NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']wytłumaccie mi ciotki , czemu mój TZ odkąd wstał i wszedł do kuchni powtarza " Ja cię kiedyś zabiję " ???:D:D[/QUOTE] moze cos mu sie przysnilo :D zapytaj moze co ? ;p -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ahahaha no co Wy nie powiecie ;p , dwie lniejace haszczyce to jest hardcore :D -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
hihih kochane cudaki :) mnie to tylko ciekawi skad Itiemu sie takie haszcze ubarwienie wzielo ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']No jestem ciotko Nijase:) potem polukam o co kaman bo teraz mnie gnębią w pracy:)[/QUOTE] Dziekuje wujek :):) , Ty jak zawsze niezawodny :loveu: -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
znaczy sie bylam podgladana ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
wrzucilam tatuska na nasza klase [url]http://nasza-klasa.pl/profile/9974/gallery/album/5/197[/url] -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
hahaha to sie Stefan ucieszy ;p;p , tylko nic ciezkiego bo to diable zrzuca :D .... no ale z tym telewizorem to mi przegial , dobrze ze szybko uciekal bo jakbym go dorwala to na kota sfinksa bym go przerobila -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
oj Majka wiecej optymizmu :). tyle bab sie tu zlazlo to i cos sie wymysli -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
achaaaaa to znaczy sie w sobote mam impreze w domu ??? orajt ,ale uprzedzam NIE BEDE SPRZATAC NA TA OKAZJE CHALUPY.....bo mi sie nie chce ;p. Poza tym mam piekny bialo-czarny ruchomy dywan z czystego haszczego futra ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
psia kosc a czemu mi banerki nie wchodza ? :O -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
dla psów tez ta kawa ?? ;p dobra ale wy bierzecie wałowe ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
hehe najlepiej byloby to sprawdzic u mnie psow i kotow Ci u mnie pod dostatkiem ;p;p;p -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
moze Iti bedzie mial dom , ii moze czarnuszek tez .... zadzwonila do mnie dziewczyna co jej kiedys sunie wyadoptowalam ( slalam jej pare dni temu smsa o szczeniorach) i mowila ze ma chetne , czekam na telefony -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
heheh no i wariat z wariatem sie dogada ;) synus jest na DT :) , a sliczne toto jak marzenie :) i ubarwienie z deka haszcze ma ;p , dostosowal sie do otoczenia -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Ha ha ha bardzo smieszne ;) :evil_lol::evil_lol: Jestem i zapisuję. Psiak sliczny. Zakochałam się...... :loveu: Czyli psiak ma rok tak?? A macie dla Niego jakieś miejsce?? Deklaracje trzeba znaleźć - łatwo nie jest niestety.... ale Hotelu bądź DT tez trzeba szukać??[/QUOTE] no co skłamałam ? nie !!! :eviltong: Ty jesteś mistrzyni od rozruchu i czesc. Koniec ,kropka ,amen O! Pewnie ,ze psiejsko jest super a jakaiego super synusia spłodził :loveu: -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ahaha ja z moim Tz w sprawie kotow kiedys psychologicznie pojechalam :P ktos do piwnicy trzy maluchy kocie podrzucil ,usiadlam nad nimi i medytuje i wymedytowalam , zadzwonilam do tz na komore i mowie "grzesiu zejdz do piwinicy cos musze Ci pokazac";p , jak przyszedl to ja do niego idz no po jakies pudelko i cos do jedzenia a on na to swiecie oburzony " no chyba nie chcesz ich tu zostawic" cap maluchy na rece i zaniosl do domu :D:D ....a mi wlasnie o to chodzilo hahahahhaha Jeden z tych kociakow zostal u nas ma imie Stefan i w niedziele zrzucil telewizor z szafki , nie pytajcie jak bo za chiny nie wiem ;p -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
hahahaha Tz-owie sie zawsze odgrazaja :D , bronia resztek honoru a jak my nie widzimy to ciumkaja do tych psiakow czulej niz do nas ;p -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
oj udawalam ,ze sie nie smieje ;p;p -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
heh no niewatpie w Twoje zdolnosci , widac po Iti :):):) jezaaaa jaki to jest slodziak to masakra , przez niego mam lewa strone ciala zesztywniala , bo usnal mi na ramieniu w zaglebieniu szyi i spal tak cos okolo 1,5 godziny a ja jak ta trusia siedzialam niczym szymon slupnik zeby tylko mu snu nie zaklocic ;p. A wogole to stoczyl dzisiaj walke zycia.... ze swoim odbiciem w lustrze ;D -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
NiJaSe replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
przepraszam za offa , mozecie tu zajrzec ? [url]http://www.dogomania.pl/threads/182900-Mam-miesiAE-c-pA-A-niej-czeka-mnie-A-mierAE-za-stodoA-AE-Zbieramy-na-hotel[/url] -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
no musi , musi to co Anja dasz rade ogarnac bezowego do soboty jakos ?? -
Miszka, Miszeńka, Kochany Rudasek - odeszła...
NiJaSe replied to kosu32's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Miszko wybacz ale mamy tu takiego cudaka , tate jednego malucha ktory znalazl sie u mnie i trza mu troche pomoc http://www.dogomania.pl/threads/182900-Mam-miesiAE-c-pA-A-niej-czeka-mnie-A-mierAE-za-stodoA-AE-Zbieramy-na-hotel -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
ech poprosze chyba taka jedna laske ktora umie zrobic zawieruche o pomoc :) -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
tak jeden jest u mnie , a ten chlopak tu jest ich tatusiem