-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Czekamy na wieści ... wedle zapowiedzi mają być za kilka dni. -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe fotki i relacja jak zwykle świetna, bardzo dziękujemy !!! :):):) ... a nóżki oczywiście kobiece, Tinusia jest wielką przeciwniczką depilacji, a co ... wolno jej :p -
Dosia mówi dzień dobry :) faktycznie, chyba jej tu dobrze, bo mieszka z nami od lipca, więc już 8-my miesiąc się zaczyna ... dzisiaj rano trochę kaszlała i nie wiem, czy to sierść drażniła ją w gardło, czy się przeziębiła. Teraz dalej śpi, jak zwykle, to jest pies dla osoby, która rano lubi sobie pospać :)
-
Dżumko, ja ci nie wstyd ... daj spokój, czarna Mysza też człowiek ;)
-
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Natalio, jeśłi grzyweczka rzeczywiście przyjedzie do nas, to z pewnością będę potrzebowała rad jak postępować przy tym schorzeniu. Jeżeli choroba jest bardzo zaawansowana, to może powinna mieszkać u kogoś w mieście, bo tu jednak jest wieś, i wiadomo że się solidnie kurzy. Tak czy siak, dobrze byłoby zrobić jej chociaż podstawowe badania (morfologię, tarczycę, trzustkę itp.), zanim trafi do mnie, bo tu na wsi, jest z tym spory kłopot. Na szczęście jest po sterylce, więc chociaż z tym nie będzie problemu. Zdrówka życzę malutkiej suni i chętnie zobaczę jej zdjęcia. -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota k.']Ciesz się, że są:) Bo U Zuni cisza.......[/QUOTE] pewnie, że się cieszę :):):) ... do Zuni też zaglądam i czekam na nowe wieści. -
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Natalio, to brzmi rzeczywiście poważnie ... nie znam tej choroby, wyczytałam w sieci, że może być na różnym tle i tę podstawową chorobę też trzeba leczyć. Poczekajmy, zobaczymy jak sunia się czuje i co wyjdzie w badaniach. Zdrówka życzę malutka grzyweczko !!!! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Też uwielbiam je czytać :) ... szkoda tylko , że Tinusia tak rzadko nas zaszczyca swą obecnością ;) ... no a o fotkach to nawet nie wspominam. -
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Mam nadzieję, że tej suni też tylko to wystarczy, najważniejsze to regularnie stosować krople. -
Dosia jest prawdziwą hrabianką , w przeciwieństwie do ... innych hrabianek ;) ... nigdy nie narozrabiała, czasem tylko tęsknie szlocha, ale potem przestaje i czeka grzecznie :)
-
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Nomu, czy dla swojego psiaka używasz "sztuczne łzy" czy coś bardziej specjalistycznego? -
Wspaniałe wieści, mądra dziewczynka ....... cudownie, że Gusia do Was trafiła :)
-
cześć Dżumka ... tak dumam, skąd by dla ciebie takiego fajnego ludzia wytrzasnąć??? ... wszyscy fajni zapsieni po komin :/
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wieści , fantastyczna rodzina :):):) ... myślę, że można ją już niedługo puszczać ze smyczy np. w jakimś parku, ona jest bardzo karna i zawsze wraca na zawołanie. -
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
Zakraplanie nie jest przecież zadnym problemem, ciekawe od jak dawna sunia choruje, poczytałam trochę o tej chorobie i ważne by znaleźć podłoże i leczyć przyczynę, a skutek, czyi kropelki to żaden problem. Czy wiadomo coś więcej o suni? -
Dzięki ciociu Akrum i wzajemnie :loveu: ... dzisiaj pierwszy raz od daaaawna nie było nas w domu przez 4 godziny, psy zostały same ... jakież to było powitanie, myślałam, że połamie łapiny , skakała z radości ponad moją głowę ;) ... a potem szalona galopada na łące, było piękne słonko i humorek Dosi wyraźnie dopisywał :)
-
Grzywacz chiński z zespołem suchego oka- do adopcji
Ewanka replied to kpina's topic in Chiński grzywacz
U mnie była nierozłączna parka grzyweczek na BDT przez dwa miesiące, zakochałam się w nich , ale niestety mój pies prowadził otwartą wojnę z panem grzywkiem i musiałam psiaki oddać do DS ... strasznie za nimi tęsknię. Szukam właśnie nagiej suni, czy cos więcej wiadomo o jej zdrowiu??? Zakochałam się w nagich grzywaczach na zabój !!!! dla zainteresowanych link do "moich" grzyweczek :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202047-***-MAŁŻEŃSTWO-NAGICH-GRZYWACZY-uratowanych-z-pseudo-w-BDT-u-Ewanki[/URL]-!!! -
Ruda, pełna energii, kochająca ludzi sunia - już w super DS :)
Ewanka replied to Akrum's topic in Już w nowym domu
Też wstrzymałam oddech, ufffffffffffff ... ale mądra sunia :) Chyba najlepsze adresatki są te grawerowane, ja zamówiłam (na allegro) dla wszystkich moich "tymczasek", po jedej stronie imię psiaka a po drugiej mój nr tel. - oby nigdy się nie przydały !!!