Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Czekamy na wieści ... wedle zapowiedzi mają być za kilka dni.
  2. Wspaniałe fotki i relacja jak zwykle świetna, bardzo dziękujemy !!! :):):) ... a nóżki oczywiście kobiece, Tinusia jest wielką przeciwniczką depilacji, a co ... wolno jej :p
  3. Dosia mówi dzień dobry :) faktycznie, chyba jej tu dobrze, bo mieszka z nami od lipca, więc już 8-my miesiąc się zaczyna ... dzisiaj rano trochę kaszlała i nie wiem, czy to sierść drażniła ją w gardło, czy się przeziębiła. Teraz dalej śpi, jak zwykle, to jest pies dla osoby, która rano lubi sobie pospać :)
  4. Dżumko, ja ci nie wstyd ... daj spokój, czarna Mysza też człowiek ;)
  5. Natalio, jeśłi grzyweczka rzeczywiście przyjedzie do nas, to z pewnością będę potrzebowała rad jak postępować przy tym schorzeniu. Jeżeli choroba jest bardzo zaawansowana, to może powinna mieszkać u kogoś w mieście, bo tu jednak jest wieś, i wiadomo że się solidnie kurzy. Tak czy siak, dobrze byłoby zrobić jej chociaż podstawowe badania (morfologię, tarczycę, trzustkę itp.), zanim trafi do mnie, bo tu na wsi, jest z tym spory kłopot. Na szczęście jest po sterylce, więc chociaż z tym nie będzie problemu. Zdrówka życzę malutkiej suni i chętnie zobaczę jej zdjęcia.
  6. [quote name='dorota k.']Ciesz się, że są:) Bo U Zuni cisza.......[/QUOTE] pewnie, że się cieszę :):):) ... do Zuni też zaglądam i czekam na nowe wieści.
  7. Natalio, to brzmi rzeczywiście poważnie ... nie znam tej choroby, wyczytałam w sieci, że może być na różnym tle i tę podstawową chorobę też trzeba leczyć. Poczekajmy, zobaczymy jak sunia się czuje i co wyjdzie w badaniach. Zdrówka życzę malutka grzyweczko !!!!
  8. Też uwielbiam je czytać :) ... szkoda tylko , że Tinusia tak rzadko nas zaszczyca swą obecnością ;) ... no a o fotkach to nawet nie wspominam.
  9. [quote name='Poker']Oby wszystko dobrze było po zabiegu. A co w takim tempie ekspresowym go pozbawili klejnotów rodzinnych?[/QUOTE] ... pewnie mieli "wolne moce przerobowe" :/ ... mogli troszkę poczekać, aż będzie wykąpany i w ciepłym domku.
  10. Mam nadzieję, że tej suni też tylko to wystarczy, najważniejsze to regularnie stosować krople.
  11. Dosia jest prawdziwą hrabianką , w przeciwieństwie do ... innych hrabianek ;) ... nigdy nie narozrabiała, czasem tylko tęsknie szlocha, ale potem przestaje i czeka grzecznie :)
  12. Na tym zimnie biedak siedzi, czy teraz po kastracji przeniesioy w jakies bardziej humanitarne miejsce? Trzymaj się mały, domek na horyzoncie !!!!!
  13. Nomu, czy dla swojego psiaka używasz "sztuczne łzy" czy coś bardziej specjalistycznego?
  14. Wspaniałe wieści, mądra dziewczynka ....... cudownie, że Gusia do Was trafiła :)
  15. cześć Dżumka ... tak dumam, skąd by dla ciebie takiego fajnego ludzia wytrzasnąć??? ... wszyscy fajni zapsieni po komin :/
  16. Wspaniałe wieści , fantastyczna rodzina :):):) ... myślę, że można ją już niedługo puszczać ze smyczy np. w jakimś parku, ona jest bardzo karna i zawsze wraca na zawołanie.
  17. Zakraplanie nie jest przecież zadnym problemem, ciekawe od jak dawna sunia choruje, poczytałam trochę o tej chorobie i ważne by znaleźć podłoże i leczyć przyczynę, a skutek, czyi kropelki to żaden problem. Czy wiadomo coś więcej o suni?
  18. Dzięki ciociu Akrum i wzajemnie :loveu: ... dzisiaj pierwszy raz od daaaawna nie było nas w domu przez 4 godziny, psy zostały same ... jakież to było powitanie, myślałam, że połamie łapiny , skakała z radości ponad moją głowę ;) ... a potem szalona galopada na łące, było piękne słonko i humorek Dosi wyraźnie dopisywał :)
  19. U mnie była nierozłączna parka grzyweczek na BDT przez dwa miesiące, zakochałam się w nich , ale niestety mój pies prowadził otwartą wojnę z panem grzywkiem i musiałam psiaki oddać do DS ... strasznie za nimi tęsknię. Szukam właśnie nagiej suni, czy cos więcej wiadomo o jej zdrowiu??? Zakochałam się w nagich grzywaczach na zabój !!!! dla zainteresowanych link do "moich" grzyweczek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki[/URL]-!!!
  20. Wykąpać i ogolić albo ogolić i wykąpać, ale już w domu ...... mały Skarbku do domu !!!!!!!!!!!!!!
  21. [quote name='Paulina78']Jeszcze nie :([/QUOTE] ... zerkamy i czekamy... gdzie jest teraz Saba, czy wczoraj zmieniła miejsce pobytu ?
  22. Też wstrzymałam oddech, ufffffffffffff ... ale mądra sunia :) Chyba najlepsze adresatki są te grawerowane, ja zamówiłam (na allegro) dla wszystkich moich "tymczasek", po jedej stronie imię psiaka a po drugiej mój nr tel. - oby nigdy się nie przydały !!!
×
×
  • Create New...