Akrum
Members-
Posts
20500 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Akrum
-
[quote name='sleepingbyday']o rety kotlety. ile ma lat, czy był diagnozowany -i powtarzam - faktycznie nie widzi? niby przecyztałam wątek, a nie dojrzałam tych danych. mmd, co mi nie mówisz że takie krecię jest???[/QUOTE] no właśnie chyba tu nie jest jednoznacznie napisane że nie widzi, też nie mogę tego znaleźć... Faktycznie trzeba by się skontaktować ze schronem i o wszystko wypytać, zeby jak najwięcej info tu było.
-
[quote name='anouk92']Proszę o wstawienie na mikropsiaki. Imię: Kinga Płeć: sunia Wiek: 1 rok Waga: nie sprawdzono Miejsce: DT Warszawa Sterylizacja: Tak Stosunek do dzieci: pozytywny Stosunek do innych psów: Super Stosunek do kotów: pozytywny Dodatkowe informacje/charakter: B[FONT=Tahoma]ardzo łagodna i kochana sunia. Jest bardzo grzeczna i niekłopotliwa. Na początku troszkę nieufna ale po bliższym poznaniu okazuję się super przylepką. Idealnie dogaduję się z innymi psami i kotami. Sunia jest po sterylizacji i posiada wszystkie szczepienia. Będzie idealnym przyjacielem całej rodziny. [/FONT] [FONT=Tahoma]Kontakt: 513-077-146 [email protected][/FONT] [FONT=Tahoma]Wątek: http://www.dogomania.pl/threads/123513-Bite-gA-odzone-ostatnia-szansa-KlembA-w-k-WoA-omina-potrzebni-wolontariusze/page185[/FONT] [FONT=Tahoma][/FONT] Maleńka, właśnie kończę robić ci ogłoszenia :) może teraz ktoś cię zauważy i szybko znajdziesz kochający domeczek i swojego ludzia?
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja się tylko boję, żeby ona na giełdzie czasami nie poszła... -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
Oj Miki,Miki... i co my teraz mamy z tobą zrobić? dlaczego nikt się nie chce tobą zainteresować? Equus, a mogłabyś wydrukować sobie kilka ogłoszeń i rozwiesić tam w tym klubie gdzie trenujesz ze swoją sunią? Może w taki sposób się ktoś naszą Miki zainteresuje, co? -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP']Dziękuję, że jesteście i trzymacie kciuki za Rodiego. Chyba można lekko odetchnąć, bo kryzys minął! Rodi zdrowieje i ponoć dziś już sobie szczekał :) Morfologia coraz lepsza! Dziś Doktor mi się przyznał, że choć mnie pocieszał te parę dni temu jak mógł, sam nie wierzył, że uda mu się Rodusia wyciągnąć...[/QUOTE] ufff, to można troszkę odstapnąć. najważniejsze że Rodi jest silny i jego organizm walczy o życie i zdrowie. teraz mam nadzieję, bedzie już coraz lepiej. -
pytam wszędzie, gdzie możliwe, ale większość znajomych już obstawiona pieskami inni znów nie, bo małe dzieci w domu...ah, czuje się taka bezradna...
-
a nie prawda bo ja jestem też i zaglądam :)
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
Akrum replied to mru's topic in Już w nowym domu
kurcze, szkoda... dlaczego ludzie się tak boją tych umów? Ja jak 2 lata temu pierwszy raz brałam psiaka do adopcji z fundacji, to byłam zielona w tych wszystkich sprawach, bo zawsze tak jakoś było, że brałam psiaki z ulicy lub koty i też nie miałam pojęcia o takich sprawach jak wizyty czy umowy, ale jak tylko dziewczyny z fundacji powiedziały, że adopcja wiąże się z wizytą i umową to tylko spytałam na czym to polega i jakie dokumenty mam przygotować do umowy... bez wahania wiedziałam, że to konieczność i już. I wcale mnie to nie zniechęciło,wręcz na odwrót - czułam się pewniej że w razie czego mogę liczyć na pomoc ze strony w fundacji w razie ewentualnych np problemów z wychowaniem, jakieś dobre rady itp... Dlatego czasami nie rozumiem ludzi... że tak się boją tych umów... -
BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!
Akrum replied to Tola^^'s topic in Już w nowym domu
Bingo wskakuj na pierwszą i pokazuj ten wspaniały pychol :) Poproś ładnie kolejne cioteczki o deklaracje bo nadal krucho stoisz z kasą... -
hm... tylko gdzie takie domowe dt szukać?? każdy ma pozajmowane miejsca...
-
[quote name='iwlajn']Gdzie maluch aktualnie przebywa?[/QUOTE] W schronisku w Poznaniu
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O nie, takich domków unikamy... tacy ludzie są fefe... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Akrum replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
a ciotki jakie ciekawe?!! -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Witam cię Balbinko z rana :) -
Wiem, że w schronie nie ma możliwości dogłębnego badania zaskrobin, itp... ale boje się, że jak już się okaże co małej jest, to będzie za późno na leczenie
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
Akrum replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Kosteczka bardzo mocno prosi o chociażby grosikowe deklaracje, zawsze to coś:) -
Rodi-Brenn-w nowym domu - czy tym razem zostanie tam na zawsze?
Akrum replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Rodi, mam nadzieję że z godziny na godzinę czujesz się lepiej i że dziś dotrą do nas już lepsze wiadomości o twoim stanie. -
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kathrby']Niestety - "starszyzna" się nie zgodziła ;([/QUOTE] Oj szkoda... tak czekaliśmy na tą wiadomość, ale miała być radosna... No nic chłopaki, z tego co pamiętam to Pies Wolny jeszcze coś wspominał o jakimś castingu na domek dla was chłopaki? -
[quote name='ANETTTA']no własnie jakas dziwna ta tylna łapka ????// czy on ma szanse byc kastowany ???/w tym schronisku .. czy on toleruje inne psy mam dom chetny na benka płec obojętna byle młody i tolerował inne psy ... ale najlepiej aby był kastrowany !!!![/QUOTE] czyli jakaś nadzieja na domek jest? tylko wszystko od kastracji zależy no i wizyty?
-
o widzę chłopaki że się tu u was ruszyło troszkę :)
-
Wczoraj wieczorem pokazałam mojemu TZtowi to oto zdjęcie: [quote name='monia3a']A to Arwinek z dziś: [URL=http://img101.imageshack.us/i/006rci.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/862/006rci.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Wiecie co powiedział? O...podobny z pycholka do naszego Węgielka:) A wiecie kto to Węgielek? Nasz kocurrrek :) I wiecie co, chyba miał racje, tak teraz patrzę i patrzę na to zdjęcie i na prawdę widzę podobieństwo :) te uszyska,a do tego taka chuda mordeczka i duże oczka -ten sam wyraz pycholka :) hihi
-
Witam cię Groszku o poranku :) zapowiada się dziś piękny i słoneczny dzień :) masz w planach długi spacerek na dzisiaj?
-
To fakt,że teraz Topik jeszcze nie jest psiakiem adopcyjnym, ale jeśli domek na prawdę okazał by sie super, to do czerwca jeszcze trochę czasu jest, więc Topik może do tej pory otworzył by się bardziej na ludzi i z jego zdrówkiem doszło by wszystko do formy, żadnego domku nie można skreślać.
-
Przyjaciele już w hoteliku! Odeszli za TM [*] :(
Akrum replied to pati_zabrze's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jak tam chłopaki? widzę, że nic jeszcze nie wiadomo w waszej sprawie?