witay Reniux
biedna mala :(
to ja zapuscilam watek , nie nadazalam za wydarzebniami ktore sie dzialy ....rany mam wyrzuty sumienia
ale teraz jak juz Nikon zdrowy i jak ogarnelam swoja mlodziez i szczeniaki bede miala wiecej czasu
nie ma co dziewczyny bierzemy sie do roboty , bo szkoda czasu