NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
heheh dzielna dziewczynka :eviltong: nie za ma co bardzo prosze :evil_lol: -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
wpisac mozesz cokolwiek np.Mis uszatek ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
a piszesz bez spcaji ? -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
w sumie ma byc 28 znakow -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
majki na gorze masz zakladke wyplac klikasz w nia i dalej banki w polsce i klikasz w napis "wuplata srodkow na rachunek bankowy" -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
normalnie tak jak w kazdym banku , wpisujesz odbiorce i numer rachunku i leci -
Azyl w Klembowie. Wątek szczeniaków. Potrzebne ogloszenia...
NiJaSe replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
to i ja sie melduje tu u was -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
wa mac nooo ekran przez was zaplulam :D:D:D -
Borys - poharatany pysk nie jest już sam. Ma swojego "ludzia" - Beatę
NiJaSe replied to kosu32's topic in Już w nowym domu
:D:D no akcja sie szyjuje Agmarek drżyj ;p [COLOR=Red][B]kurde pomozcie mi w jakis sposob te stadionowce zaczac ogarniac [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B][/COLOR] -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Teal]to ja jeszcze raz z tym samym offem , bo poprzednio nikt nie zauwazyl , potrzebna pomoc jakakolwiek , chocby pomysly jakies. Czas nam sie kurczy , jest czas do czerwca zeby psy ogarnac , obecnosc na watku i wpsparcie duchowe tez mile widziane. Zwlaszcza warszawskiej czesci publicznosci [/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-Alarm-Wawa-Sunia-za-tm-co-czeka-pozostal*****-Psiaki-spod-stadionu[/url][/B] -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
ech bo musze sie sklonowac ;p -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
rety jeden dzien mnie tu nie bylo a tu tyle wydarzen uff dobrze ,ze sie tatusiowi udalo :) no i jeszcze czarnuszek nam zostal zeby domek mu znależć -
Iti , bonkers i Gacek/Gapcio w nowych domkach :)
NiJaSe replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
ufff dobrze ,ze nic powaznego Majki ja wiem wiem , ale teraz odpadam z Dt przez dwa tygodnie , bo bede w domu w porywach narazie bede sie mlodzieza wyreczac w opiece nad stadem swoim i nie chce im dorzucac dodatkowej opieki zeby nie mialy wumowki na paly w szkole " bo wiesz no nie mialam czasu przeciez sie uczyc" :/ -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
no to juz niewiele brakuje -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
NiJaSe replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
kochani moi poniewaz tu sie troche Wawy pojawila to ja poprosze o pomoc tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/179608-TRAGEDIA-bezdomn*****-pod-stadionem-X-lecia-maja-czas-do-czerwca-Wawa-Pomocy[/url] czasu jest niewiele , zalozylam watek i nie dalam rady od lutego ogarnac go czasowo , mam straszne wyrzuty sumienia bo jedna sunia niestety zmarla :( abyc moze by zyla , jakbym sie bardziej ogarnela. Nie bede sie tlumaczyc ze nie mialam czasu , bo nikt go nie ma .... trzeba cos zrobic psy maja czas do czerwca :/