Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. witaj Tosiulko szczęsciaro, wspaniały domek ci się trafił , ogromnie się ciesze :):):)
  2. Jakie radosne wieści od rana ... dzielna suczynka :)
  3. Nie wiem, co napisać ... wszystko brzmi cholernie banalnie, a pomóc nie mam jak.
  4. Jestem na zaproszenie Pauliny ... czytałam też wątek Saby na Forum collie dr Lucy ... strasznie smutna sprawa , myślę jak pomoc....... :( ... na razie rozsyłam wątek.
  5. One tam mają rewelacyjnie!!!! :):):) a ja ... nie myślałam, że będą aż tak tęsknić ... gdyby nie wojna z moim psem, to kto wie ... ;)
  6. ...chociaż podniosę sunię, ma szczęście, że na Was trafiła ... i te jej przeraźliwie smutne oczy :(
  7. Wiśniowa powaga i czujność nadywanowa - rewelacja ... a jaki wspaniały tytul ... :)
  8. Dla Gusi to trochę jak emigracja , niestety z przymusu (!) ...... obcy język, obce miejsce, ludzie, zwyczaje ... to musi potrwać, może nawet dłużej niż myślimy, ale mam wielką nadzieję, że uda się metamorfoza tej wylęknionej suni i na końcu tej drogi będzie szczęśliwa.
  9. zapisuję ..................
  10. Czekamy na wieści od Tosieńki, mam nadzieję, że wyspała się malutka i zwiedza okolicę :)
  11. Dzielne grzyweczki :) ... ciekawe jak dzisiaj u weta było, czy Tinusia nie płakała, ona nie przepadała za obcinaniem pazurków, strasznie się wierciła i chowała łapki. Czekamy na wieści.
  12. O matko ... ja już boję się tu wchodzić ... ej, dziewczyny, widzę, że nawet królewski rodowód nie pomaga ;)
  13. Ja zwykle dawałam trochę gotowanego kurczaka, ale tym razem nie miałam i dałam jej tego cyganionego indyka :/
  14. [quote name='modliszka84']w nagrodę może kilka chrupków po prostu, widocznie ona nic innego nie trawi .... ...hmmm, ale ona za tymi chrupkami też nie przepada :/ ... za to uwielbia wylegiwać się na slonecznej plamie na dywanie, w każdym pokoju ma ulubione nagrzane miejsce , kochana spryciara ;)
  15. Ufff, bardzo się cieszę ......... bądź szczęsliwa malenka słodka Tosienko :)
  16. irytujące te awarie ... też przez cały dzień chciałam wejść bezskutecznie ... cześć Lena, co słychać ? :)
  17. Ciotki, mamy mały problem ... wg zaleceń uczymy się siadać i już prawie umiemy :) ... w ramach nagrody Dosia dostała wędlinkę z idyka i znowu w żołądku, jak kiedyś, zagrała orkiestra symfoniczna ... Dosia zrobiła sobie sama dwudniową głodówkę, dzisiaj już jest ok, apetyt powrócił. Co jej dawać na nagrodę (????), kto ma jakiś pomysł, wydawało mi się , że chudziutka "szynka" z indyka powinna być ok.
  18. Jeszcze jest wystraszona, ale i tak jest już wielki postęp ... dzielna dziewczynka :)
  19. Wiemy, że u grzyweczek wszystko w porządku, ale i tak czekamy niecierpliwie na ich wspaniałe opowieści o życiu w nowym domu :)
  20. Jutro trudny, ale ważny dla Tosienki dzień ... to początek nowego wsapniałego życia :) :):) Kciuki na wszelki wypadek mocno zaciśnięte !!!
  21. Dla mnie też pozostanie Lenką ... na Milenę jest zbyt energiczna ;)
  22. cześć malutka, mam nadzieję, że dzisiaj już troszkę lepiej ... każdy kolejny dzień powinien przynieść pozytywne zmiany :)
  23. czesc Hunterku , pokaż pycholek, zobacz jakie piękne słońce :)
  24. Odwiedzam Lenkę i z wielką radością czytam wieści :) ... właściwie ona ma na imię Milena ... napisała kiedyś do mnie jej pierwsza właścicielka, stąd wiem :)
×
×
  • Create New...