NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
[B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B] -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
NiJaSe replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-%21%21POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-%21%21%21?p=14765660#post14765660"]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/URL][/B] -
[B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
-
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
kupka nieszczescia ,ale dojdzie do siebie przepraszam ,ze malo jestem u Lilki, ale pogorszyl sie stan Omena -
Jasper w nowym domku - trzymamy kciuki, zeby sie udalo :)
NiJaSe replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']A rozprawa ie wiadomo kiedy będzie. Mnie już nosi. Porozmawiam jeszcze z kierownikiem czy da go do hotelu, ale będzie się bał jeśli jest dowodem w sprawie. Fatalnie brzmi te dowód choroba.[/QUOTE] jejku przeciez jak bedzie w hotelu to chyba nie przestanie byc dowodem w sprawie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
słodki jest i kochaniutki strasznie chociaz dzisiaj nie czuje sie najlepiej , osłabiony strasznie jest cały dzien spi , poszedl dzisiaj na spacer i usnął na łące trzeba kilka dni czasu zeby wrócił do jakiej takiej formy do tego on sie wszystkiego boi , wszystko jest dla niego nowe :shake: , w tramwaju przezyl traume ale jakos udalo sie nad nim zapanowac , musze mu po prostu pokazywac swiat i uczyc go tego świata , takiego normalnego z pelna miska , z reką ktora nie bije ,ze smycza ktora nie słuzy do okładania -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek'] nijase, licze na Twoje wszelkie sztuczki i zaklęcia- zeby Lila przestała sie bać wszystkiego ...;)[/QUOTE] zrobie co w mojej mocy , chociaz na moje oko to najwiekszy wkład ma w to mój zwierzyniec niż ja -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Fela Miszka która u mnie byla bala się wszystkiego ,dosłownie wszystkiego .... ze strachu zmieniala sie w kamienny posążek , zejście po schodach z drugiego pietra trwało prawie godzine bo tez sie bala i przy okazji nie umiala. Musiałam ją tego uczyć , sąsiedzi sie w łeb pukali bo ja z uporem maniaka łapka za łapka schodek za schodkiem sprowadzalam bide na dół , potem przejście 50 metrów do najblizszej trawy kolejna godzina , powrót do domu to samo i tak prawie przez tydzień. Po tygodniu jasnie pani urzedowala na łózku , oglądała tv i hulala po łakach jak młody bóg. Z Lilka cos mi sie zdaje bedzie prosciej bo to co piszecie ...jest ciekawa , Miszka nie byla pna nawet bala sie byc ciekawą -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
slodziak z niej :) u mnie stadko bedzie miała calkiem wesołe i spore :D -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
pani mówila ze piesek ma byc malutki , dla mnie to pojecie względne dlatego miala byc rozmowa na linii pani i osoba ktora wie jak sunia wyglada i ile wazy Pani proponowala opłate za transport ,moze mozna to jakoś wykorzystać ? -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
a ja czekam na jakies info jak mala zniosła przeprowadzkę -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
a ja ju nawet nie mam co obgryzać ;p -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
no kurcze ja tez czekam , co klaudus z pania ustaliły Pani płaci za transport wiec przynajmniej to z głowy -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
NiJaSe replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
jak najszybciej ,pani chętnie by ją już w ten week widziala u siebie. -
no i mamy szlachcica :D
-
[quote name='koosiek']No to będzie Bourbon vel Kwinto alias Prado, pies trzech imion.[/QUOTE] a jakiego herbu :razz: