Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. [quote name='Szarotka']To zawsze pomaga. Zrobo moze nowe zdjecia.[/QUOTE] dobrze, jutro sie postaram o cos nowego :)
  2. [quote name='obraczus87']Kto ma jakies pomysly na reklame Lenki??[/QUOTE] hmmmmmmmmmmmmm, moze nowe fotki ..... ja nie mam, niestety dobrego aparatu :/ tu dawne, troche podrasowane ....... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/361/a9f7607049a266fdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/356/f49feba310154660med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Biedna malutka ... oby dobrze zniosla sterylke!!!!
  4. Swietne wiadomosci ...... prosimy o nowe fotki dziewczyn :)
  5. Znalazłam cos, co z pewnoscią poprawi humorek naszemu chomiczkowi :):):) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195222-NOWE-i-używane-psie-ciuszki-na-jesienno-zimowe-spacery!-do-5.11!-DOSTAWA-KURTECZEK[/URL]
  6. hop do gory..... Heniutek ... szukaj domku i wez ze soba Lenusie ;)
  7. Sliczny zloty maluszek .... dlugo nie posiedzi w dt ;)
  8. Wyniki dobre :) ... Twixik to dzielny chlopak i jeszcze buziaki zbiera - cwaniak ;)
  9. Podnosze przystojniaka :) ... co slychac dzisiaj ?
  10. Jak sie dzisiaj czuje Malutka??? a moze cos na poprawe humorku naszej kosmitki .......... :p nowe wyjsciowe kreacje ......:eviltong: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195222-NOWE-i-używane-psie-ciuszki-na-jesienno-zimowe-spacery!-do-5.11!-DOSTAWA-KURTECZEK[/URL]!
  11. Trzymam kciuki .............................. :)
  12. odwiedzam pieknisia ....... :)
  13. Biedna malutka kosmitka ............................ :( .... pamietam ... ze, jak Poker wyjechala na kilka dni , to malutka tez chorowala ... czyli caly czas ma cos niedolecznego, przewleklego (?) ... a moze powinna miec scisla jeitowa diete.
  14. hihhi ... ja tez cos czuje, ze zostanie u M. na stale ;)
  15. oj, biedak ... a moze to zapalenie gardla, nasz pies mial takie same objawy przy anginie ... a jaka ma temperature?
  16. eeee, pani z hodowli chyba sie nie rozmysli .. cudna suczynka :)
  17. Tez tylko zagladam i wspieram obecnoscia, bo z finansami u mnie krucho :/
  18. Witaj Twixiku :) ... co z tymi wymiotami ???... jak sie teraz czujesz ???
  19. Prawdą jest , ze latwiaj wyadoptowac psiaka z dt czy hoteliku niz ze schronu ... podstawowe komendy mile widziane, ale najwazniejsze nauczenie zachowywania czystosci w domu, na to ludzie zwracają głównie uwagę (!!!) , komend mogą z czasem nauczyc sami, tym większa frajda :)
  20. [quote name='Isadora7']Postaram się dzisiaj wkleić trochę bo sa świeżutkie :)[/QUOTE] hura .......................... :multi::multi::multi:
  21. ... a moze jakies nowe fotki pieknisiow jamnisiow ;)
  22. Witaj malutka ... wskakuj na pierwsza :)
  23. Witaj malutka Tiny :) ... a moze dzisiaj skradniesz komus serce ................. mocno trzymam kciuki ;) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-mikro-suczka-Tany-szuka-milosci-i-nowego-domu-W0QQAdIdZ239526175[/URL] [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001582058764[/URL]
  24. [quote name='obraczus87']Ja uwazam, ze ta sterylka doszla do skutku... nie wiemy jakby Lenka przezyla ta zmiane miejsca.. [B]mam[/B] [B]nadzieje ze cieczki nie dostanie[/B]! :)[/QUOTE] ja tez ........ nadzieja umiera ostatnia ;)
×
×
  • Create New...