Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
Eva, Lena - prawie jak siostry - schronisko Ostrów Wlkp.
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
ufff.. to dobrze. choc jedno schronisko, które stara się żeby psiaki nie trafiały w złe ręce. To mnie pocieszyłaś. Mam nadzieję, że wkrótce po świętach uda Ci się dotrzeć do schroniska i pstryknac przy okazji parę fajnych fotek Lenie :) moze i do niej los się usmiechnie jak zrobię jej ogłoszenia :) -
Eva, Lena - prawie jak siostry - schronisko Ostrów Wlkp.
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
Kurcze...to nie wiadomo jak trafiła...mam nadzieję że dobrze i że nie trafiła na łańcuch. -
[quote name='Madallena']Ja sie teraz przerabiam na DT platny - bazarek uslugowy. Biore psiaki (sunie) na Dt ale platne (10 zl doba z moja karma) natomiast wszystkie pieniadze ida na dlugi benkow jak rowniez na nastepne, ktore bedziemy mogly wyciagnac ze schronu ;) Bernardyny tona w dlugach a ja sie mikrusami zajelam :) tak dluzej byc nie moze![/QUOTE] A nie obiecałaś Klementynce że ją zabierzesz ze schroniska na DT? Ona taka śliczna i taka biedna w tym schronisku...
-
Eva, Lena - prawie jak siostry - schronisko Ostrów Wlkp.
Akrum replied to Malwi's topic in Już w nowym domu
O... Eva poszła do domku? Ale, ale gdzie, do dobrego domku? Tak prosto ze schroniska ktoś ją wziąl czy z ogloszeń? Ślicznie, Kala w domku, Eva mam nadzieję, że też w cudownym domku i teraz tylko czekamy na zdjęcia Leny i ruszę z ogłoszeniami :) -
Czyli teraz przed Szantą zabieg stomatologiczny? ale bedzie miała póxniej kiełki :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
wróciłam własnie z leśnej wycieczki z ogonami i zaraz rozpocznę przeszukiwania każdego po kolei, co by nie było czasami na nich żadnych paskudnych kleszczy... obroże mają założone, ale różnie to bywa... Ja bym była za tym, żeby Heniutkowi taką obroże kupić. Są jakieś dodtakowe fundusze w heniutkowej skarbonce?? -
i jeszcze skacz do góry, żeby więcej ciotek cię zobaczyło
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kosteczka bardzo prosi o pomoc finansową na hotelik... -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kathrby']Super rymowanka! Podnoszę wątek oraz życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt! Znajomi dadzą mi znać we wtorek czy wezmą na stałe chłopaków :) Trzymajcie mocno kciuki![/QUOTE] O.. no to trzymamy mocno i mocno kciukasy, aż paluchy bolą :) -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Agata,Sonia']Dzwoniłam dzisiaj do hotelu. Bingus ma się bardzo dobrze.Jest kochanym psem,podobno pieszczoch z niego niesamowity.Kładzie się na plecach i czeka na mizianko po brzuszku:loveu:Taka przylepa z niego.Widac,że potzrebuje kontaktu z człowiekiem. Zaprzyjaznił się z innym pieskiem i razem biegają po wybiegu,ale z koleżanką z boksu obok niestety nie da rady:roll:.Podobno ta Sonia to taki agresorek:diabloti: Wszystko jest ok,Bingus to okaz zdrowia i nie ma z nim żadnych problemów. Prosiłam o nowe zdjęcia,takie troszkę ładniejsze do ogłoszeń,więc zobaczymy;);) Binguś życzy wszystkim kochanym cioteczkom WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!![/QUOTE] O fajnie, na reszcie jakieś wiadomości i to jakie fajne. Mam nadzieję, ze w święta ktoś go wypatrzy i po świętach pójdzie do nowego domku, taki prezent z okazji świąt by miał nasz Binguś :) -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Cześc Balbinkowy dzikusie :) jak się miewa twoja podusia? jeszcze żyje? czy już masz nową :) -
Asia, a spróbuj zadzwonić bezpośrednio do tego hotelu, o którym Ci pisałam, nie przez Yoko100 tylko od razu tam bezpośrednio uderzyć, powiesz jaka jest sytuacja, że to pies schroniskowy, opiszesz jego sytuacje, może się uda. W którymś poście wkleiłam adres strony tego hotelu, tam na stronie jest nr - spróbuj, przecież nie zaszkodzi.
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='laikinia']I jak tam chlopaki po tescie z kotami... "majteczki" juz wyschly ? ;-) ... bo przeciez bylo tyle strachu :)[/QUOTE] widzicie chłopaki jak się teraz z was śmieją ??! -
Madallena, to teraz jaki psiak kolejny idzie do ciebie na DT? Klementynka?? Tak? Skoro tak szybko od ciebie te mikrusy ida do ds, to może więcej ich musisz naraz brac na tymczas :)
-
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
też bym chciała wiedzieć co u Bingusia słychać, ale tu taka cisza... -
[quote name='bela51']Biedactwo kolejne!. Jak ja bym chciala miec sporo kasy !! I to wcale nie dla siebie...:shake:[/QUOTE] ja też, ja też...
-
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi, piesku kochany, nie poddawaj się, jestesmy duchowo z tobą i lekarzami i z Gonią, którzy o ciebie walcza z całych sił... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
Akrum replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Promysiu, do góry tuptaj wolniutko -
uff.. to już jesteśmy spokojniejsze :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio, już masz gotowy koszyczek do święconki? a w nim maślanego baranka, czekoladowego zajączka i kolorowe pisanki?? Oj kleszcze to paskudztwo, ja bym była za obroża, ona jest na prawdę super, poprzedniego sezonu kleszczowego tez takir miałam dla moich ogonów i polecam, na prawdę !!! -
Mandarynko nasza, jak się czujesz dzisiaj? do święconki idziesz? masz już swoj koszyczek a w koszyczku baranka z masła i kurczaczka z czekolady i kolorowe jajeczka??
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
i maluchy wskakujcie do góry