Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. i 30 zł na leczenie Omen [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
  2. tym razem ja proszę o pomoc [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
  3. [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
  4. [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
  5. [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-%21%21POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-%21%21%21?p=14765660#post14765660"]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/URL][/B]
  6. [B]prosze o pomoc dla Omena [/B] [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-!!POTRZEBNE-WSPARCIE-NA-LECZENIE-!!!?p=14765660#post14765660[/url][/B]
  7. kupka nieszczescia ,ale dojdzie do siebie przepraszam ,ze malo jestem u Lilki, ale pogorszyl sie stan Omena
  8. [B][url]http://www.dogomania.pl/threads/134196-%C5%9Al%C4%85sk-Psia-tragedia-po-roku-powr%C3%B3t-z-adopcji!-%28-DOM-NA-JU%C5%BB[/url]!!! chcialabym prosić o rozpatrzenie czy 25 zl z zebranej kwoty mozna przelac na tego psiaka [/B]
  9. niestety finansowo nie wspomoge chociaz myśle ze jednorazową wpłatę z nieudanego watku uda mi się wydobyć
  10. [quote name='ocelot']A rozprawa ie wiadomo kiedy będzie. Mnie już nosi. Porozmawiam jeszcze z kierownikiem czy da go do hotelu, ale będzie się bał jeśli jest dowodem w sprawie. Fatalnie brzmi te dowód choroba.[/QUOTE] jejku przeciez jak bedzie w hotelu to chyba nie przestanie byc dowodem w sprawie
  11. słodki jest i kochaniutki strasznie chociaz dzisiaj nie czuje sie najlepiej , osłabiony strasznie jest cały dzien spi , poszedl dzisiaj na spacer i usnął na łące trzeba kilka dni czasu zeby wrócił do jakiej takiej formy do tego on sie wszystkiego boi , wszystko jest dla niego nowe :shake: , w tramwaju przezyl traume ale jakos udalo sie nad nim zapanowac , musze mu po prostu pokazywac swiat i uczyc go tego świata , takiego normalnego z pelna miska , z reką ktora nie bije ,ze smycza ktora nie słuzy do okładania
  12. [quote name='idusiek'] nijase, licze na Twoje wszelkie sztuczki i zaklęcia- zeby Lila przestała sie bać wszystkiego ...;)[/QUOTE] zrobie co w mojej mocy , chociaz na moje oko to najwiekszy wkład ma w to mój zwierzyniec niż ja
  13. Fela Miszka która u mnie byla bala się wszystkiego ,dosłownie wszystkiego .... ze strachu zmieniala sie w kamienny posążek , zejście po schodach z drugiego pietra trwało prawie godzine bo tez sie bala i przy okazji nie umiala. Musiałam ją tego uczyć , sąsiedzi sie w łeb pukali bo ja z uporem maniaka łapka za łapka schodek za schodkiem sprowadzalam bide na dół , potem przejście 50 metrów do najblizszej trawy kolejna godzina , powrót do domu to samo i tak prawie przez tydzień. Po tygodniu jasnie pani urzedowala na łózku , oglądała tv i hulala po łakach jak młody bóg. Z Lilka cos mi sie zdaje bedzie prosciej bo to co piszecie ...jest ciekawa , Miszka nie byla pna nawet bala sie byc ciekawą
  14. slodziak z niej :) u mnie stadko bedzie miała calkiem wesołe i spore :D
  15. pani mówila ze piesek ma byc malutki , dla mnie to pojecie względne dlatego miala byc rozmowa na linii pani i osoba ktora wie jak sunia wyglada i ile wazy Pani proponowala opłate za transport ,moze mozna to jakoś wykorzystać ?
  16. a ja czekam na jakies info jak mala zniosła przeprowadzkę
  17. a ja ju nawet nie mam co obgryzać ;p
  18. hehe a ja normalnie pokochalam tą kobiete :D:D niesamowita jest Pisz mi w razie co smska bo nie wiem czy będe pod netem heh Mru mnie wkrecila w takie o cos i mam zajęcie :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-w-okolicy-Wyszkowa-[/url]!!!!!
  19. no kurcze ja tez czekam , co klaudus z pania ustaliły Pani płaci za transport wiec przynajmniej to z głowy
  20. Elmirkoooooo Pani do mnie zadwoniła i mówi tak: "Pani Renatko , ja przeliczyłam wszystko i wyszło mi ze stac mnie na dołozenie 100 zl do tego transportu , niech ta sunia tam juz nie siedzi , a pozatym ja jestem niecierpliwa jak dziecko ;płaćcie za ten transport i niech ona juz jedzie" :):)
  21. jak najszybciej ,pani chętnie by ją już w ten week widziala u siebie.
  22. no i mamy szlachcica :D
  23. Elmirko to ja czekam na jakiekolwiek wieści w razie jakby co to moj nr. 662 193 687
  24. [B]Deklarowicze mamy do podzialu 85 zł ,ktore tu zostaly zebrane PROSZE O PROPOZYCJE KOMU TE PIENIĄDZE PRZEKAZAĆ mysle ze dobrze byloby podzielic te pieniądze miedzy 2-3 bardzo potrzebujące psiaki TYM SAMYM JESTESCIE ZWOLNIENI z DEKLARACJI na tym wątku [/B]
  25. [quote name='koosiek']No to będzie Bourbon vel Kwinto alias Prado, pies trzech imion.[/QUOTE] a jakiego herbu :razz:
×
×
  • Create New...