Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Strzelali do niego dla zabawy - Lutek szczęśliwie już w domu .
Akrum replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.eoferty.com.pl/lutek_strzelali_do_niego_teraz_szuka_nowego_domu_177398.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]http://www.eoferty.com.pl/lutek_strzelali_do_niego_teraz_szuka_nowego_domu_177398.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupsrzedaj.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.kupsrzedaj.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.cafeanimal.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adopcje.org/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.adopcje.org[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.kupiepsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia-24h.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ogloszenia-24h.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.zgubiono.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.zgubiono.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ofertka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ofertka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przylepa.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.przylepa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.drobny.com.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.drobny.com.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.przygarnijzwierzaka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.spacerek.net/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.spacerek.net[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ojej.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.wszystkotujest.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.wszystkotujest.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.ale.gratka.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.pineska.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.adopcjapsa.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.rozglos.net"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.rozglos.net[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petsy.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.petsy.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.e-zwierzak.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.morusek.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.morusek.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.adpedia.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.adpedia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] – bez zdjęć[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.allezoo.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.allezoo.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.petworld.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.petworld.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.mammisia.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.mammisia.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000080]www.gumtree.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]www.ogloszenia.aleokazja.pl[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=972107749"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=972107749[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][FONT=Times New Roman][SIZE=3] – takie skromne, bo innego póki co nie potrafię robić.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]No, to by były ogłoszenia ode mnie.[/SIZE][/FONT] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica']Cioteczki nie zapomnijcie odwiedzać Balbinki na wątku! NA pewno będzie co czytać i co oglądać:)[/QUOTE] pewnie że nie zapomnimy :) w końcu to nasza mała księzniczka :) -
to trzeba do tych ciotek pw wysłać i napisać, że tak nie wolno deklarować i nie wpłacać... o !!!
-
[quote name='Monika z Katowic']Dzięki serdeczne, Akrum! Mam jakieś problemy z łączem internetowym - pw z kontem wyślę w piątek.[/QUOTE] dzięki, właśnie dostałam pw od AGA35 z nr konta :)
-
Ja też tak jak obiecałam, od kwietnia 10 zł/m-c Więc możecie mi już ciotki przesłać nr konta.
-
[quote name='Monika z Katowic'][B]TOPIK dostaje ode mnie 100 zł stałej deklaracji.[/B] Zapłacę też za Jego kastrację. [B][COLOR=red]KOCHAM TOPIKA![/COLOR][/B][/QUOTE] WOW - ktoś tu się po uszy zakochał !!!!!!! cioteczka Monika SZALEJE [oczywiście w dobrym znaczeniu tego słowa :) ] :) :) :)
-
Więc Szarotko - musisz zadeklarować swoje obiecane 10 zł dla Topika... ;)
-
[quote name='Szarotka']Akrum znalazlas ten dom, bo inaczej nie moge Topikowi dac tej dychy ???[/QUOTE] Hahaha :lol: no z tego co widzę, to znalazłam :multi:
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
teraz najgorszy czas przed nią - znaczy wybudzenie się z narkozy, próba wstawania i odmowa posłuszeństwa łapek. -
[quote name='olga7']Ja stanowczo NIE JESTEM za oddaniem Dusi -do takiego miejsca jak ten hotelik u AlinyS . Tam jest gromada psów -ok. 10 -12 trzymanych luzem w jednym starym domku ,a psy nie są oddzielane .Daga -ty bylaś tam może ? Chyba nie .Taki pies jak Dusia -nie może być wrzucony do gromady różnych psów -zebranych przypadkowo !! Tam są jednak rotacje psów -a każdy z nich ma inny charakter i temperament . Dusia nie akceptuje wszystkich psów -a wielu się może bać ! Jestem stanowczo przeciwna tej propozycji !! ODRADZAM . TYLKO taka opieka jak MALAGOS CZY JAMORA -lub podobna tym -może zapewnić takiemu psu jak Dusia -wlaściwe miejsce i warunki do oswojenia .A najbardziej -opieka i pobyt w dobrych ,spokojnych warunkach domowych !!![/QUOTE] Też jestem tego zdania - hotel u AlinyS nie jest odpowiedni dla Dusi.
-
Bjuta, weszłam właśnie na stronkę [url]http://www.dogomania.pl/threads/145876-Wielka-przyjaA-A-i-ponad-10-lat-w-schronisku-Chcemy-emerytury-dla-nich-pomA-A-cie/page55[/url] - super to wszystko opisałaś i te zdjęcia, normalnie teksty rozwalające :) Ale Topik będzie miał fajne warunki - tam na pewno otworzy się na człowieka.
-
Bjuta - przynajmniej się uśmiałam jak to przeczytałam :lol: Najpierw było tak :crazyeye: jak czytałam, a potem :lol::lol::lol: I znów powiedzą w pracy że ześwirowałam, bo siedziałam i się na maksa śmiałam sama do siebie, że: jak Akrum znajdzie dom... pomyłki się zdarzają ;) WYBACZAM :loveu:
-
hihihi zabawnie wyszło :)
-
[quote name='Bjuta'] BYĆ MOŻE 10 - Szarotka (jeśli Akrum znajdzie dom - będzie wiadomo w kwietniu)[/QUOTE] Jeśli ja znajdę dom?? czy raczej Groszek ?? Ja domku nie szukam ;) No chyba że chodziło o to, że znajdzie się domek dla Groszka, któremu owszem ja robiłam ogłoszenia :) To tak w ramach wyjaśnienia lub sprostowania :)
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
GoniuP, wiesz już może ile dokładnie wyniosło leczenie Balbinki?? czy dowiesz się dopiero jutro przy odbierze jej z Kliniki?? A czy nużeńce już są wszystkie wybite?? -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='amica']Wspaniały pomysł!!! Wielkie dzięki Akrum za takie zaangażowanie!!! Balbinka juz jutro jedzie do mnie, gdzie mam nadzieje odżyje i odsyska radość życia. Jednak nadal pozostaje problem pieniędzy, bo kasa na spłacenie kliniki i jej dalsze leczenie jest strasznie potrzebn!!!! Dlatego ogromne dzięki za każdy gest dobrej woli i okazaną pomoc !!!![/QUOTE] Dlatego uderzam wszędzie gdzie możliwe żeby rozgłośnić akcję zbierania pieniędzy... czasami prasa się angażuje w takie akcje, a czasami oleją takie informacje, ale uważam że próbować trzeba. -
Topik, wszystko zabrałeś do swojej walizeczki?? bo wiesz, już nie wrócisz do schroniska :) :) :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dołączyłam sobie Miki do moich allegrowiczów. Ogłoszenia, które jakiś czas temu jej robiłam, też stale odświeżam... Dziwne, że nikogo nie zachwyciła swoją urodą... -
[quote name='Monika z Katowic'][B]Dzięki zaangażowaniu tylu niesamowitych ludzi TOPIK ma szansę na lepsze życie.[/B] :) Dziękuję Bjucie za magiczny numer telefonu do tego wspaniałego hoteliku! TOPIK będzie w domu, nie w kojcu (w kojcach są tylko duże psiaczki). Będzie otoczony troskliwą opieką, miłością, zainteresowaniem, będzie leczyć swoją duszę i łapkę.[B] Lepiej nie mógł trafić![/B] Jak Panie z hoteliku się zgodziły- prawie się popłakałam ze szczęścia. Dzięki kochanej ADZE35 w Warszawie pomoże nam cudowna KAGO (w kastacji i hotelikowaniu po zabiegu, dowozie do Krakowa)... Potem ja wiozę TOPIKA od Krakowa do Przebieczan. [B]Chciałabym, żeby to było już[/B]:) :) Jeszcze akcja: "Żegnajcie jajeczka!" i zaraz po świętach TOPIK pojedzie do hoteliku. Miejsce czeka na Niego na 100%.[/QUOTE] Brawo cioteczki :lol: byle więcej było takich akcji :lol::lol::lol:
-
[quote name='AGA35'][FONT=Tahoma]Z zaproponowanych dt razem z MONKĄ A KATOWIC wybrałyśmy DT w Przebieczanach koło Wieliczki[/FONT] [FONT=Tahoma] ( przebywała tam kielecka zosia przypadek bardzo ciężki ) jest to także nie daleko miejsca zamieszkania Moniki więc będzie go osobiście doglądała. Hotelik domowy , pomocą służą praktykantki z weterynarii .Koszt to 300 zł z karmą . Warunkiem jest kastracja. Na tym etapie zaangażowałam naszą nie ocenioną KAGO która nigdy nie mówi NIE. Załatwi kastrację , hotelik na okres po kastracji ( siedem dni ) i transport topika do Wieliczki .[/FONT][/QUOTE] Super wiadomości :) Topik, zacznij się pakować, niedługo opuszczasz schronisko, ale najpierw - ciach ciach i papa jajeczka :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Akrum, gdyby to był jeszcze piątek i w godzinach popoludniowych:cool1:[/QUOTE] o tak :) gdyby to był piątek... a nie,że słoneczko za oknem, a ja w pracy siedzę... -
[quote name='anouk92']Ciotki halo obie się zagalopowałyście - to nie wina Madalleny że lecznica nie zadzwoniła i nie spytała czy zapłacimy więcej tym bardziej że wiedzieli że to fundacyjny pies. Faktycznie Madallena mogła upewnić się że nie policzą więcej niż mamy na Skipera ale cóż mądry Polak po szkodzie. Ja od dawna jestem negatywnie nastawiona na EL WET. Nigdy nie pojadę tam już z żadnym psem. Paprają robotę i zawsze biorą więcej niż inni. Aga fakycznie od początku masz jakieś "ale" do Madalleny - nie wiem o co chodzi może jakieś prywatne sprawy ale proszę nie zapominajcie że tu chodzi o psy a nie o Was. Mała_czarna każda z nas ma jakiegoś psa pod opieką. Pamiętaj że Madallena pojawiłą się nagle na wątku i zaoferowała swoją pomoc - dała bezpłatny DT Skiperowi i ma jeszcze Klembowska Kropkę. Więc proszę nie licytujcie która ile zrobiła dla Klembowa bo nie o to chodzi. Obie ciotki i Aga i Madallena są potrzebne Klembowskim bidą więc nie wyobrażam sobie że któraś rezygnuje z tej pomocy tylko dlatego że "się nie lubimy" "albo lubimy kogoś bardziej" i stajemy w jego obronie. Tu nie o to chodzi![/QUOTE] Święte słowa !!! Ciotki, nie kłócić się tu, nie ma sensu. Wszystkie pomagamy jak możemy, każdemu zdarzają się wpadki, musimy się wzajemnie wspierać, a nie krzywo na siebie patrzeć.
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kosta jak się czujesz ?? -
Szanta, pokazujemy się na pierwszy plan :)