Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. powodzenia chlopaku na nowej drodze :)
  2. hmmm slowo pie rdo łka jest niecenzuralne ???:O:O:O
  3. pffff z trzema z trzema , ja tam teraz mam w domu 5 ;p , piaty to takie male Iti a o stad :d [url]http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS/page9[/url] i do tego probowal zaprzyjaznic sie z Lady a ta *******ka nie wiedziala o co kaman ;p
  4. hmm to czy ja dobrze licze ze na pierwszy miesiac juz jest suma pełna?? kurde doliczylam do 50 i juz sie zgubilam oczywiscie , analfabetka matematyczna ;p
  5. tez sie postaram jeszcze troche ogloszen powrzucac , moze drukne jutro w pracy kilka plakacikow zeby porozwieszac , tylko chorobcia nie mam kolorowej drukary
  6. pomozcie przy szczeniorach plizzzzz ? http://www.dogomania.pl/threads/182752-Trzy-dziczejAE-ce-szczeniaki-Pilnie-DT-a-najlepiej-DS jeden jest u mnie na stanie ;p
  7. i czarny psiak sie rypnął , przed chwila pani dzwonila ,ze wzieli szczeniaka od znajomych ktorym sie sucz oszczenila .... coś pecha chlopaki maja trzeba je zaczac intensywnie oglaszac , ja wrzucilam je na cafe animal , gumtree , wp.pl , nasza- klase , moruska
  8. hahaha no nie no zdecydowanie nie zamorduje ...no chyba ze z miłości :D
  9. majka propozycja DT wam pasuje ? brawurka bedzie prosila tylko o pomoc przy szczepieniach ,reszte ogarnie sama. Jak dom wypali to jak ewentualnie z transportem ?
  10. ok. Emiś tylko plizzz uświadom domek co to haszczak , ze moze niszczyc , wyc , uciekac ,ze nie bedzie szczekal na obcych itd. , zeby potem go nie oddali bo wlasnie ktores z powyzszych.
  11. ten co jest u mnie jest niby pekaty ale leciutki :) jezaaaaaa jaki on jest słodki i kochany ......
  12. no to ja trzymam kciuki za ta sunie co ma jechać a potem bede sie modlic o ten kij dla suczydla ;p
  13. jeza to brzmi jak hardcore :D , ale jak Ty ja wyciagniesz jak ona szczeka bedzie klapac ?
  14. no ale co ? trzeba by jej cos podac co ja ogłupi no nie ??? w tym punkcie jestem cienka bo nie odławialam dzikusa zadnego nigdy
  15. na ta bude to ja tez licze , buda wielka jest i ma drzwiczki ktore mozna zamknac
  16. ten co jest u mnie to kruszynka , ja wiem jak pol kg wazy to wszystko tego biszkopta nie widzialam na wlasne oczy , trzeba poczekac na Anje i Majke niech sie wypowiedza
  17. kurde a mi znowu mnie jednej brakuje , szczenie w domu na glowie , dla drugiego wizyta w srode , o nikona mam zapytanie i tez musze sie z czlowiekiem spotkac , i jeszcze te bidaki stadionowe. Mru tylko trza plan opracowac jak ? bo ona dzikuska , nie ma opcji zeby jej sie dalo obroze zalozyc:/ , ona to nawet do tego pana nie podchodzi mimo ze go zna
  18. heh no super super hihi i z szybkoscia światla potrafi biegac do tylu :):) no i nardzo kocha swojego misia dzisiaj nawet jedzenie z miski mu zanosil :D
  19. no dwa miesiace i to niepelne zostalo :/ , a ja sie ogarnąć nie mogę
  20. i to jest cos niewiarygodnego , tyle lecznic odrazu na nie a tu nosowka wrazenia nie zrobila .... oby sie udalo
  21. lojeza jak super
  22. i kilka marnych fotek [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6821/szczyl.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8215/04042010001.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5417/04042010002.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1303/04042010003.jpg[/IMG]
  23. jakosc filmiku cienka ,ale cos tam widac Iti szaleje :) [video=youtube;X7v97DvfNfQ]http://www.youtube.com/watch?v=X7v97DvfNfQ[/video]
  24. mam nadzieje ,ze domki szybko sie znajda , poki co trzymajmy sie takiego palnu , bo psiaki zdecudowanie powinno sie najszybciej stamtad zabrac zeby nie dziczaly bez kontaktu z czlowiekiem i zeby sie chorobsk jakis nie nabawily. Mysle ze poczekajmy do srody az sie sprawa z domkiem dla czarnego wyklaruje i wtedy bedziemy palnowac przywiezienie chlopakow do wawy
×
×
  • Create New...