NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']Ellig, napiszę jak TY na wątku Brygady /Rogala- "sama dysponuję swoimi środkami i nikt mi nie będzie mówił co mam komu dawać".;) Dziękuję za dobrą radę, chętnie bym z niej skorzystała, gdyby nie fakt, że wczoraj przybyła nam pod opiekę niechodząca suczka / po wypadku i jej 6 maluchów :( Mozesz jakoś pomóc? Zapraszam na wątek Poli: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186950-BROK-mama-po-wypadku-nie-chodzi-strzelano-do-niej-6-maluch%C3%B3w-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/186950-BROK-mama-po-wypadku-nie-chodzi-strzelano-do-niej-6-maluchów-POMOCY[/URL]!!![/QUOTE] juz nie ma tematu , ja kupiłam podkłady a Ellig przesłała mi kase :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
NiJaSe replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
no cześć olbrzymie :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
pewnie ze warto bo to mądry i piekny psiak i całe życie jeszcze przed nim , bo to przeciez jeszcze dziecko tak naprawde senkju Elmirko :) , aaa heh Panie w Lotce to juz na mur zakochane :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za wpłaty !!! jesteście cudowni !!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Vlk']kurcze help... nie mogę wstawić sobie Omenka w sygnaturę, bo mam za długą. Macie jakiś bannerek o skróconym adresie? Ja nigdy nie pamiętam jak się podlinkowuje bannerki, może przez tinyurl dałoby się bannerek podlinkować?[/QUOTE] a ja u Ciebie widze Omenowy banerek -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']To dobrze, ze wszystko ok z Twoim serduchem:) Przelalam pieniadze na podklady 40 zl.[/QUOTE] he po części ono moje ,ale to nie moje tym razem słyszałam :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Akrum ja tego inaczej nie widze , musi być dobrze ,tyle was tutaj go wspiera to nie może być inaczej. Raz jeszcze dziękuje wam wszystkim za każdą pomoc i za obecnosc -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
masz racje 60x60 to tak na styk by pewnie bylo , lepsze wieksze :) a na moim usg wsio ok ;) , serdcho pracuje juz jak maszyna :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
poprawka tam jest nawet 30 sztuk :) , jak na stronir kosztuja 30,24 gr to w aptece pewnie ok.35zł [url]http://www.blizejciebie.pl/podklady_higieniczne_seni_soft_basic_60_x_60_-30szt_.html,296_316,1406,1[/url] Grzesiek juz poleciał kupic , jak sie wszystkich nie wykorzysta to pojda potem dla innego piesia -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nabede te podkłady , seni 20 szt. kosztuja 3o pare złoty Dzowniłam na powstańców , pani mówi ze Omen jakby żywszy niz wczoraj , wymiotował dwa razy ale piana juz nie zółcia i raz mial lekką biegunke -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jutro wrzuce je w pierwszy post tez , dzsiaj juz oddalam sie spać bo padnieta jestem rano u niego nie będe bo musze o 10 być na Usg ,ale wieczorem pojade -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Plicha strasznie to przykry widok , ale będe o niego walczyć , będe do niego jeździć i dodawać mu sił , on po prostu musi żyć i tyle , on te życie przecież dopiero zaczyna ,wszystko przed nim -
Przepraszam za OT , bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!!
-
przepraszam za OT , walczymy o zycie tego haszczaka i szukamy wsparcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!!
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[B]przepraszam ,ze nieuzupełniam wszystkich deklarujących w pierwszym poście , wpłaty w miare ich spływania są dodawane [/B] -
oj Rusałko a pojedziesz Ty wreszcie do swojego dom i swojego człowieka ??? hę ? edit: Nikuś łopata ....:evil_lol:
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jeśli ktoś chciałby poczytać wypisy z kartoteki szpitalnej to poprosze o maila na pw bede wysyłać -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Jaki biedaczek! Trzymaj się Maluchu śliczny,wyjdziesz z tego! NiJaSe-za Ciebie też trzymam kciuki-tak samo jak wszyscy tutaj![/QUOTE] Jostel kochana dziękuje , trzymajcie przede wszystkim za niego , ja sobie jakos dam rade -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
IVV nie jest tak żle ta guma twarda nie jest a bylby problem z utrzymaniem czystości , wczoraj mial wyjęty cewnik ale to sie nie sprawdziło bo on po prostu siusiał pod siebie , kocyki tam mają i widzialam ze niektore pieski pewnie te mobilniejsze maja koce w klatkach -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zdjęcie Omena z dzisiaj [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9313/03062010236.jpg[/IMG] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Mru juz zaraz dodaje [B]koszt pobytu w klinice na dzien dzisiejszy to juz 1600 zł :([/B] a zanosi sie na to ze jeszcze kilka dni to potrwa :( -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jest tak , temp ustabilizowana ,czesc jelit pracuje jako tak ,czesc jeszcze wcale generalnie jest lepiej ale caly czas żle