NiJaSe
Members-
Posts
1947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by NiJaSe
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
dzisiaj też był na spacerku :) , zrobil maleńka kupeczke ,polezał z Niyą na trawce , jeszcze słabieńki jest ale teraz z kazdym dniem to juz musi byc tylko lepiej -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
NiJaSe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
a mała dostaje jakis antybiotyk ? przepraszam jeśli nie doczytałam -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
NiJaSe replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
to super że dziewczyna nie ma babeszji , mam nadzieje ze chodzić tez bedzie normalnie , moze to tylko stłuczenie ? poszło 5 zł odemnie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='Plicha']Kota jedzącego lody łyżeczką jeszcze nie widziałam :evil_lol: No terapia rzeczywiście skuteczna bedzie :cool3:[/QUOTE] bo stara prawda ludowa mówi ,ze wszelkie bariery łamią łakocie :evil_lol: -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
NiJaSe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
LAmpa kwarcowa , nam nasze wetki pozyczają własnie zeby mieszkanie odkazić na wszelki wypadek -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
a to czeka Omena jak wróci do domu , hehe i Lilke ostrowską tez ..... tak sie u nas psy rozwydrza ;) [video=youtube;ywp2WPMU2hA]http://www.youtube.com/watch?v=ywp2WPMU2hA[/video] -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://www.youtube.com/watch?v=pwf-SQ6vq24[/IMG]i dziesiejszy spacerek :) [video=youtube;pwf-SQ6vq24]http://www.youtube.com/watch?v=pwf-SQ6vq24[/video] -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
NiJaSe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
na parwo i nosowke są testy płytkowe 10 minut i jest wynik ,moze warto zrobic na wszelki wypadek ? -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
to my to mu cały czas mowimy :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
na wszelki wypadek TFU TFU TFU przez lewe ramie i w niemalowane też odpukane -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
NiJaSe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Omen miał narkoze wziewną , on też był strasznie słaby jemu się udalo to i tej małej się uda z naszą pomocą wrzuciłyscie ja na NK i na facebooka ? dobrze by bylo z tekstem i poslkim i angielskim na face i na yotube z prośbą o wsparcie Omen dostawał za pomocą pompy infuzyjnej metoclopramid - to lek na pobudzanie pracy jelit ? czy mała miala coś takiego podawane ? i w kroplowkach aminokwasy i albuminy koniecznie nasi weci nie podawali środkow hamujących wymioty zeby nie zatajać objawów może cos z tych podpowiedzi wam się przyda -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
dwie fotki z dzisiejszego spacerku , bardziej spędzonego na siedziąco niż na chodzonego no ale Omen jeszcze osłabiony i nie ukrywajmy jeszcze nie zdrowy OMEN REAKTYWACJA :D [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/2318/omenreaktywacjao1.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9392/omenreaktywacjao2.jpg[/IMG] -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
ale teraz to mi tej małej Lilki co tak jak i Omen o życie walczy szkoda :( -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
heh Plicha ja to sobie zawsze wynajde coś czym się będe marwić -
Lilka wygrała walkę o życie !! cała piątka w swoich domach !
NiJaSe replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
jestem i ja , narazie nie dam rady wesprzeć finansowo ,ale bede mała dopingowac z naszą pomocą uda się jej wyzdrowieć -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
napewno nabierze , dzisiaj na spacerku co chwila siadal ale mam nadzieje ze z każdym dniem będzie lepiej , nooo teraz to juz musi być trzymamy cały czas za niego kciuki ,ale mysle ze mozemy zbiorowo iśc wspierać Lilke , jej też sie wtedy uda -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
NiJaSe replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Fela ma mój telefon , wiem że dzisiaj miala ogarniać sunie i jej maluchy , myśle ze pewnie dzisiaj albo jutro Lila zjawi sie u mnie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']nie puszczamy kciuków kochanie![/QUOTE] ale kciuki oczywiście jeszcze trzymamy , dopóki od lakarza nie usłysze że Omen jest zdrowy to wole cieszyć się ostrożnie -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Grzesiek jest u Omena ....wlaśnie do mnie zadzwonił i.... jest z nim na spacerku !!!!!!!! :multi::multi::multi::multi:, chłopak chyba zaczyna wracać do zdrowia :loveu: -
[quote name='NiJaSe']no Lotce to się trafilo superancko :) a do tego bedzie pod opieką najlepszych wetek jakie znam :). Jak ogarne Omena to postaram się podskoczyć do Lotki i zrobić jej jakieś fotki :)[/QUOTE] A u tej suczy jakies haszcze napewno swoje geny zostawiło , zwłaszcza na tym zdjeciu tylem to widac ,uszy i łeb idealnie haszcze, obfoccie ją jak będziecie miały okazje
-
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
NiJaSe replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']dzięki nijase. to stała czy jednorazowa?[/QUOTE] nie ma za co :p stała -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
zawiozłam mu kocyk i podkłady , dzisiaj byłbardziej rześki , podnosil głowe , interesowal się tym co sie dzieje wokolo i nawet wyciągał sobie juz sam cewnik , teraz trzeba czekac zeby te jelita sie zagoily i zaczęły pracować. Jutro zawieziemy mu jeszcze gotowy kleik z siemienia lnianego , będzie dostawal mala łyżeczkę co godzina , wiecej na raz nie mozna żeby nie pobudzać wymiotów. Jestem dobrej myśli ,ale wasze kciuki dalej potrzebne -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
NiJaSe replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
60x90 firmy Seni zapłaciłam 42 zł za 30 szt, sa tez takie po 5 szt.za 8zł , mniejsze 60 x 60 sa troche tansze kosztuja cos kolo 30 zl -
BROK - Polcia i jej maluchy już w nowych domach ;)
NiJaSe replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
odemnie macie 5 zł ,możecie potrącać odrazu z opłaty za DT dla Lilki