-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Jak pisalam juz wczoraj do Soni, Pani czyli Halinka :) , zostawila nam [B]100 pln[/B], czesc za karme ... .. [B]2 kg gratis[/B] dalismy w prezencie dla Mullinki, a pozostale ok. [B]4 kg za kase[/B] ;) .. ...a pozostala czesc pieniedzy na inne potrzeby psiakow bezdomniakow ... BAAARDZO DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!!
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Moze Henia i Lenka wyslac do jednego domku :):)[/QUOTE] o, to jest swietny pomysl :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jakos w tym sezonie bruneci (i brunetki) nie maja szczescia :/ -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Tak, Molly pojechala wczoraj do DS .. pusto i cicho sie zrobilo w domu, Lenka dzisiaj odsypia szalenstwa z mala rozrabiara ;) -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]mysle tekscie o Lenusi ...[/B] moze jakos uwypuklic jej niewatpliwe [B]zalety:[/B] w domu cicha, nieklopotliwa, calusna, opiekuncza higienistka, wysterylizwana, zdrowa, szczepiona, bardzo czujny stroz, lapie myszy ;) ... no i jest porecznych rozmiarow ;) no i zbagatelizowac [B]wady[/B] ;) : ... gosci ostro obszczekuje, ale z czasem ich akceptuje, panika u weta, nie powinna zbyt dlugo zostawac sama w zamknieciu (!!!) ...... idealem bylby dom z ogrodem i z drugim psiakiem, potrzebuje cierpliwego i wyrozumialego czlowieka, ale potem patrzy w niego jak w obrazek Trzeba chyba uwypuklic jej [B]wyjatkowo dramatyczne losy (bicie w domu)[/B] i [B]ogromne postepy,[/B] jakie zrobila czekajac na swoj wymarzony jedyny dom, jak marzy o swoim czlowieku, jak zaglada kazdemu woczy z nadzeja, ze moze to juz TEN jedyny ... -
Zagubiona czarnulka mix chow-chow teraz MISIA już w swojej chałupce
Ewanka replied to Scheila's topic in Już w nowym domu
Wspaniały finał trudnej drogi .............. :) -
serce sie sciska, patrzac na te psiaki ..........................................
-
O, matko, to tam sa jeszcze dwie takie bidy .......................... :(
-
ten maluszek to chlopczyk czy dziewczynka?
-
Jest przepiekna ... ona nie wyglada na bardzo duza, ile ma mniej wiecej wzrostu? [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/4315/p1070071g.jpg[/IMG]
-
Sliczne psiaki ... ta mala troszkę podobna do naszej Dosi, tyko chyba mniejsza. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1839/p1070078z.jpg[/IMG]
-
Umowilam Dosie na sterylke ... na 9 listopada na godz. 9.00 ... ..... kciuki baaardzo potrzebne!!!!!!!!!
-
Właściciel wyjeżdża, pies na bruk...Kropka za TM:(
Ewanka replied to marra's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piekna psica .... czy ten guzek jest operacyjny? -
[quote name='Tola']Tam jest jeszcze taki [B]maluszek długowłosy[/B], jakis nowy, bardzo skołtuniony; zrobilam mu dzisiaj zdjecia, wstawię potem; miniaturka wsrod tych duzych psów. Zdjęcia psów husky sa pare stron wczesniej; sa 3 psy - w tym 2 braci. Dzisiaj widzialam tez sunie w 1 boksie - raczej w typie husky.[/QUOTE] jaki maluszek? ... masz jakies jego/jej fotki?
-
MIA- ONka z łańcucha zaczyna nowe życie w swoim domku :))
Ewanka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Witaj piekna ....... skacz na pierwsza :) -
Halinko i Mollinko, zycze Wam wielu radosnych chwil :) Ogromnie sie ciesze , ze Halinka dolaczyla do nas i bedziemy towarzyszyc cudnej Mollince w jej nowym zyciu :)
-
Dosia wita o poranku :loveu: bardzo lubi kubraczek, absolutnie sie go nie boi ... poszla na spacer, a potem w domu szybko sie w nim polozyla ;) .... ale nadal sie bidulka trzesie bez sweterka, drzy na calym ciele, az zal patrzec.
-
Dotka, ja tez sciskam kciuki najmocniej ... przeciez wiesz ;) ... tylko sie strasznie martwie !!!!
-
[quote name='Cantadorra']Dotka, a ty dasz radę z jeszcze jednym tymczasowiczem? Pytam, bo widzialam twoj wpis na innym wątku.[/QUOTE] Dotka, miej litosc kobieto nad nami ... bierzesz kolejnego tymczasowicza ??? ... daj nam odetchnac ;) , niech Welshyk pobiera nauki u behawiorysty, oby z dobrym skutkiem i moze dopiero wtedy ... nie chce sie mieszac, bo tez mam miekkie serce i co kilka dni mysle, by wziac jakas kolejna bide ........ rozwaz to raz jeszcze, prosze Cie bardzo !!!
-
kubraczek jest czarny z czerwonym polarem od spodu , cudny i mieciutki ... troszke luzny w 'biodrach', bo ona bidulka wcale nie ma bioderek ... musze zrobic jej tam jakies zaszewki ... a sweterek potrzebny :) o, to cale szczescie ... a sweterek jak najbardziej konieczny !!!!!!