred PIRANHA']Ewanko czy ty przyjmujesz na dt tylko male/srednie sunie?[/QUOTE] tak i to najchetniej po sterylce, bo mam masakryczne doswiadczenia z cieczka Dosi .............. wrrrrrrrr, ale chyba teraz zrobie mala przerwe ... jeszcze zobaczymy.
-
[quote name='Joodith']Och, bez wątpienia miłość od pierwszego spojrzenia :)[/QUOTE] ... tez mi sie tak wydaje :)
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Lenka tez powinan pojechac i to najlpiej do domu z innym psem do zabawy :):)[/QUOTE] tylko gdzie taki znalezc ??? Lenka jest fajnym psiakiem, znacznie zyskuje po blizszym poznaniu :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
witaj rozbojniku ;) ........ marsz do domu !!! :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']w czwarteczek :) może zapoczątkuje dobrą passe dla pozostałych panienek :)[/QUOTE] [B]obyyyyyyyyy ;) [/B] ... fajnie by bylo poznac nastepne potrzebujace psinki :) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Goldenek2']Znając życie zaraz nastanie nowy psiak.... Za dobrze im u Ewanki. Lenka i Dosia.... zbierajcie tyłeczki i do domku szorujcie :). Dosyć tych wczasów :)[/QUOTE] hihihi .......... rzeczywiscie maja tu wczasy pod grusza ;) [quote name='Szarotka']To kiedy Molly jedzie ??[/QUOTE] ... w ten czwartek , jak tfu tfu, nic sie nie zdarzy ................