Jump to content
Dogomania

Akrum

Members
  • Posts

    20500
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Akrum

  1. Biedaczek, tak mi go żal... jest taki dzielny, te zastrzyki, brak siły... ah, ile może wytrzymać taki psiak...
  2. Fajnie masz z tymi wszystkimi ogonami :) A Heniek jest debeściak :)
  3. Rodi, wszyscy jesteśmy myślami z Tobą.
  4. Śliweczko, cały czas o tobie pamiętam, jak się miewasz? co u ciebie? tak nam tu gdzieś zginełaś w tych wszystkich watkach.
  5. Pewnie Topik troszkę będzie zestresowany tymi zmianami, teraz trochę u Kago, potem jeden dzień u męża Kago, potem znów ty Moniko go zabierzesz i zostawisz w hoteliku...pewnie to będzie dla niego duży stres.
  6. Lawenda biedaku, a ty jeszcze w tym schronie siedzisz? tyle osób ogląda twoje ogłoszenia i nadal nic?
  7. piękne wieści, szkoda że tak mało jest takich domków...
  8. Madallena a co z Klementynka? czy nie obiecałas jej kiedyś, ze ją zabierzesz później do dt? jak brałaś Kropke?
  9. dzień dobry Heniek, złapałeś już wielkanocnego zająca? Co ci dobrego przyniósł? może obiecał jakiś fajowski domek?
  10. a może zająca łapał i chciał prezenty? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  11. Balbinko dostałas już prezent od zająca??
  12. dzień dobry Maniu jeszcze przed sniadankiem :)
  13. super, byle więcej takich domków.
  14. Krecik i ja cie dziś witam jeszcze przed śniadankiem :)
  15. Rodi, myslałam że jek zajrze dziś z rana do ciebie to będą tu o wiele lepsze wiadomości, niż wczorajszego dnia, a tu jest jeszcze gorzej... Dlaczego akurat tobie się te wszystkiee choróbska naraz przytrafiły? Rodi, nie takie jest twoje przeznaczenie, nie takie... :( walcz kochany piesku, walcz i wygraj z chorobami!!!
  16. Na razie takie, a jak bedzie więcej informacji to się zrobi znowu :) Póki co niech go lub ją już ludzie widza w necie :) [FONT=Times New Roman]http://www.eoferty.com.pl/spelnij_jego_swiateczne_marzenie_i_zaadoptuj_go_179130.html[/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT]www.kupsprzedaj.pl www.kupiepsa.pl www.adopcje.org www.ofertka.pl www.allezoo.pl www.drobny.com.pl www.przygarnijzwierzaka.pl www.spacerek.net www.nasipupile.pl www.ojej.pl www.pajeczyna.pl www.pineska.pl www.rozglos.net www.adopcjapsa.pl www.petsy.pl www.e-zwierzak.pl www.morusek.pl www.gumtree.pl www.wszystkotujest.pl www.petworld.pl www.alegratka.pl www.mammisia.pl www.przylepa.pl www.zgubiono.pl www.ogloszenia-24h.pl www.cafeanimal.pl [FONT=Times New Roman]no i już od dawna jest u mnie i u znajomych na nk [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT]
  17. Życzę wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !
  18. nie wiem, pewnie świętami zajęta :) Ja też życzę WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
  19. żeby każde schronisko i przytulisko tak robiło i nie wydawało psów jak leci i na giełdzie... to już by było coś!
  20. to po cholere taki ktoś chce mieć psa? moze ma mu po alkohol chodzić?
  21. Ciekawe jak tam Pani, która była chętna na Miki... mam nadzieję, że jeszcze zadzwoni.
  22. Robię Krecikowi własnie ogłoszenia :) Ale póki co takie zdjecia pewnie nie zachęcą ludzi do adopcji... :(
  23. [quote name='snuszkak']Foto: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/DSC00700.jpg[/IMG] Imię:Krecik Plec:nie było opiekunki tego psiaka więc nie znamy jego płci ewentualnie dopiero po świętach ale to staruszek to już w zasadzie nie ma znaczenia on walczy o życie Wiek: został określony na staruszka czyli będzie pewnie powyżej 10 lat Waga: ok 4kg Miejsce: schronisko Poznań ulica Bukowska Sterylizacja: jeśli to suka to tak Stosunek do dzieci nie wiadomo Stosunek do innych psow obojętny Stosunek do kotow: nie wiadomo Dodatkowe informacje psiak miał problemy z bioderkami, chodzi wolniutko spokojnie, ciężej oddycha Charakter: spokojny psiak Kontakt: Marta: 660452020 Kasia: 509565343 [email][email protected][/email] Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182993-Krecik-staruszek-maluszek-daj-mu-dom-na-godnAE-staroA-AE-w-schronie-zginie?p=14411730#post14411730[/url] dodatkowe informacje zdobędziemy pewnie dopiero po świętach jak będzie opiekunka psiaka, potrzebny DT pilnie[/QUOTE] Krecik, dostałeś ode mnie pakiecik ogłoszeń...
×
×
  • Create New...