Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. ostatnio bardzo grzecznie na laweczce siedzieli :D
  2. heh Borysku ty nawet nie wiesz chlopie co Cie za atrakcje czekaja :D . domek u Asi to pikus ale na spcerach uuuu chlopieeeeeeee ;) , pod bokiem bedziesz mial mnie z moja banda i ciotke SBD z laska zosia i ciotka Awit tez nie daleko , tylko zamiast sama to core wysyla na spacery ;)
  3. Anja pewnie ,ze sie ciesze bo niadawno odrobaczalam cale towarzystwo , bo jakbym miala znowu odrobaczac cala 9-tke to bym chyba z torbami poszla :/
  4. fajne psiury , ech nie mam jak pomoc niestety ,tylko tyle ze zamelduje sie na watku Eliza Ty chcesz mnie dobic ?? ;/
  5. :):) Nikus a i tak Cie my tu low ju :) , przeciez sam wiesz ze nie wazne ile tylko to Twoje wielkie serducho :)
  6. kto pomoze Boryskowki uzbierac grosikow kilka ???
  7. jaaa ale słodziak z niego :):) Iti :) pasuje
  8. aaaa wy kradziejki ;))) , super ze ten maluch juz bezpieczny :)
  9. hehehe no to do piatku w takim razie :):)
  10. ten ktos od pytanie o łapkę to ja :D hehe Bari Ty se chłopie teraz łabędziego puchu zażycz ;))
  11. o matko ...... co sie dzieje z tymi ludzmi /?? :/
  12. czekajcie dzialam na innych frontach , na nk je wrzucilam i znajomi slą dalej , damy rade :)
  13. ja nie mam kosci ;p , psy wszystkie juz zjadły , teraz jestem czlowiek guma
  14. pierwsza od lewej ( patrzac na monitor od lewej ) czyli ta czekoladka taka skulona :)
  15. w sumie kiedy to bez znaczenia , byleby tylko nie przed 15 bo do tej godziny musze siedziec w pracy napisz mi prosze ile za transport trzeba , o i nie wiem czy nie wykorzystam tegoz transporu do przewozu kompa jak mozna ?:) , komp tez mialby jechac do mnie ;) gdyby cos podaje na wszelki wypadek namiary na mnie kom.662 193 687 mail; [email][email protected][/email]
  16. tak zajme sie wszystkim co potrzeba , umowe mam podpisywac na siebie ?
  17. spokojnie mozna miedzy 6 a 8 tygodniem to najlepszy moment na zabieranie szczeniorow od mamy , mysle ze odrobaczyc a szczepienia juz zostawie dziewczynie ,ktora go wezmie. Zdaje mi sie ze chyba trzeba i tak odczekac miedzy odrobaczanie i szczepianmi ,ale nie jestem na 100% pewna , daaawno nie mialam malucha w domu
  18. mam dom dla tego czekoladowego :) , dobry dom a wrecz bardzo dobry dom :) , w Łomży da rade odebrać go z Wawy , czy damy jakos rade transport do Wawy zorganizowac ?
  19. o jaki uroczy szorściak :) , rety co za naród w tym kraju mieszka , rece opadaja :( szczeniaki to pół biedy , jakoś sie im znajdzie domy ale z nim bedzie gorzej
  20. mam cięzkie pytanie ;p , czy mniej więcej wiadomo jak duże mogą być psiaki ??? ;p
  21. dostalam jedno zapytanie z gumtree , podawalam w ogloszeniu namiary tu podane ,pani posluzyla sie formularzem gumtree , podalam raz jeszcze mail i telefon i porosilam o skontaktowanie. Przed chwila odezwala sie do mnie na maila pani ze starego juz ogloszenia i szczeniorach mix husky , tamte juz w podmach ale podeslalam jej zdjecia tych szkrabow
  22. no super super to co mozemy szampana otwierac ??? Za domek , za Bariego i za lapke :p
×
×
  • Create New...