spokojnie mozna miedzy 6 a 8 tygodniem to najlepszy moment na zabieranie szczeniorow od mamy , mysle ze odrobaczyc a szczepienia juz zostawie dziewczynie ,ktora go wezmie. Zdaje mi sie ze chyba trzeba i tak odczekac miedzy odrobaczanie i szczepianmi ,ale nie jestem na 100% pewna , daaawno nie mialam malucha w domu