Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Wyobrażam sobie, ile strachu Wam Bonus napędził ... na szczęście wszystko dobrze się skończyło :) Mizianko wirtualne dla Gusi, będzie dobrze, tylko to musi potrwać :) Nasz pies, adoptowany tu na dogo, też po przejściach, przez długi czas na dworze czuł się dużo pewniej niż w domu ... czas leczy rany, te psychczne też ... dojście do pełnej formy może trwać latami.
  2. Oj, martwi mnie bardzo ta sytuacja, ostatnio rzadko jestem na dogo, ale i tak niewiele mogę pomóc :/ Zwykłe kundeki mają niestety najgorzej (vide nasza Dosia - totalne zero telefonów) , trzeba wielki nacisk położyć na cierpienie (!!!!), to zwykle przynosi efekty ....... :(
  3. :):):) wspaniała opowieść :):):) Tinusiu, przecież chodziłaś już w "kocich" szeleczkach, jesteś w nich na wielu zdjęciach i potem w pięknej obróżce od cioci Taks, przypomnij sobie, to nie takie straszne. Rokiś, dzielny chłopak, od małego był przyzwyczajony do długich wycieczek w swoim pierwszym domu, to urodzony obieżyświat :)
  4. Dosia wita o poranku :) Piechciu, specjalna karma chyba nie jest aż takim problemem , bo jest w umiarkowanej cenie, natomiast to, że to jest "zwykły" pies, hmmm, Dosia jest niezwykła, jest idealna !!!!!! ... kłopot w tym, że chyba ludzie w to nie wierzą i traktują jako często stosowany chwyt reklamowy :/
  5. [quote name='luka1'][url]http://www.facebook.com/video/video.php?v=198148986871289[/url][/QUOTE] Wzruszający, cudny ........................... :):):)
  6. [quote name='kasia14'](...)Ewanko w jakiej okolicy mieszkasz? Chodzi mi o najbliższe duże miasto. Czy mogłabyś zaproponować jakąś miejscową gazetę? Przydałoby się ją poogłaszać w prasie.(...)[/QUOTE] Najbliższe miasta to Sochaczew, Płock, nie tak daleko Łowicz, trochę dalej Łódź ... przyznam się , że prasy miejscowej nie znam, internet zaspokaja mój głód wiedzy ;) Zorientuję się jaka tu jest lokalna prasa papierowa. Dosieńka pozdrawia z ulubionego fotela, dzisiajszy niżyk usypia wszystkich ;)
  7. Fotki wspaniałe ... cała piątka na szóstkę z plusem :)
  8. No właśnie, Dosieńka zerka na mnie z lekkim wyrzutem ... ona chce mieć swojego ludzia na wyłączność i cudowny kochający domek!!! A może tak jak z Lenką, trzeba ją przenieść gdzieś do DT miejskiego, łatwiej dostępnego dla potencjalnych chętnych domków ? U mnie może oczywiście mieszkać dokąd zechce, jest psem idealnym!!! Martwi mnie tylko to, że bardzo się do mnie przywiązuje, im dłużej to trwa, tym dla hrabianki niestety gorzej. Domku idealny dla ideanego psa ... gdzie jesteś ????????????
  9. Tak się cieszę, że małe skarby szczęsliwe :)
  10. Jestem na zaproszenie Alexandry, niestety finansowo nie mogę pomóc :(
  11. Aż boję się wchodzić na wątek ... niestety nie mam pomysłu i nie mam jak pomóc ... :(
  12. [quote name='Energy']W grzywkach i pudelkach:multi:[/QUOTE] w grzywkach i w grzywaczach .... :D
  13. jaanka :) ... uśmiechnęłam się po Twoim wpisie ... :) ... mam podobną refleksję jak Ty, a że sama mam tendencje do dzielenia się swoim doświaczeniem (w róznych dziedzinach!!!), to rozumiem w pełni Ilkę , z pewnością chciała dobrze i słusznie radziła ... ale słowo pisane rzeczywiście inaczej brzmi i czasem wywołuje takie nieprzewidziane, jak ta, reakcje. Nigdy nie byłam na nagrywaniu programu w tv, ale wyobrażam sobie, że to jest przeżycie dla psiaków i dla ludzi ... i że człowiek robi wszystko, by zachować jako taki spokój stadka ;) i jeszcze z sensem się wypowiadać. Zawsze tu była wspaniała atmosfera i taka jest nadal, bo chyba już wszystko zostało wyjaśnione.
  14. oj, też zmartwiłam się bardzo ... wobec tego myśli wspierające posyłamy i ... czekamy :(
  15. Dzielna dziewczyna, potrzebuje tylko cierpliwości i czasu, a to wszystko u Was ma :)
  16. Bardzo się cieszę, że sunia trafiła do fajnego, zapsionego domku :)
  17. Dopiero dzisiaj trafiłam na wątek słodkiej gremlinki :) ... przeczytałam od dechy do dechy z zapatrym tchem ... łapanka niesamowita !!!! .. niestety pomóc nie mam jak, ale wiem, że najlepsze w sensie najbardziaj skuteczne wydarzenia na FB robi Anita_happy (chyba taka pisownia). Trzymam kciuki za gremlinkę :)
  18. [quote name='Marycha35']hi, dziękujemy :) a Pani co nie dzwoni, oj traci traci, to jakby nie zrealizować kuponu z trafioną 6-tką!!!! albo duuuużo gorzej!!! To prawda, ale biedna Pani tego nie wie :/ [FONT=Comic Sans MS]Dosieńka wita kochane cioteczki na setnej stronie ... :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/FONT] .......... długą ma historię nasza dziewczynka i rzeczywiście przydałby się cudowny, kochający, kulturalny i wrażliwy, jak ona sama, domek ... a tu ciiiiiiiiiiiiisza :shake:
  19. Mizianko dla cudnej Kosmitki Zunieczki Zeyny i serdeczne pozdrowienia dla Jej nowej Rodzinki :)
  20. To prawda, Zunieczka śliczna i ma jak dawniej masę wdzięku :) ... rzeczywiście, chyba trzeba zadbać o pana domu, bo jak pójdzie sobie w świat, to cała rodzinka na tym ucierpi.
  21. Czekamy na fotki i bardzo cieszymy się, że Skarbuś Boni trafił do tak cudownego, troskliwego i doświadczonego domku :)
  22. No właśnie, [B][U]w ankiecie KrakVetu[/U][/B] można głosować dopiero [U][B]od 16 marca ..... [/B][/U] .............głosowanie tam ma [B][U]wymierny sens !!!![/U][/B]
  23. Cudowne wieści :):):) ... Lenka zawsze była karna i zawsze wracała na zawołanie, jednak u nas nie miała taaakiego raju, nie spała z nami i nie wchodziła do łóżka. Ten przywilej zostawiamy zawsze dla DS, żeby psiak wiedział, że trafił do psiego raju, a nie że mu się podorszyło :p
  24. Dzielni pp. Pokerostwo, dzielna malutka wystraszona Gusia, dla niej wszystko jest nowe, spokojni ludzie, ciepły dom ... może znała tylko krzyki i kopiaki i bidulka niczego jeszcze nie rozumie. Wierzę że z czasem to się zmieni i stanie się radosnym szczęśliwym psiakiem.
×
×
  • Create New...