Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Szarotko :) ... Lenka baaaardzo Ci dziękuje za wspaniałą zabawkę-gryzaczka :) ...rzeczywiscie jest solidna i z pewnością wytrzyma dłużej niż wszystkie poprzednie ;)
  2. [B]Lenusia wita o poranku i skacze z radości :multi::multi::multi:[/B] ... jest bardzo ciekawa jakie bedzie miała towarzystwo z nowym domku :p ... szepnęła mi na ucho, że ma nadzieję, na jakiegoś przystojniaka :eviltong:
  3. ... jakoś dzisiaj pusto u Dosinki .... :roll:
  4. Na to wygląda ... tylko, jak rozumiem, jeszcze szczegóły trzeba dograć :) Lenusia jest posażną panienką, ma własną piękną klatkę, którą kiedyś dostała od cioci Natalijo :) ... u nas nie chciała z niej korzystać, ale może w nowym miejscu, gdy będzie się czuła [na początku] niepewnie, to może się do niej przekona :) Trzymam mocno kciuki za powodzenie akcji !!!
  5. Obraczuś, od czego zależy termin przeprowadzki Leny, czy od możliwości transportu, czy od czegoś jeszcze? Lenka prosiła , by Cię zapytać ;)
  6. [B]Cudna kosmitka :loveu:[/B] ... a piekna skóra, to zasługa pańci Pokerowej, pamiętacie te miliony wągrów pracowicie i skutecznie przez Nią unicestwionych :p Podobno grzywki są jak chipsy, jak się weźmie jednego .... :D
  7. Witaj Heniutku :) ... ale straszna zima u ciotek ... do nas też pewnie dojdzie za tydzień, wrrrrr gdzie ten wymarzony heniutkowy domek ??? ... coś ostatnio bruneci nie w modzie ;)
  8. Witaj Tosieńko :) ... pokaż wszystkim swój piękny pycholek ;)
  9. Dosia wita o poranku :loveu: i jest bardzo ciekawa ...... czy domek na horyzoncie, czy wręcz przeciwnie ?
  10. [B]Lena wita o poranku :loveu:[/B] ... ale świetne wiadomości !!!!!!!!! :multi::multi::multi: Lena pakuje walizki i szykuje się na wspaniałe zmiany :cool1:
  11. Wspaniałe wieści, trzymam kciuki za Koksunię ... dużo szczęscia w nowym domku :)
  12. [B]Baaaaaaardzo się cieszę :loveu:[/B] ... mam do Molly wielki sentyment, choć była u nas w DT tylko przez miesiąc.
  13. [B]Obecny kolor Lenki jest: między czernią, a tym co na fotkach ...... :eviltong:[/B] przy ostrym świetle lampy błyskowej, wydaje się zupelnie czekoladowa ... a w realu jest czarna z pięknym czekoladowym połyskiem :p
  14. [quote name='Szarotka']Szukamy dt. lub ds. dla szczeniaczka znalezionego na szczycie gorskim: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200696-Znaleziony-na-SZCZYCIE-G%C3%93RY-3-m-czny-szczeniak-ZAMARZA%C5%81!-MA-4-DNI-czasu-i...schron[/url] Jest u Budryska, ale Ona juz peka w szwach.[/QUOTE] Udostępniłam go na swoim profilu na FB, ale czy to coś pomoże maluszkowi ??? :(
  15. zatem ... podwójna radość i wdzięczność :loveu:
  16. [quote name='Szarotka']No ale moze dwa dni wytrzyma :):)[/QUOTE] ..... mam nadzieję, krótka radość to też radość.... :p
  17. hihihi ... zabawki w rękach ... sorry, w zębach Lenki, mają zwykle bardzo krótki żywot ........... :D
  18. Nie wiem czy to widać na fotkach, ale Lenka nie jest już całkiem czarna ... jest jak baaaaardzo gorzka czekolada ................... :p
  19. [B]Lenka, jak wiadomo, jest mega całuśna i z niecierpliwością już czeka na możliwość rozdawania buziaków swojej nowej Pańci :loveu:[/B] hihihi ... świetny kawał, koń by się uśmiał ......... :D [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/550/e69dd9e779f644f8med.jpg[/IMG][/URL] porozmawiajmy poważnie , popatrz mi w oczy ........... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/530/83fe69541f3ce47fmed.jpg[/IMG][/URL] w całej okazałości ......... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/523/b75d9e914ec7c577med.jpg[/IMG][/URL] czy to już miłość, czy wręcz przeciwnie ? ........................... :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/550/95d92d3c83e7ee1dmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Dosieńka na wiadomość, że ktoś się nią interesuje, jest bardzo ... :multi::loveu::multi:
  21. [quote name='Szarotka']Czyli te ciotki co sie malo udzielaja :):) te co sie staraja bedzie lizac w ucho :):)[/QUOTE] ... tak, tak ... zupełnie jakbyś tu była :D
  22. [B]Lena pozdrawia gości[/B] :) .... szepnęla mi na ucho, ze gryźć będzie ... wybiórczo :D
  23. [quote name='Kana']Widzisz, za miękko do tego podchodzisz. U mnie panuje zasada - prosić i dawać to za dużo. Jak nie po dobroci to z przymusu. [B]Jak wolisz mieć zniszczenia w domu.. cóż niektórzy tak lubią :)[/B][/QUOTE] hmmmmmmm, skoro tak sądzisz ............................... Naprawdę sądzisz, że nie próbowałam polecanego przez Ciebie sposobu (????) ... Lenka reagowała absolutną paniką ... nie ważne, można poczytać wątek. Potem przez długie miesiące dostawała, nakazany przez weta, Kalm Aid z niezłym skutkiem, ale jak pisalam przez cały czas ... do ideału niestety było daleko. Kana, wiem, że niedawno proponowałaś DT małemu psiakowi (grzywaczowi), nie pojechał do Ciebie, może weź Lenę na DT, pokaż nam jak skutecznie ustawia się psy z problemami .... Lenka jest już o niebo lepsza niż 7 miesięcy temu, jest odkarmiona, nie sika ze strachu i nie kładzie się na plecki we własne siki z byle powodu ........ naprawdę sporo roboty już zrobione, może właśnie Lence teraz potrzeba teraz kogoś tak twardego jak Ty.
  24. [quote name='Kana']Klatka kennelowa bardzo by ułatwiła sprawę. Na pewno będzie zbawieniem w DS, trzeba o tym wspominać. A dla psa z lękiem separacyjnym może być wybawieniem - azylem w którym pies nie będzie przeżywał rozstania. Wiele razy przez to przechodziłam.[/QUOTE] Było wiele prób z klatką, jednak Lenka nawet nie chciała do niej dobrowolnie wejść czterema łapkami (są na wątku fotki tych prób) ... rozsypywałam jej wewnątrz jedzenie, a ona zostawiała tylne łapki na zewnątrz, przednimi wchodziła do środka , wyciągała szyję na maxa i wyjadała smakołyki ... ale tylne łapki były zawsze poza klatką, by uniemożliwić jej zamknięcie i mieć zapewnioną drogę odwrotu. ... nie jest łatwo zwalczyć jej lęk przed jakimkolwiek zamkniętym pomieszczeniem, tym bardziej małym ... to chyba pozostałość po zamknięciu w ciemnej szopie u AlinyS ... nigdy się nie dowiemy, jak długo tam przebywała :( Tylko doświadczony dogomaniacki domek, świadomy tego, na co się pisze przy psiaku z problemami.
  25. [quote name='obraczus87']Lenka przejawia lęk separacyjny. Dodatkowo zostawiona sama gryzie co Jej wpadnie w pyszczek.[/QUOTE] Nawet jak jesteśmy w domu, wystarczy zamknąć ją w pokoju na chwilę, by np. wpuścić listonosza lub gdy idę się kąpać ... zawsze coś zmaluje :( ... domek typowo dogomaniacki to jedyne wyjście!
×
×
  • Create New...