Jump to content
Dogomania

Ewanka

Members
  • Posts

    8383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewanka

  1. Witaj Gusieńko :) ... dzielna sunia, mimo cofki nadrabia miną :) , będzie dobrze, najważniejsze, że nieprzyjemne zabiegi ma już za sobą.
  2. Dosia wita o poranku :) ... jest cudne słonko, myślę, że jak się troszkę ociepli to pobiegamy sobie z Dosinką :) Piechciu, posłałam Ci na pw paragon (jestem tam zarejestrowana) kupiłam dwa wory tej karmy, jeśli chcesz, jeden może być dla Dosi, a drugi dla Zorby.
  3. Rokisiu, relacja wspaniała, jesteś bardzo dzielny. Nic się nie martw, temperament będzie ci stoniowo malał, potrwa to nawet do pół roku, potem będziesz statecznym przystojniakiem ;) Tinusia, kochana domatorka, wiemy, że uwielbia domek i znany sobie ogródek, może jednak z czasem da się przekonać do dalszych eskapad. Jesteście wyjątkowo fotogeniczni, poproś Rokisiu Panią o kilka nowych fotek.
  4. Fantastyczne wieści :) bardzo się cieszę, że Lenka doczekała się wspaniałego domku, który potrafi docenić jej zalety :):):)
  5. Dzięki, ciociu Akrum :loveu: ... już jest słonko:multi: ...... jak to zrobiłaś ???
  6. Dosia wita o poranku :) ...brrrr, jakieś paskudne przymrozki, gdzie ta wiosna ??? wydaje mi się, że Dosienka mogłaby przejść na tańszą karmę Bosch lamb&rice , dla psów o delikatnym przewodzie pokarmowym (!), podjada od Zorby i jest ok. .... tu nowa karma, poczytajcie cioteczki i zdecydujcie. http://www.krakvet.pl/bosch-adult-lamb-rice-p-7266.html
  7. [quote name='Szarotka']Dalej strasze banerkiem :):)[/QUOTE] Szarotko, nie strasz nas :mad: ... zmień hasełko na banerku na: [B]Lenka NIE szuka domu!! :eviltong:[/B]
  8. Tak, jest tańsza, pewnie zależy od sklepu. Posyłam Ci paragon na PW.
  9. Obrączuś, a może jakies fotki Lenki dałoby się wstawić. Tęsknimy za małą rozrabiarą ;)
  10. Dosia wita o poranku :) ... u nas niestety śnieg i hrabianka odmówiła rano wyjścia na siku. Muszę na Dosię naskarżyć , ukradkiem podjadała z miski Zorby :evil_lol: .... zawsze dostają w osobnych pokojach, ale zdarzyło się, że drzwi były otwarte i dziewczyna wypuściła się na łowy :p Na wszelki wypadek kupuję Zorbie też jagnięcinę z ryżem, tylko innej firmy (Bosch) i Dosi nie zaszkodziło (!!!), więc jest ok, dla przyszłego włściciela jest informacja, że jak nie będzie Nutry, to można śmiało Bosch.
  11. Dosieńka wita o poranku :) ... poczekamy aż poranny huragan trochę ucichnie i idziemy na spacerek. Piechciu, jesteś niesprawiedliwa ..... są 2g tłuszczyku :D ... jakiś koszmar z tą Arktyką, przeczytałam ten wątek od dechy do dechy i naprawdę nie mogę się nadziwic, skąd się biorą tacy ludzie :(
  12. Dostałam zapytanie o miejsce dla suni ... przykro mi, ale niestety nie mogę pomóc. Nie mam doświadczenia z psiakami z tego rodzaju problemami, również boję się o Dosię, która jest wyjątkowo delikatną sunią. Trzymam mocno kciuki za małą Pieguskę.
  13. Kochana sunia ... dzięki Tobie zaczyna się otwierać, wspaniała wiadomość :)
  14. Gusieńko, moje kciuki też zaciśnięte !!!!!!!!!!!! Będzie dobrze, trudności zbliżaja, a Gusia to mądra dziewczynka :)
  15. Uśmiech ma zniewalający :):):) ... to jest psiak dla smutasa, trudno się nie uśmiechnąć, gdy się na nią patrzy ... tak ją trzeba reklamować: pies rozweselający, gwarancja na piśmie :D
  16. już nadrabiam zaległości w imieniu Dosieńki :) Witamy cioteczki o poranku, wczoraj Dosia dosłownie szalała w ogrodzie, dawno nie widziałam jej takiej radosnej, było cudowne słońce i wspaniały dzień. Moja komóra niestety nie robi fotek w ruchu :/ Dzisiaj huragan i Dosia pobiegła tylko na sekundkę na siu i galopem do domu. Kilka fotek z wczoraj, przyznajcie same, że żeberka i zapadnięte boczki, to juz zamierzchła przeszłość. Dosia ma piękną lśniącą sierść i leciutko zaokrągone kobiece kształty, o ile to możliwe u delikatnego charcika ;)
  17. Rokisiu jesteś bardzo dzielny, śmiało obsikuj okolicę, niech wszyscy wiedzą , kto tu rządzi :diabloti: Tinuśka, tak cudnie wtulona w swojego ludzia :loveu: ... widzę, że psiaki wspaniale się opaliły, ciekawe jak barwy będą latem? Fotki wspaniałe, baaardzo dziękujemy !!!
  18. Gusieńko, na smyczy chodzisz wzorowo :) Biedulka mała, jednak musiała niezłą traumę zaliczyć, mam nadzieję, że kiedyś otworzy się na świat i będzie szczęsliwa.
  19. Rokisiu, jak się czujesz, daj koniecznie znać!!!
  20. Kocia relacja świetna, oj, talenty się u Was wyraźnie marnują :) Rokisiu , trzymamy mocno kciuki, obyś po zabiegu czuł się nareszcie komfortowo, a wredny testosteron nie przysłaniał ci świata. Wielki buziak dla Tinusi, za którą nadal strasznie tęsknię ... szukam jej kopii, ale to chyba nieosiągalne.
  21. Uffff, suczki się odnalazły !!! .... oddaliły się same i po wielu godzinach wrociły.
  22. [B]Dziewczyny, pilna sprawa ... proszę, zerknijcie ...[/B] [B] ktokolwiek widział ......!!!!!!!!!![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice"]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/URL]
  23. Dziękujemy za świetne fotki :) ... wszystkie dzieciaki fantastyczne, ale nasza kosmitka Zunieczka najpiękniejsza :p
  24. [quote name='luka1'][url]http://www.dogomania.pl/threads/204264-Male%C5%84ki-KODI-wymieniony-na-quot-m%C5%82odszy-model-quot[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204264-Male%C5%84ki-KODI-wymieniony-na-quot-m%C5%82odszy-model-quot[/url] Nowe wątki psiaków, które bardzo potrzebują domów[/QUOTE] Luka, to jest dwukrotnie wstawiony ten sam wątek.
  25. [quote name='funia']`nie pozostaje mi nic innego jak prosić o pieniądze na konieeczne badania( w postach wyżej napisałam jakie i ceny tychże badań ) !!!! Bez nich nie mamy nadal pełnego obrazu choroby ...a co a tym idzie leczenia ...[/QUOTE] Bardzo słuszna uwaga!
×
×
  • Create New...