Jump to content
Dogomania

NiJaSe

Members
  • Posts

    1947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by NiJaSe

  1. [quote name='idusiek']Ellig, napiszę jak TY na wątku Brygady /Rogala- "sama dysponuję swoimi środkami i nikt mi nie będzie mówił co mam komu dawać".;) Dziękuję za dobrą radę, chętnie bym z niej skorzystała, gdyby nie fakt, że wczoraj przybyła nam pod opiekę niechodząca suczka / po wypadku i jej 6 maluchów :( Mozesz jakoś pomóc? Zapraszam na wątek Poli: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186950-BROK-mama-po-wypadku-nie-chodzi-strzelano-do-niej-6-maluch%C3%B3w-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/threads/186950-BROK-mama-po-wypadku-nie-chodzi-strzelano-do-niej-6-maluchów-POMOCY[/URL]!!![/QUOTE] juz nie ma tematu , ja kupiłam podkłady a Ellig przesłała mi kase :)
  2. pewnie ze warto bo to mądry i piekny psiak i całe życie jeszcze przed nim , bo to przeciez jeszcze dziecko tak naprawde senkju Elmirko :) , aaa heh Panie w Lotce to juz na mur zakochane :)
  3. Dziękujemy za wpłaty !!! jesteście cudowni !!!!
  4. [quote name='Vlk']kurcze help... nie mogę wstawić sobie Omenka w sygnaturę, bo mam za długą. Macie jakiś bannerek o skróconym adresie? Ja nigdy nie pamiętam jak się podlinkowuje bannerki, może przez tinyurl dałoby się bannerek podlinkować?[/QUOTE] a ja u Ciebie widze Omenowy banerek
  5. [quote name='Ellig']To dobrze, ze wszystko ok z Twoim serduchem:) Przelalam pieniadze na podklady 40 zl.[/QUOTE] he po części ono moje ,ale to nie moje tym razem słyszałam :)
  6. Akrum ja tego inaczej nie widze , musi być dobrze ,tyle was tutaj go wspiera to nie może być inaczej. Raz jeszcze dziękuje wam wszystkim za każdą pomoc i za obecnosc
  7. masz racje 60x60 to tak na styk by pewnie bylo , lepsze wieksze :) a na moim usg wsio ok ;) , serdcho pracuje juz jak maszyna :)
  8. poprawka tam jest nawet 30 sztuk :) , jak na stronir kosztuja 30,24 gr to w aptece pewnie ok.35zł [url]http://www.blizejciebie.pl/podklady_higieniczne_seni_soft_basic_60_x_60_-30szt_.html,296_316,1406,1[/url] Grzesiek juz poleciał kupic , jak sie wszystkich nie wykorzysta to pojda potem dla innego piesia
  9. nabede te podkłady , seni 20 szt. kosztuja 3o pare złoty Dzowniłam na powstańców , pani mówi ze Omen jakby żywszy niz wczoraj , wymiotował dwa razy ale piana juz nie zółcia i raz mial lekką biegunke
  10. jutro wrzuce je w pierwszy post tez , dzsiaj juz oddalam sie spać bo padnieta jestem rano u niego nie będe bo musze o 10 być na Usg ,ale wieczorem pojade
  11. jakby dalo rade jakies lepsze zdjęcia tej panienki jezaaa biedula :( , oddali ją bo co ?
  12. to to jasne to jakos troche haszcze chyba jest .....
  13. Plicha strasznie to przykry widok , ale będe o niego walczyć , będe do niego jeździć i dodawać mu sił , on po prostu musi żyć i tyle , on te życie przecież dopiero zaczyna ,wszystko przed nim
  14. Przepraszam za OT , bardzo prosimy o jakąkolwiek pomoc :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!!
  15. przepraszam za OT , bardzo prosimy o pomoc choćby tylko w rozsyłaniu wątku ... [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!! dziękuje ....
  16. przepraszam za OT , walczymy o zycie tego haszczaka i szukamy wsparcia [url]http://www.dogomania.pl/threads/186507-Znaleziony-m%C5%82ody-haszczak-WALCZY-O-%C5%BBYCIE-!!PROSIMY-O-WSPARCIE-NA-LECZENIE-[/url]!!!
  17. [B]przepraszam ,ze nieuzupełniam wszystkich deklarujących w pierwszym poście , wpłaty w miare ich spływania są dodawane [/B]
  18. oj Rusałko a pojedziesz Ty wreszcie do swojego dom i swojego człowieka ??? hę ? edit: Nikuś łopata ....:evil_lol:
  19. jeśli ktoś chciałby poczytać wypisy z kartoteki szpitalnej to poprosze o maila na pw bede wysyłać
  20. [quote name='jostel5']Jaki biedaczek! Trzymaj się Maluchu śliczny,wyjdziesz z tego! NiJaSe-za Ciebie też trzymam kciuki-tak samo jak wszyscy tutaj![/QUOTE] Jostel kochana dziękuje , trzymajcie przede wszystkim za niego , ja sobie jakos dam rade
  21. IVV nie jest tak żle ta guma twarda nie jest a bylby problem z utrzymaniem czystości , wczoraj mial wyjęty cewnik ale to sie nie sprawdziło bo on po prostu siusiał pod siebie , kocyki tam mają i widzialam ze niektore pieski pewnie te mobilniejsze maja koce w klatkach
  22. zdjęcie Omena z dzisiaj [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9313/03062010236.jpg[/IMG]
  23. Mru juz zaraz dodaje [B]koszt pobytu w klinice na dzien dzisiejszy to juz 1600 zł :([/B] a zanosi sie na to ze jeszcze kilka dni to potrwa :(
  24. jest tak , temp ustabilizowana ,czesc jelit pracuje jako tak ,czesc jeszcze wcale generalnie jest lepiej ale caly czas żle
×
×
  • Create New...