Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Witaj Rudziecu, z każdym dniem będzie lepiej, mam nadzieję :)
  2. U nas również kciukasy zaciśnięte ... :)
  3. [quote name='Ilka21']a ja bym nie uogólniała, lejkami sa te co własciciel nie dopilnował nauki czystości tj w każdej rasie, każdy pies kombinezony powinny byc nie przemakające na taką pogodę,ponieważ często pada i jest wilgotno,każde inne robią swego rodzaju zimny okład psu to tj człowiek wyjdzie jak pada deszcz w swetrze samym to on mu nic nie da tylko nasiąknie.Widzę, że mój post nie zauważony, że chce maluchom uszyć ubranka no ale trudno...[/QUOTE] Oczywiście, że zauważyłam Twój post i bardzo dziękuję za cyhęć pomocy :loveu: mam różne kaftaniki, koszulki po niemowlaczkach, ale we wszystkich marzną im pupiny, a mały obsikuje kaftaniki, więc często je zmieniam i piorę. [B]wymiary grzywek to:[/B] [B]on / ona [/B] szyja - 24 / 23 pod pachami - 38 / 44 długość od karku do ogonka - 28 / 32 [quote name='E-S']Kiedy sunia miała sterylizację ? Zagoiła się już i zdjęte są szwy ? Ile wynosi dług ? Mają jakieś ogłoszenia ? Można prosić o linki ?[/QUOTE] Ogłoszń nie mają, nie ma aż takiego pośpiechu, najpierw muszę wykastrować Rokiego i znaleźć cudowny, najlepszy z możliwych, domek. Tina ma zagojone szwy, info finansowe wstawię dzisiaj (w drugim poście). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/606/d626b85be396360emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/585/2c8c676685833c89med.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=3]Do tej pory na wszystkie zabiegi, kontrole i wizyty wet. Tinkę i Rokiego [/SIZE] [SIZE=3]wozi [B]bezpłatnie ciocia Lilek[/B], [/SIZE] [SIZE=3]do Sochaczewa (ok. 25km x2) i do Płocka (ok. 40km x2) ....[/SIZE] [SIZE=3][B]za co Jej jeszcze raz serdecznie dziękuję :loveu::loveu::loveu:[/B][/SIZE] [quote name='Karolina.B']Jeszcze raz się przypominam!;) Rodzinka chętna do adopcji!Przetestowana bo mieli grzywacza ode mnie!Do sprawdzenia oczywiście!Myślę,że poniosą koszty za psinki!Proszę o kontakt! 695-035-705!Wiem,że mogę wzbudzać podejżenia (i w dzisiejszych czasach się nie dziwię)! Ale zapraszam również do mnie,bo może i ja jakos będę mogła pomóc (dt) jakiejś bidzie![/QUOTE] Karolino, oczywiście sprawdzimy ten domek, ale szukam najlepszego i nie ma pośpiechu, jeśli Państwo naprawdę poważnie myślą o tych psiakach, to na nie poczekają. [quote name='Poker']Ewanka jak się wyśpi , to pewnie się zdziwi. Oferta interesująca.[/QUOTE] Ewanka już się wyspała ;) ... i wcale nie wie, czy się cieszyć :roll: Zwlekałam półtora miesiąca z założeniem im wątku i gdyby nie wojna między Rokim a Zorbą, pewnie wcale bym go nie zakładała (pomijam tu oczywiście aspekt finansowy!!!!!) .... teraz jest w planie kastracja obu panów i czas pokaże co z tego wyniknie. [B]Wątek założyłam, bo potrzebne jest psiakom wsparcie finansowe głównie na sterylizację i kastrację![/B] ... w grudniu pisałam na wątku "grzywacze w potrzebie", że mogę grzywki wziąć do siebie, ale z pomocą finansową DGM i jak zrozumiałam, dostałam na to zgodę ciotek.
  4. Ciotki relaksują się weekendowo i nie zaglądają do Lenusi ;)
  5. Dotka, co za wspaniała, choć przyznam nieoczekiwana, wiadomość !!! :multi::multi::multi: ... nic nie mówiłaś, opowiadaj koniecznie co i jak!!!
  6. Zdrowiej szybko Heniutku i domku wypatruj :)
  7. Dosia wita w sobotę :) Jest rzeczywiście sporo większa od grzywek, ale jak przystało na hrabiankę, nie wykorzystuje tej przewagi ;) :) Piechciu, ok, jak ustanie wicher wybierzemy się na zewnątrz :)
  8. Wierzę Pokerku i szczerze współczuję, choć wiem, że podjęliście słuszną decyzję. Sama mam ogromny dylemat i nadal nie wiem, jak to się skończy z moimi słoneczkami ... pieszczochami, jak one uwielbiają się przytulać :) Teraz najważniejsza jest kastracja Rokiego, konieczne USG, bo jest jednostronnym wnętrem i wet nie chce operować bez sprawdzenia, gdzie to jądro utknęło. To niestety znacznie podnosi koszty :(
  9. [quote name='Poker']one są lejkami, Zuni też się zdarzało[/QUOTE] Tak, wiem ;) ... uprzedzano mnie ;) ... na początku sporo sikały w domu, kłądłam to na karb stresu i nowego miejsca, potem trochę mniej, a teraz znowu częściej. Dlatego wetka doradziła Furagin, mają brać przez tydzień po pół tabletki, zobaczymy z jakim efektem.
  10. Ziiiimno, strasznie wieje, a grzyweczki wysikane i radosnejak zwykle :) ... ale kałuża rano w pokoju jednak była :cool3:
  11. Też mam taką nadzieję ... Rudzielcu, popraw się !!! :)
  12. Mamy taki śliczny kubraczek z golfikiem, ale portek brak ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/435/627fc99921b6cdd8med.jpg[/IMG][/URL] [B]a tu Rokiś wyrwał się bez ubranka ..... :mad:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/620/cf97e6dd774af1bcmed.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='obraczus87']Watek podczytuję..... Tylko taki bazar z ubrankami jest :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/202053-Ciuszki-dla-psa!-Bosssskie-n%C3%B3wki!-dla-Budryska-do-26.02[/url][/QUOTE] Dzięki Obrączuś :) ... taki polarkowy cieplutki kubraczek byłby fajny dla grzyweczki, chociaż nadal nie ma gatek ;)
  14. Chyba nie ma bazarków z psimi ubrankami ... ja się z tym nie spotkałam. Swoją drogą to osoby z krawieckim drygiem mogłyby tu zrobić niezły biznes ;)
  15. [quote name='zadra']Hunter został dzisiaj zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym.Chlopak przytył-wazy 10,20kg.Wygląda lepiej,sierść zaczyna sie błyszczeć.[/QUOTE] Wspaniała wiadomość, oby tak dalej !!! :)
  16. Portki by się przydały, tylko skąd je wziąć, dostałam od koleżanki śpioszki niemowlęce, ale jakoś nie bardzo pasują na te chudziutkie tyłeczki, a kaftaniki Rokiś zawsze obsikuje. Na szczęście mam inne na zmianę, a te zmoczone piorę. Przypominam sobie dawne lata, kiedy córka była mała ;) taki by się przydał :) [URL]http://pies.onet.pl/683,1,1,jesienna_moda,galeria.html[/URL] albo taki ... [URL]http://sweet-dog-ubrankadlapsa.shop-it.pl/index.php?kat=15&pages=5&start=0&ord=3&prod=138[/URL]
  17. Wy tu sobie żartujecie, a grzyweczki się przeziębiły i dostały od wetki Furagin ... mam nadzieję, że pomoże i obejdzie się bez antybiotyku. Delikatne moje słoneczka, teraz taka zmienna pogoda i silny zimny wiatr chyba im zaszkodził, od góry noszą kubraczki, ale doopki mają golutkie :roll:
  18. No to już Kajuś na dobrej drodze do zdrowia ! :) ... a Michał rewelacyjny :p
  19. [quote name='Szarotka']U nas snieg i naprawde zimno, ale moj tz. jedzie na Floryde na zaglowke, poplyna do Meksyku i na Bahama :):)[/QUOTE] Wspaniała eskapada, tylko pozazdrościć :) ... a u nas wraca zima, straszą w tv. Serdecznie zapraszam na wenecki bazarek na utrzymanie i kastrację grzywka, link w podpisie :)
  20. [quote name='anawa']Jak bedą pytać tylko o kolor to z pewnoscia polecę Dosię :razz: Słuchajcie, prochy odstawione, Welsh NORMALNY!!!!! Tyle w skrócie wiadomości od Doty :multi:[/QUOTE] [B]Rewelacyjna wiadomość !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B] :multi::multi::multi:
  21. Witaj Tosieńko, chodź z nami na spacerek .... :)
  22. [quote name='3 x']jak to nie w myszy typie? mają uszy stojące? - mają - widać nawet na załączonym obrazku ;) więc jak najbardziej w jej typie:evil_lol:[/QUOTE] pamiętam, pamiętam ... stojące uszy obowiązkowe :D
  23. [quote name='obraczus87']Psocić to psoci Tara - szczeniak zabrany z Korabiewic. [B]Lenka przy Niej to jest ANIOŁEK[/B] :)[/QUOTE] ... i niech tak już zostanie :D
  24. To w sumie nie jest takie ważne ... najważniejsze, że Lenka dobrze się czuje i nie psoci :)
  25. [quote name='mysza 1']Ale łysolki, nie mogę ;)[/QUOTE] Prawda, że fajne :D ... one są kochane, choć wiem, że zupełnie nie w Twoim typie ;) ... zapraszamy na "wenecki" bazarek na kastrację małego grzywka :) [U][COLOR=#0066cc][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/620/a032366c9478877fmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL]
×
×
  • Create New...