Rodi, myslałam że jek zajrze dziś z rana do ciebie to będą tu o wiele lepsze wiadomości, niż wczorajszego dnia, a tu jest jeszcze gorzej... Dlaczego akurat tobie się te wszystkiee choróbska naraz przytrafiły?
Rodi, nie takie jest twoje przeznaczenie, nie takie... :( walcz kochany piesku, walcz i wygraj z chorobami!!!