Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. hcialam oglosic ze Iti pojechal jakies dwie godziny temu do swojego nowego domku , pani jak go wziela na rece to juz go nie wypuscila :)
  2. witay Reniux biedna mala :( to ja zapuscilam watek , nie nadazalam za wydarzebniami ktore sie dzialy ....rany mam wyrzuty sumienia ale teraz jak juz Nikon zdrowy i jak ogarnelam swoja mlodziez i szczeniaki bede miala wiecej czasu nie ma co dziewczyny bierzemy sie do roboty , bo szkoda czasu
  3. jeezaaaaaaaaaaaaaaaaa ale wy jestescie super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AJ LOW JU :)
  4. tyz jestem za to teraz trzeba te deklaracje gonic
  5. wirtualnie juz poznalam :D
  6. ja przepraszam , wiem ze tu tez powazna sprawa ,ale moze ktos moze zajrzec tez do tego chlopaka ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-Potrzeba-deklaracji-zbieramy-na-hotel[/url]
  7. powiem bardzo skromnie .., WIEM :D
  8. [quote name='obraczus87']Ja myslę?? Kochana.......... od kiedy ja mysle :D daj spokój :D[/QUOTE] od czasu do czasu ???? :evil_lol:
  9. dzieki ciotka :)
  10. [quote name='Nikus']Obraczus działa:)[/QUOTE] hehe no toc wiedzialam co robie jak ja tu wolalam, mówilam ze rozpeta zawieruche :):):)
  11. normalnie przeta ja was ja low ju do bolu a ciotka mmd mimo ze miala urwanie glowy w swieta to i tu zawitala . dzieki dobra kobieto :)
  12. Tu masz mojego tymczasowicza [url]http://www.dogomania.pl/threads/176663-Nikon-haszcza-paszcza-juA-odjajczony-i-jako-bonus-odA-rutowany[/url] a tu masz moje stale osobiste stadko [url]http://www.dogomania.pl/threads/116809-Dwie-dumne-hasiorki-Niya-i-Jadzia-rownie-dostojna-kundelka-Setka-i-kocia-banda[/url]
  13. a ukochiwuj do woli , nie ma ograniczen :D:D
  14. teraz trzy :D:D i jedna Setke , czyli taki troche Portos ale o niskim zawieszeniu :D
  15. figa tez jak zawsze nieoceniona :):) no no niezla ekipa sie tu zleciala , sabat czarownic jednym slowem :D i jeden ten Nikus miedzy tym wszystkim :d
  16. no ba a niej latajacy dwyan , miekko wam bedzie napewno :D:D:D i balkon mam niemaly z kocykami polozonymi ;p;p
  17. ta mów do wariata "spokojna glowa" :D
  18. no wujek Nikuś jest kulerski :D
  19. a ja mam to , wezta zajrzyta chociaz popodrzucacie , SBD to tatus tego malucha co u mnie wyladowal [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-Potrzeba-deklaracji-zbieramy-na-hotel[/url]
  20. Stasiu psino idzie wiosna znakiem tego bedzie dobrze :)
  21. hahahahaha ło matko bedzie ostro ;p;p;p
  22. ....a tu mam takiego bidaka co sie go w niewyjasnionych okolicznosciach "gospodarze" pozbędą ...bo nie szczeka wiem ,ze macie tu wazne tematy ..... http://www.dogomania.pl/threads/182900-Czeka-mnie-A-mierAE-z-reki-mojego-pana-Potrzeba-deklaracji-zbieramy-na-hotel
  23. zapytaj go co pil i powiedz ze tez chcesz bo niezle kopie :P
  24. trzeba mu miejsca szukac tez w miedzy czasie ( kurde miedzyczasie ?? eee )
×
×
  • Create New...