-
Posts
8383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewanka
-
Witaj Gusieńko :) ... dzielna sunia, mimo cofki nadrabia miną :) , będzie dobrze, najważniejsze, że nieprzyjemne zabiegi ma już za sobą.
-
Dosia wita o poranku :) ... jest cudne słonko, myślę, że jak się troszkę ociepli to pobiegamy sobie z Dosinką :) Piechciu, posłałam Ci na pw paragon (jestem tam zarejestrowana) kupiłam dwa wory tej karmy, jeśli chcesz, jeden może być dla Dosi, a drugi dla Zorby.
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Rokisiu, relacja wspaniała, jesteś bardzo dzielny. Nic się nie martw, temperament będzie ci stoniowo malał, potrwa to nawet do pół roku, potem będziesz statecznym przystojniakiem ;) Tinusia, kochana domatorka, wiemy, że uwielbia domek i znany sobie ogródek, może jednak z czasem da się przekonać do dalszych eskapad. Jesteście wyjątkowo fotogeniczni, poproś Rokisiu Panią o kilka nowych fotek. -
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Fantastyczne wieści :) bardzo się cieszę, że Lenka doczekała się wspaniałego domku, który potrafi docenić jej zalety :):):) -
Dzięki, ciociu Akrum :loveu: ... już jest słonko:multi: ...... jak to zrobiłaś ???
-
Dosia wita o poranku :) ...brrrr, jakieś paskudne przymrozki, gdzie ta wiosna ??? wydaje mi się, że Dosienka mogłaby przejść na tańszą karmę Bosch lamb&rice , dla psów o delikatnym przewodzie pokarmowym (!), podjada od Zorby i jest ok. .... tu nowa karma, poczytajcie cioteczki i zdecydujcie. http://www.krakvet.pl/bosch-adult-lamb-rice-p-7266.html
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Dalej strasze banerkiem :):)[/QUOTE] Szarotko, nie strasz nas :mad: ... zmień hasełko na banerku na: [B]Lenka NIE szuka domu!! :eviltong:[/B] -
Tak, jest tańsza, pewnie zależy od sklepu. Posyłam Ci paragon na PW.
-
Cudowna sunia Lenka juz w swoim wspanialym domu !!!!!!!!
Ewanka replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Obrączuś, a może jakies fotki Lenki dałoby się wstawić. Tęsknimy za małą rozrabiarą ;) -
Dosia wita o poranku :) ... u nas niestety śnieg i hrabianka odmówiła rano wyjścia na siku. Muszę na Dosię naskarżyć , ukradkiem podjadała z miski Zorby :evil_lol: .... zawsze dostają w osobnych pokojach, ale zdarzyło się, że drzwi były otwarte i dziewczyna wypuściła się na łowy :p Na wszelki wypadek kupuję Zorbie też jagnięcinę z ryżem, tylko innej firmy (Bosch) i Dosi nie zaszkodziło (!!!), więc jest ok, dla przyszłego włściciela jest informacja, że jak nie będzie Nutry, to można śmiało Bosch.
-
Dosieńka wita o poranku :) ... poczekamy aż poranny huragan trochę ucichnie i idziemy na spacerek. Piechciu, jesteś niesprawiedliwa ..... są 2g tłuszczyku :D ... jakiś koszmar z tą Arktyką, przeczytałam ten wątek od dechy do dechy i naprawdę nie mogę się nadziwic, skąd się biorą tacy ludzie :(
-
Piegusia już w domku w Warszawie. Trzymamy kciuki za aklimatyzację!
Ewanka replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o miejsce dla suni ... przykro mi, ale niestety nie mogę pomóc. Nie mam doświadczenia z psiakami z tego rodzaju problemami, również boję się o Dosię, która jest wyjątkowo delikatną sunią. Trzymam mocno kciuki za małą Pieguskę. -
Kochana sunia ... dzięki Tobie zaczyna się otwierać, wspaniała wiadomość :)
-
Gusieńko, moje kciuki też zaciśnięte !!!!!!!!!!!! Będzie dobrze, trudności zbliżaja, a Gusia to mądra dziewczynka :)
-
już nadrabiam zaległości w imieniu Dosieńki :) Witamy cioteczki o poranku, wczoraj Dosia dosłownie szalała w ogrodzie, dawno nie widziałam jej takiej radosnej, było cudowne słońce i wspaniały dzień. Moja komóra niestety nie robi fotek w ruchu :/ Dzisiaj huragan i Dosia pobiegła tylko na sekundkę na siu i galopem do domu. Kilka fotek z wczoraj, przyznajcie same, że żeberka i zapadnięte boczki, to juz zamierzchła przeszłość. Dosia ma piękną lśniącą sierść i leciutko zaokrągone kobiece kształty, o ile to możliwe u delikatnego charcika ;)
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Rokisiu jesteś bardzo dzielny, śmiało obsikuj okolicę, niech wszyscy wiedzą , kto tu rządzi :diabloti: Tinuśka, tak cudnie wtulona w swojego ludzia :loveu: ... widzę, że psiaki wspaniale się opaliły, ciekawe jak barwy będą latem? Fotki wspaniałe, baaardzo dziękujemy !!! -
Gusieńko, na smyczy chodzisz wzorowo :) Biedulka mała, jednak musiała niezłą traumę zaliczyć, mam nadzieję, że kiedyś otworzy się na świat i będzie szczęsliwa.
-
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Rokisiu, jak się czujesz, daj koniecznie znać!!! -
*** NAGIE MAŁŻEŃSTWO we wspaniałym DS !!!!!!! Tina za TM :((((((
Ewanka replied to Ewanka's topic in Już w nowym domu
Kocia relacja świetna, oj, talenty się u Was wyraźnie marnują :) Rokisiu , trzymamy mocno kciuki, obyś po zabiegu czuł się nareszcie komfortowo, a wredny testosteron nie przysłaniał ci świata. Wielki buziak dla Tinusi, za którą nadal strasznie tęsknię ... szukam jej kopii, ale to chyba nieosiągalne. -
Uffff, suczki się odnalazły !!! .... oddaliły się same i po wielu godzinach wrociły.
-
[B]Dziewczyny, pilna sprawa ... proszę, zerknijcie ...[/B] [B] ktokolwiek widział ......!!!!!!!!!![/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice"]http://www.dogomania.pl/threads/204368-zaginieni-3-4-letnia-ON-ka-i-szczeniak-Radziejowice-Mszczon%C3%B3w-%C5%BByrard%C3%B3w-i-okolice[/URL]
-
[quote name='luka1'][url]http://www.dogomania.pl/threads/204264-Male%C5%84ki-KODI-wymieniony-na-quot-m%C5%82odszy-model-quot[/url] [url]http://www.dogomania.pl/threads/204264-Male%C5%84ki-KODI-wymieniony-na-quot-m%C5%82odszy-model-quot[/url] Nowe wątki psiaków, które bardzo potrzebują domów[/QUOTE] Luka, to jest dwukrotnie wstawiony ten sam wątek.
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
Ewanka replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']`nie pozostaje mi nic innego jak prosić o pieniądze na konieeczne badania( w postach wyżej napisałam jakie i ceny tychże badań ) !!!! Bez nich nie mamy nadal pełnego obrazu choroby ...a co a tym idzie leczenia ...[/QUOTE] Bardzo słuszna uwaga!